Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siyonizm vs

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

Flassh said:

lady gaga olayı gelirsek, kadın pop müzik yapmasına rağmen rock,metal,punk gibi alt kültürden besleniyor. en azından imaj olarak. sahneye Corpse paint ile çıkıp kilise bile yakar yakında

pop müzik imajını nasıl değiştirdiği belli zaten, saplı sultan geyiği olsun, oha gaga illuminatiymiş geyiği olsun hatuna $ olarak dönüyor daha ne istesin

Emekli olup bi sahil kasabasına yerleşip tomates yetiştirmek istiodur bence
Sosyal ağlarda paylaş

Offf o değilde mal bi tane kızın dediğine bak :
K: Masonluk kötü bişi değilki,kaç tane mason tanıyosun ki?
B: Lol senin benim tanıcağım insanlar değil
K: Arkadaşım var 2 tane toplantılarınada katıldım
B : AHAHAHAHA 1. seviyede katılsan ne olur ne sölicekler sanıyosun?
K: Önyargılı davranma
B: ahahaha bye

bu ne ak neyin kafasında bu karı,eğlendim baya.

Muhtemelen aylık aidatını ödeyip bir iki toplantısına katıldığı mason! arkadaşının yanında toplantıya girmişte alayını çözmüş gibi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
bu blogdaki tüm entryleri okudum. artık her görselde her şeyi gören göz, piramit, baphomet, ışığı kıran üçgen arıyorum. mesela google chrome logosu beni feci işkillendiriyor artık. buyrun birlikte bakalım:

http://www.chromeplugins.org/wp-content/uploads/2011/10/Google-Chrome.jpg

Merkezdeki yuvarlağı 6 rakamının tombul kısmı kabul edersek amblemin içerisinde üç tane 6 olduğunu rahatlıkla görebiliriz. yani 666.

Bu blog böyle etkilere sahip işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Ezio said:

Offf o değilde mal bi tane kızın dediğine bak :
K: Masonluk kötü bişi değilki,kaç tane mason tanıyosun ki?
B: Lol senin benim tanıcağım insanlar değil
K: Arkadaşım var 2 tane toplantılarınada katıldım
B : AHAHAHAHA 1. seviyede katılsan ne olur ne sölicekler sanıyosun?
K: Önyargılı davranma
B: ahahaha bye

Muhtemelen aylık aidatını ödeyip bir iki toplantısına katıldığı mason! arkadaşının yanında toplantıya girmişte alayını çözmüş gibi :D

Kusura bakma da bi blog sitesinde okudugun yazilari daha ne hakkinda fikrin oldugunu bilmedigin bisey hakkinda boyle abzurt cool yapip kiza zarf atman ayri bi trajedi. Neden insanlarin goruslerine saygi gostermiyorsun? Ne yani yuzyillarca temellere dayanan Mason luk senin okudugun 20 sayfa yazi ile kotu mu oldu? Oncelikle Mason ile Okultizm i birbirnden ayirmak gerkeiyor komplo teorilerinin de herzaman hedefleri Masonlar olmustur. Sadece okult gruplar gibi mabetlerde toplanip gizli kardeslik adi altinda ayin yaptiklari icin bu insanlari hemen ayni tarafa koyman cok acimasiz ve onyargili ve yobazca. Ayrica kiz arkadasinin katildigi sosyal destek mason gruplari veya loca masonlari ile tapinak masonlarini kiyaslamanda onlarin hakkinda hicbisey bilmedigini gosteriyor. Bu konulari daha cok orenmek istiyorsan Michael Sikkofield dan daha fazlasina ihtiyacin var onuda ancak senden yani kendinden baskasi veremez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...