Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paralı kanalda kalça-meme bulanıklaştırma olayı

cetintas

Öne çıkan mesajlar

abi sigaralara çiçek böcek gülümseyen gülümseme falan koyuluyor kalça memeye gelene kadar o var mesela önce

böyle televizyon anlayışının içine tüküreyim, allah belasını versin ne gerizekalı insanlar kuruluşlar, kırk yılın başı babamla oturayım bi film izleyeyim diyorum, ekranın ortasında 4 tane çiçek böcek sağa sola oynuyor, allahın salakları, moronlar hırbolar
Sosyal ağlarda paylaş

DynamicK said:

tr de meme bulaniklastirilir ingiltere de aksam saat 8 de bizim kanal d, show tv ayarindaki kanallarda vajinanin tamamini full ekran 10 dk gosterirler. yemek yerken sex education programi basliyor boyle ful ekran katmer katmer cinsel organ izliyoruz.

gosterilsin karsi degilim de yemek saatine denk getirmeyin arkadas :p

Bi kere BBC de direk kadının doğum yapmasını göstermişlerdi. o.O şeklinde kalmıştım bi an. Cidden bazı şeyler tv de gösterilmemeli asdfasd.
Sosyal ağlarda paylaş

behzat'ın tekrar bölümlerini izliyorduk sıcak yaz gecelerinde.en baba bölümlerden ve dizinin dönüm noktalarından olan 20. bölüme geldiler,araya ramazan girdi ve artık behzat'ı da vermiyorlar.ulan ne ramazanmış,ne dinmiş,ne akepeymiş,ne ileri demokrasiymiş...behzatın ve harunun içtiği rakı-bira oruç tutacak olan adamın orucunu mu bozuyor?ya da birazdan sahurluğunu yiyip niyetlenecek olan adam behzat'ın,harun'un,hayalet'in içtiği rakıya-biraya özenir diye mi bu endişe?olm o kadar canı çekiyorsa izlediği birayı,rakıyı tutmasın zaten o herif orucu?ya sırf böyle durumlarda öbür dünya olsun diyorum,şöyle gideceğim cehenneme,yakalayacağım yakasından bu işlerin sorumlusu olan kim var,kim yok(onlar da cehennemlik olacak tabi,ne sandınız)bir iblis gömçürecek,bir ben;bir ben vuracağım,bir iblis...bu ne biçim memleket oldu ya?çin çin,çin çinli tutti frutti günlerinden 7 gün-7 gece islam modeline döndük.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...