Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adnan Hoca'yı heyecan bastı

vaperon

Öne çıkan mesajlar

Actigi davalar

Adnan Oktar ve cemaati, cemaate eleştirel yaklaşan internet sitelerine bir çok dava açmışlardır. Nisan 2007'de Oktar, Ekşi Sözlük'ün sahiplerine karşı dava açmıştır. 17 Nisan 2007 günü sitede Adnan Oktar'a hakaret edildiği iddiası ile, Eyüp 3. Asliye Hukuk Mahkemesi, sitenin yayınının durdurulmasına karar vermiştir.[62]. Mahkeme, Ekşi Sözlük'e erişimin engellenmesine karar vermiştir. İlgili girişlerin silinmesi sonrasında Ekşi Sözlük kapatmaya itiraz etmiş,[63] kararı kaldırtmıştır. Superpoligon.com web sitesine erişim de Oktar'ın şikayeti sonucu engellenmiştir.[64].
Ağustos 2007'de, Oktar WordPress.com sitesine Türkiye'den erişimi engelleyen bir mahkeme kararı çıkarttırmayı başarmıştır.[65][66]
Benzer biçimde bilgisayar güvenliği forumu Doctus.net forumlarında Adnan Oktar ve cemaati hakkında yapılan tartışmalar sonucu kapatılmış, adres değiştirmek zorunda kalmıştır.[67][68] Bir diğer eleştirel site olan Adnanhocabizikapatsana.com'a da Türkiye'den erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir.
10 Nisan 2008 tarihinde Adnan Oktar tarafından yapılan bir dava başvurusu sonucunda Türkiye'den Google Groups sitesine erişim engellenmiştir.[69][70][71][72] 20 Temmuz 2008 itibarıyla yasak kaldırılmıştır.
Evrim teorisini savunan ve yaradılışçılığa karşı çıkan ünlü biyolog Richard Dawkins'in resmi sitesi www.richarddawkins.net sitesini kişilik haklarına saldırıldığı gerekçesi ile mahkemeye vermiş ve tedbir olarak Türkiye'den erişimini engelletmiştir. Dava hâlâ devam etmektedir. [73].
16 Ekim 2008 tarihinde Vatan gazetesine açtığı dava sonucunda gazetenin internet sayfasına erişimi engelletmiştir.[74]

Erisim englleme nasil bir moda manyakliktir ya.
Sosyal ağlarda paylaş

hunty said:

Of Youtub'da videolari izleye izleye nereye geldim.
[video]http://youtu.be/M1gT_kJ5a2I?feature=oembed" width="459">

11:19 tam gulsuyu kafasi.

En guzel cevapta su:
yaşlıçocuk fifa12 de gel sen ara pası da atmazsın üçgen diye (tu)
mcolakoglu10

Abi hiç böyle gülmemiştm ya özellikle backmaskinglerde :D ahahaha kafaya bak
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

Channeling my inner nerd demiş bi de. Vay ben senin canına kurban.

abi... din dil ırk inanış adnan amcayla yaşadığı geçmiş (her ne kadar düşüncesi bile mide bulandırsa da), öğrenimi vesaire her şeyi kenara koyup bu kadına ÇA-KA-RIM

tekrar çıkarabilen de 2. arthur olur o kadar diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

DA2019 said:

abi... din dil ırk inanış adnan amcayla yaşadığı geçmiş (her ne kadar düşüncesi bile mide bulandırsa da), öğrenimi vesaire her şeyi kenara koyup bu kadına ÇA-KA-RIM

http://galeri.uludagsozluk.com/12/uu-beybi-g%C3%BCzel-bi-hareketlenme-oldu-bende_18085.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

DA2019 said:

Abi cok icten cok inanarak yazmissin, ben burda cakmis kadar oldum inan. Allah sana guc kuvvet versin guzel kardesim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...