Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turist gezdirme - Istanbul - yardım!!

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Ya yurt dışından tanıdığım birinin bir arkadaşı gelmiş istanbula benden rica etti zamanın varsa Istanbul'da biraz etrafı gezdir diye ok dedim, bugun buluşcaz gezdirecem de

Nereye götürmem lazım ya, ben bile sultanahmete en son veletken gitmiş bi adamım.

Bir şöle mantıklı ve ekonomik rota belirsenize, avrupa yakasında olacaz osmanbey civarlarındaymış o.
Sosyal ağlarda paylaş

Üstteki rota gayet güzel , osmanbeyden metroyla taksim sonra tünele doğru yürüyün şurda çay için ,tuzludur baya bura ,2 çay için orda ,topkapıdan galataya kadar heryeri görüyor zaten önce bir girizgah yaparsın burda ,sonra ordan çıkıp galataya çıkın ,sonra karaköye inip eminönüne yürüyün yada tramvaya binin ,eminönünden sonrası adım başı tarih zaten gg.
Sosyal ağlarda paylaş

bi kebap yediiriim ama di mi, şimdi dandik bi yere gidecem ekonomik olsun die mideyi bozacak die korkuom das

neyse saolun valla az çok kafamda oluştu rotam, ben de bi yandan keşfedecem çünkü eminonü civarlarını etrafa mal mal baka baka gezdirim artık.

sultanahmete işte ayasofyaya işte yerebatana falan hep sokiim mi içine giriş ne kadardı onların :)
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

20 lira galiba netten baktım da vesikalık fotoğraf falan da gerekiomuş galiba? , turist arkadaşa çıkaramayız tahminen

abi seperate ekonomik diom en tuzlu yerleri gösteriosn haha ^^

Valla o civarlarda terasta oturayım hava alayım hemde manzara seyredeyim dediğin heryer tuzlu ki bu sıcakta ben kapalı ortama zaten giremiyorum hep teraslı yerleri söyledim sana :)Ya gerçi arkadaşı hep bayan düşündüm ben bide ajskfasd ,erkekse sittir et ya ne hamdisi git orda 3 liraya et dürüm var ,onlardan yediriver
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...