Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnananla inanmayan aynı yerde yaşayabilir mi?

Eralp

Öne çıkan mesajlar

pinkporing said:

aluriel,hangi davadan bahsediyorsun sen? dine inanıp inanmadığı bile belli olmayan bir avuç,galatasaray lisesi,veya askeri lise mezunu insanın 20 lerde yaptığı kanunlara göre açılan davayımı kastediyorsun sen?:D

bak ben kesin konuşuyorum sende açık ol net ol en azından...

düzmece olandan bahsediyorum. dine inanıp inanmadığı en farkeder suçlu olduğu iddia edilen insanın?

kesin konuşuyormuşsun. pfff

gördük attığın özel mesajı.
Sosyal ağlarda paylaş

pinkporing said:

noldu gerçekler acıttımı baggio? neyse susuyorum ben gideyim bari koyun olmayın koyun

Hangi gerçek? Ergenekon dedin, belge konunca dansöz oldun. Gerçek islam diyorsun, ne başımızdakiler ne de şu haberde istenen şeyin gerçek islamla alakası yok, senin neye inandığından bize ne? İnanmayana höşgörü deniyor, "inanmamak değil sonradan dönmek günahtır" gibi hayatımda duyduğum en saçma sapan argümanı sunuyorsun. Her köşeye sıkıştığında devlet sırrı sandığın teoriler ortaya atıp konuyu değiştiriyor, suyu bulandırıyorsun. Hangi gerçek acı gelecek, anlamadım.

Yani kusura bakma da, "diğerlerine göre daha az yeto bir yobazım ve şeriat istiyorum bye" yazıp gitsen muhtemelen 5 kat daha saygı duyardım :p

Hoşçakal.
Sosyal ağlarda paylaş

baggio ne dedim ben tartışmıcam daha fazla,çünkü öyle bir yetkililer varki saolsun hemen banlıyorlar buranın mmo bölümünü takip etmesem emin olun,gelip burada da size mesaj yazma zahmetine de katlanmam,dh deki o yeto dediğiniz herifler bile sizden 50 kat bilinçli birbirlerine güvenerek alışveriş yapıyorlar,ama sizin zihniyetinizdekiler kusura bakmayın ama duvara dayayıp totoyu kimseye güvenmediğinden dolayıdırki,böyle davalarla yargılanıp içeri atılıyor,yada birbirlerini satma yarışına giriyorlar,örnek isterseniz ergenekon davasını araştırmanız yeterli:D iyi günler diliyorum size ha bu arada bir kıza ters cevap yazdım diye bu kadar terslemenize gerek yok kimseyi kasmayın rahat olun yani
Sosyal ağlarda paylaş

pinkporing said:

baggio ne dedim ben tartışmıcam daha fazla,çünkü öyle bir yetkililer varki saolsun hemen banlıyorlar buranın mmo bölümünü takip etmesem emin olun,gelip burada da size mesaj yazma zahmetine de katlanmam,dh deki o yeto dediğiniz herifler bile sizden 50 kat bilinçli birbirlerine güvenerek alışveriş yapıyorlar,ama sizin zihniyetinizdekiler kusura bakmayın ama duvara dayayıp totoyu kimseye güvenmediğinden dolayıdırki,böyle davalarla yargılanıp içeri atılıyor,yada birbirlerini satma yarışına giriyorlar,örnek isterseniz ergenekon davasını araştırmanız yeterli:D iyi günler diliyorum size ha bu arada bir kıza ters cevap yazdım diye bu kadar terslemenize gerek yok kimseyi kasmayın rahat olun yani

http://www.swfcabin.com/swf-files/1269236582.swf
Sosyal ağlarda paylaş

abi islamı millet yanlış tanıtıyor, yanlış damgalanmasına sebep oluyor.

misal bazı arkadaşlarımız olmayan argümanlarını ısrarlı savunma çabaları ve sonrasında da siz tatavasınız ama fırk... yaklaşımı ile müslümanlar = anaokulu çocuğu kıvamında insanlar gibi bi olgu oluşmasına sebep oluyor.

ama hayır. yo, her müslüman olan anaokulu çocuğu kıvamında tipler değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...