Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

turkiye sinirlari icerisinde yediginiz en guzel hamburger

Chaotic

Öne çıkan mesajlar

Portobello'yu (mantarlı) çok beğenen var, ben mantar pek sevmediğim için Big King muadili olan Big Carl'dan yiyorum. Jalapeno'lusu var, gayet lezzetli bi acısı var, onu da deneyebilirsiniz.

Bi de şu Amerikan mamülü dizi ve filmlerde çok gördüğümüz üzeri parça etli sos kaplı patates kızartması olayından da var. Aşırı ağır olduğu için ben pek beğenmedim de bikaç kişi girişilebilir.

Ayrıca bunlarda da McDonald's'taki McDippers benzeri bi tavuk var, o da harika ötesi.
Sosyal ağlarda paylaş

MADBOY said:

Taksim'de tünel'in orada Mano burger var.

Ben çok fena bagımlısı oldum, guruları gidip deneyebilir.

tüneldeki 2 mekanıda denedim ,fena değiller ,ızgara(kömür olanından) ,kalın köfte ve düzgün pişiriyolar ama öyle aham şahamda değil daha iyisi olabilir :)
Sosyal ağlarda paylaş

anaconda said:

Chaotic said:

Benim kitchenette denen bir yerde yedigimdi.

olay bitti burda.

kitchenette favori mekanlarımdan biri benim, var mı istanbulda?
menüdeki coğu şeyi yedim de bi hamburgerini tadamadım yalnız şuranın. Terbiye etleri çok güzel yapıyorlar yalnız. Bide fantastik bi pilavları var ona hastayım.
Sosyal ağlarda paylaş

yazılmış ancak tekrar:

big carls' BK / MCD gibi bir fastfood dükkanı ancak oldukça güzel, tek köfteli versiyonları daha iyi. çift köfteli olanlar kuru gelebilir...

gayrettepe: retro burger (fena değil, ama 100% dana olmadığı et kokusundan belli)

nişantaşı: wish burger (güzel ama sanki dana etine hindi karıştırıyorlar)

nişantaşı: cook shop (ev yapımı hamburgeri denedim. güzeldi, eti falan ayarında hallediyolar seversiniz. 14 ytl city's içinde)

nişantaşı: iznik.et (güzel gayet, paket yedim. memnun kaldım)

taksim/tünel: mano burger (dükkandaki sulu köftelere alışmışım, eti fazla kuru geldi. seveni illa vardır)

etiler/çamlık: nusret (baya güzel hamburgerleri, memnun kalırsınız)

reşitpaşa: burger bar (paket siparişleri pek tutarlı gelmiyor, aynı kaliteyi hep tutturamıyorlar. gidip yenilecekse en iyi alternatiflerden.

etiler: günaydın kasap (tavsiye etmiyorum, yiyecekseniz et yiyin burda. küşlemesi falan güzeldir)

aklıma gelenler bunlar...

favorilerim:
- burger bar / dükkan
- nusret / iznik.et
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

anaconda said:

Chaotic said:

Benim kitchenette denen bir yerde yedigimdi.

olay bitti burda.

kitchenette favori mekanlarımdan biri benim, var mı istanbulda?

:D
taksim meydanında var the marmara'nın altında
daha da bi sürü yerde vardır heralde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...