Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FIFA Football 2005 Demosu çıktı

Hanbey

Öne çıkan mesajlar

Ben oynadım. Oynanışı biraz daha iyileştirmişler, top kontrol olayı biraz daha iyileşmiş. Artık oyuncuların animasyonunun bitmesini beklemiyorsunuz bir hareket yapmak istediğiniz zaman. Hatırlarsanız önceki oyunlarda hep hareketin tamamlanmasını beklerdi adam, deli ederdi.

Tabiki hala PES yada WE kadar iyi değil. Ama iyileşme gösteriyor.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

pesteki doğallığı veremedikleri müddetçe fifa hala kötüdür.odun gibi adamlar,scriptlerle ayarlanmış paslar,ortalar,şutlar.[signature][hline]tksmtr!
BladeSinger, bir tarihte olympos forumlarında demiş ki:
elinde benim kryss of vanq imla dolaşan yada herhangi bir kryss of vanq la dolaşan bütün herkezi kesicem
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ne kadar tepki toplayacağımın farkındayım ama yinede söylemek istiyorum. PC de oynanacak yeni nesil futbol oyunu Fifa dır. PES deseniz PC'de tadı çıkmıyor ISS deseniz aynı. bunlar hep PS oyunlarıdır PCde iş yapmazlar. şuan için PC de adam gibi oynanacak futbol oyunu Fifadır. her ne kadar 2004 iğrenç olmuş olsa bile. bu 2005in kötü olacağı anlamına gelmiyor.[signature][hline]Guarir non è possibile
la malattia di vivere
sapessi com´è vera
questa cosa qui
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UrZa, 10 Eylül 2004 21:22 tarihinde demiş ki:
pes4 cikacak PC ye oncelikle eger Pes3 kadar tutarsa Winning Eleven 8 versiyonuda Pes4 ciktiktan sonra raflarda olacak.

winning ile PES arasında ne fark var?[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

pes de online play olmadığı sürece bilgisayarda oynanmaz ve ayrıcana pes4 de online play oalcak ama sadece xbox live e sahip olan xbox kullanıcıları bu oalydan yararlanabilecekler. bu bile yeterince iyi bir gelişme.[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

biraz önce oynadım oyunu fena olmamışç önce kötü taraflarını açıklıyayım. adamlar hala kasıntı hareket ediyor.Animasyon olarak bahsetmiyorum hala emrinizden ayrı hareket edebiliyorlar. ne bileyim illa adama doğru kayıyor illa rakibe doğru hareket ediyor falan. bi de maç sırasında siyah syah yanıp sönmeler oldu oyun sırasında herhalde directx ten dolayıdır.iyi taraflarına gelince. artık adamlarımız sinirleniyor. sizden habersiz rakibinize kayabiliyor(gerçi kötü olarak sayılabilir ama) sonra rakibin bana yaptığı bir hareket vardı tutuldum ekranda. önüne adamımla kaydım rakib oyuncu ayğıyla kafasına doğru attı topu sonra bir daha kaydım kafasıyla pas attı arkadaşına. bu anlattıklarım 5 sn içinde oldu. sonra penaltılar süper hale gelmiş. Hele o ağların sesinde içim gitti.bi de gariplik var arada sırada adamın biri tusubasaa diye bağırıyordu garip geldi. ya da ben öyle anladım. not vermek gerekirse bu demoya %80 veririm.[signature][hline]Guarir non è possibile
la malattia di vivere
sapessi com´è vera
questa cosa qui
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jaan, 11 Eylül 2004 01:41 tarihinde demiş ki:
pes de online play olmadığı sürece bilgisayarda oynanmaz ve ayrıcana pes4 de online play oalcak ama sadece xbox live e sahip olan xbox kullanıcıları bu oalydan yararlanabilecekler. bu bile yeterince iyi bir gelişme.

Konami nin basin bultenlerinde online play yok. eger ole bisi olsaydi inanilmaz bir olay olacagi icin kesin yazarlardi. Surpriz pesinde olacaklarini sanmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

winning kral tamam eyvallah, ben de öyle düşünüorum bi winningçi olarak.

yanlız AI olarak WOW falan dedirtemedi hiçbi zaman
aksine daha 2 gün önce bi kaç paticik kullanıcısı olarak oynadık
AI nin ne kadar saç baş yoldurttuğunu hatırlarlar oynayanlar, saçma sapan işlerin bayrak taşıyanı bi AI var, fifa da belki de beterdir, bilemicem henüz oynamadım ama winning in AI si de yeterli değil sonuç olarak.gitgide gelişiyor tabii.umarım bi gün mükemmele ulaşacaklar.[signature][hline]my god sits in the back of the limousine
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...