Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

efsanevi paragraflar arşivi

roket adam

Öne çıkan mesajlar

http://forum.paticik.com/read.php?20,3354739,3354739#msg-3354739

Xhunarion said:

Beni tanıyanlar var bu forumda onlar bilir fiziksel yetersizliklerim yüzünden şu ana kadar hiç kız arkadasşım olmadı.Yatak performansım çok düşük,bunu tabiki tahminen söylüyorum yatakta uyumak dışında bişey yapabilmiş değilim.Boyuttan söz etmiyorum bile.

Herneyse artık bişeyler yaşamak istiyorum boy,kilo ve yaş konusunda herhangi bir sınır tutmadan benimle bişeyler yaşamak isteyen arkadaşlarınız olabilir lütfen onları bilgilendirin.

Kendimi tanıtayım.

Tipimin gayet yerinde olduğunu, yakışıklı olduğumu düşünüyorum. Ancak yanına yaklaştığım her kız, benden bir adım daha uzaklaştı.

Nedir bunun sebebi? Bende ne eksik?

Lütfen sağ elime gelinlik giydirmeden önce cevap atın. Zira burama kadar geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Penthesilea said:

Fistan said:
sana ne ya insanların görünüşünden imajmaker mısın?
Fistan,
Uzun suredir benle basta dota olmak uzere surekli ugrastiginizin farkindayim. Cevap vermedim, seviyemi korudum ama siz cocukca hep ayni cizgide devam ettiniz.
Artik dayanacak gucum kalmadi.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed blandit sapien in enim. Nullam felis. Proin suscipit ornare enim. Sed eros enim, cursus eget, venenatis et, iaculis eget, nisi. Sed sem lorem, pulvinar et, interdum aliquam, consequat vel, purus. Fusce a massa nonummy mi dictum convallis. Sed egestas gravida justo. Phasellus ut mi aliquam nibh facilisis euismod. Sed mattis rutrum sem. Donec felis sem, vulputate eu, blandit at, vulputate tempus, augue. Morbi nisi nulla, facilisis nec, gravida sit amet, semper eu, metus. Fusce tortor mauris, convallis vitae, scelerisque volutpat, laoreet eu, elit. Vivamus venenatis, odio in fringilla imperdiet, ipsum urna faucibus odio, quis faucibus diam risus nec dui. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Ut vehicula, nulla sed interdum convallis, justo ante pulvinar tellus, scelerisque ultricies pede elit et felis. Duis tincidunt est et nunc. Maecenas convallis velit eget nulla.

Mauris aliquam lorem ut quam. Proin vehicula dictum lorem. Integer nec dolor et urna faucibus suscipit. Suspendisse nisl arcu, luctus eu, pharetra vitae, lobortis eget, nisl. Aliquam erat volutpat. Donec venenatis diam eget neque. Sed ullamcorper gravida nibh. Integer blandit risus sed purus condimentum volutpat. Nam id urna. Sed nec lorem in est nonummy consequat. Maecenas tristique tortor auctor velit. Sed ligula urna, varius at, dignissim mattis, vehicula viverra, nulla. Cras felis. Sed sit amet pede sed libero scelerisque laoreet. Curabitur dapibus purus quis tortor. Pellentesque nec sem. Quisque malesuada turpis eget nulla. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Proin interdum dolor ut arcu.

Nulla facilisi. Etiam sollicitudin interdum neque. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Donec bibendum est quis dui. Vestibulum imperdiet interdum lorem. In elementum augue a magna. Praesent vitae ante sed dolor pretium commodo. Nulla fringilla sodales nisi. In aliquet vehicula lorem. Proin pretium. Integer ac est eget pede lacinia feugiat. Donec imperdiet. Nunc velit metus, pretium a, pharetra eu, viverra nec, enim. Suspendisse porta iaculis purus. Pellentesque odio urna, sagittis quis, nonummy sit amet, mollis a, massa. Pellentesque sagittis erat quis magna. Cras semper mollis orci. Vivamus urna libero, scelerisque in, vulputate in, ultrices ac, urna.

Nunc turpis lacus, lobortis sit amet, molestie malesuada, gravida a, risus. Aenean sit amet nunc sit amet lectus vulputate consectetuer. Proin ut erat a mi posuere faucibus. Suspendisse nonummy luctus nunc. Morbi bibendum adipiscing tellus. Praesent id leo vitae elit imperdiet facilisis. Suspendisse pharetra, justo ut accumsan bibendum, dui urna feugiat mi, ut accumsan risus arcu in enim. Donec vehicula leo non sapien. Pellentesque sodales imperdiet urna. Mauris nonummy tempor magna. Nunc urna. Aenean nec justo. Curabitur porta eros nec justo. Aliquam quis elit vitae turpis bibendum malesuada. Aliquam ut nisl. Nulla lorem elit, laoreet tempor, fringilla ac, adipiscing in, odio. Donec nec est. Vestibulum scelerisque, nisi ut fermentum tristique, quam sapien consectetuer purus, ut facilisis purus lectus vel diam. Donec pretium tellus ut dolor.

Cras rutrum. Quisque ut tellus id nisi congue mollis. Curabitur id sapien. Integer semper. Nullam at dolor. Nulla porttitor tortor id ligula. Vivamus id lacus. Nunc risus. Sed dignissim magna a lacus. Quisque luctus laoreet est. Fusce id tortor eu nisl lacinia tristique. Duis id libero. Sed est mauris, venenatis a, porta quis, tempor ac, mi. Nunc sollicitudin felis vitae lectus nonummy porta. Donec ultrices. Phasellus odio. Nulla rutrum sagittis nulla. Suspendisse malesuada libero nec neque. Nulla hendrerit, justo sed consectetuer dignissim, eros justo sodales urna, vitae ultrices diam erat sed orci. Cras dictum malesuada metus.

Penth.

http://forum.paticik.com/read.php?13,2964919,page=1#msg-2965468

bu nası bi ayar lan AHAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

dragonmax said:

hep acınası bi haldeydin. herzaman da olucaksın.
hepimiz hatırlıyoruz senin 300 kiloluk göbeğinle yağlı saçlarınla etrafta gezinip, konferanslara falan görevli olduğunda FBI dan geliyomuş gibi babanın eski takım elbisesi üstündeyken kulağına volkmen kulaklığı takıp kablosunu gömlek içine sarkıtıp, arada elini kulağına götürüp güvenlik kontrolü yapıyomuş gibi dolaştığın günleri..

hayatsız derken? bu kelimeyi en güzel tanımlayan varlık sendin ve hep de sen olucaksın.. kimbilir amsterdama nerden beleş bilet buldun gidiyosun auah.. gitmeden gel cebine de harçlık koyyim rezil olma oralarda kız arkadaşına.. (varsa tabi hakkatten)
Sosyal ağlarda paylaş

Seagle'in 5 kilometre için yazdığı oldukça gereksiz paragraflar silsilesi

BEŞ KİLOMETRE

SeaGle said:

Aslında iki-üç gün önce daha kötüydüm, şimdi iyiyim.

Ama böyle dertleşecek insanlara ihtiyacım vardı, dedim güzel patim bu günler için..

7 ay oldu dün, kız arkadaşımla çıkmaya başlayalı. Güzel bi ilişki, uyumlu olduğumuzu hep farkediyoruz, farkediyor insanlar, paylaşıyorlar bizimle :)

8 ay önce filmsel bi şekilde başladı diyebilirim, orası bana kalsın ama, çok hoş bi şekildeydi, mekan okul servisiydi ama durum farklıydı :) 1 ay sonra çıkmaya başladık tanışma faslından sonra..

Neyse canolar bu kısmı geçelim :)

Daha önce aşk konusunda pek şanslı olmamış ben, kendimi bi anda gerçekten süper bi ilişkinin kollarında buldum.. Tarifsiz duygular yaşadım, yaşıyorum, yaşıyoruz hala..

7 ay, her sabah mutlu uyandım, sabahın bi körü, ki sadece okul için hayatta mutlu uyanmam o saatte güne, sevgilimin yanına gidecektim çünkü..

7 ay her haftanın 5 günü göyle mutlu, uçarak başladı gün işte.

Gün geldi okul bitti tabi, 7 aydaki gibi her sabah uyanıp her sabah koşamadım bikaç haftadır sevgilimin kolarına. Yaz günleri, daha kolay buluşmak dersiniz. Ama öyle olmadı. Dün Kumlada yeni tuttukları yazlık evlerine taşındılar. Ben de babamın dükkanında yardım ediyorum babama falan. Sık görüşemiyoruz tabi..

Alışamadım açıkcası, ilk zaman çok koydu, cidden çok kötü yaptı beni bu durum, 2 gün geçti biraz alıştım gibi, ama hala pek iyi değil içim.

Aslında bakarsanız, en az haftada 1 kez rahat görüşürüz. Çok kötü değil, ama böyle hissetmiyor insan. Alışmışsın çünkü bu kadar zaman haftada 5 gün görmeye.

Kötü olduğumu ona belli ettim biraz galiba, o da pek istemiyordu gitmek, üzüldü, onu üzmek beni daha çok üzdü falan.

Ha diyeceksiniz ne kadar mesafe. Söyliim efendim 5 km sadece. Komik rakam. Ama ha deyince çıkıp gidebilecek durumda değilim işte.

Hem okulun kapanmasına yakın birlikte çok zaman geçirdik, alışveriş gezmek tozmak vs..

Şimdi ayrı takılmak kötü etti beni.

Neyse böyle işte. Anlayacağınız uzak kalmak kötü, çok seviyorsanız eğer, çok kötü evet..

Neyse, sevgilinizin sevgisini bağlılığını her an hissetmek kadar güzel bi duygu da yok :)

Öyle işte patiler, açıldım, rahatladım :)

edik: 3 ay da böyle tabi ne yazık ki, uzak okul vaktine göre

Sosyal ağlarda paylaş

Fistan the ağlama duvarı
http://forum.paticik.com/read.php?20,3290063,page=1
Fistan said:

ilk önce herkese tekrar merhaba.1 haftadır yörünge dısıydım.ban acılınca hemen gelip ağlayayım dedim.hehe yok yok böyle bi amacım yok.
bi kaç örnek verip geçicem bu konuyu.ban'in tartisilmasi degil amacım.
örneklerle olayın baglantısını kurup kurabilmek hayalgücünüze kalmıs.
ornek 1:
bir adam bi genci tutmus cüzdanını calmaya calısıyor.
a)olayı gördünüz ve yumrugu patlattınız ve genci kurtardınız.
b)olayı gördünüz ve 155 i aradınız uzaktan izliyorsunuz.
örnek 2:
annenize evinizde tecavüz ediliyor.
a)tabancayı cektiniz anneyi kurtardınız
b)kosarak karakola gidip evdeki olayı anlatıyorsunuz
örnek 3:
facebooktan kız kardesinizin linki forumda verilmiş.garbage lamerları yorumlarını yapıyor.
a)kızarsınız ve oç siniz hepiniz dersiniz.susturmaya calısırsınız.topikin silinmesini bekleyene dek.
b)sikayet edersiniz yorumlara göz yumarsınız.artık ne kadar derine inecekleri ne kadar igrencleseceklerini kestiremezsiniz.

cevaplarınızı a ve b seklinde yazıp ya da yazmaya bilirsiniz.benimkiler a seklinde.

herneyse.
forumda bir kisinin baska bir kisiye nefret ve kin beslemesi olayına gelmek istiyorum.
sebeblerini anlamaya calısıyorum.bir kac teorim var.ya forumda yanlıs düsüncesi elestirilmistir diyorum ya da sevdigi biseye laf atilmistir ne bileyim müzik zevkine gülünmüstür, güzel dedigi kıza laf atılmıstır ya da siyasi gorusune ayar verilmistir diyorum.
ama neden diye de soramadan gecemiyorum.görmedigin tanımadıgın bi kisi sadece forum yazıları ile sana bu kadar kin ve nefret besletiyorsa ortada bi ilginclik var gibime geliyor.iki taraftan birinde.
benimde oluyor bazen bu tarz sevmedigim kisiler ama en uzunu 2 gün sürmüstür heralde.sonrasında ya nickini unutuyorum ya da konuyu.
ayar verme olaylarını ve abartılarını da sasıracaksınız ama anlamıyorum gercekten.ortada kişiye göre bi yanlış varsa dogrusunu söyleme ya da ogretme güdüsü her zaman normal geliyor.yanlıs düzeltilince de 'oo ayar'.
sonra bide unutamayanlar bunu.4-5 ay sonra ayar verdigi topiki linklerler falan.
ben bi gün ayar verdigime yarın donanım bölümünde yardım edebiliyorum.ama insanların bazıları futbol bölümünde tartıstıgı kisiye gelip konu dısında ayar vermeye kasıyor.

gectim herseyi.bu garbage nedir ya?paticik e getirisi nedir? benim bi teorim var yıllarca burlarda oldugum için.
garbage da sacma sapan muhabbet yapanlar zamanla paticikte buna devam etmiyorlar.3 yıl önceki garbage lamerları şimdinin modları belkide.saygın patileri oldular.garbage bir nevi young academy gibi işliyor bence.haksız mıyım?tabi ki young academy diyip garbge ın çöplükten cıktıgını da varsaymıyorum.

mod ve genel yöneticiler aslında bu young academy de uslanmayanları bastan temizleseler güzel olur diye dusunuyorum.
birde temizleme derken, 6-7 yıllık üyeler var.patiye bircok sey kazandırmıs, genel yoneticilerinde yakından tanıdıgı kişiler bunlar.bilgi ve birikiminden haberdarlar.ama bu kisiler bazen forum kuralları denen seylere aykırı davranabiliyorlar.
ben olsam o kisileri kurallara uymadı diye asla buralardan sınırsız uzaklastırmaya calısmam.1 olur 2 olur kuser giderler.
sonra academy de uslanmayan mememe tayfasıyla basbasa kalabilirler.

bonec misali bi topic oldu.bonecrusher'a da deginmeden edemeyecegim.bu adam iyidir candır hepimizden degisik bi kisilige sahiptir.bircogumuza yasantısı ve kisiligi ile ters gelmekte bu da ona karsı muhalif bir tutum sergilememize neden olmaktadır.no liferdır degildir bu kadar üstüne gidilmemesi gerekir.yaptıgınız biraz insanlıktan uzak.okumazsınız gecer gidersiniz.

forumda msn tayfa olayı da var.msn den linkler yagıyor topice destek ya da köstek olunuyor.
varsa kendi görüşün yazarsın niye kitleleri pesinden sürüklemek istiyorsun?
ilkokul aklınla üniversite bahcesinde geziyorsun ayarı yiyince de aglıyorsun.
sana ters bi görüs varsa onun yanlıs oldugunu savunuyorsan ispat etmelisin.
komik resimler ve asagılayıcı cümlelerle susturmaya calısmazsın.

bir kitle de uzun mesajlara tahammül edemeyenler var.zaten bu kisileri uzun mesajlı topiklerde göremediginizden anlarsınız.
10 satır gördü mü kacar topikten.bilgi ve görüsü kısıtlıdır ya da sıkılıyordur bilemeyecegim.ama gelipte uzun yazmıssın okuyamadım demek güzel birsey değil.buna gönderme olarak buraya da yazanlar olabilir.saygı duyarım.paticikte herseye gülünür.
komik olmasa bile bi gülen cıkar elbet.
x kişisi ne yazsa gülünür misal burda. y kişisi ne dediyse yanlıstır vs.
bazen neyle dalga gecilir neyle dalga gecilmez ayırt edemeyen kisiler var.bir kisi bisiler yazar ona göre onun degerlerine göre öyledir, ne bilim töresi odur sudur budur, dalganın dibine vurulur ama o kisi incitilir feci bi sekilde.ayıptır.
tabi bu kisi genelde forumda saygınlıgını kazanmamıs ya da az yazdıgından ya da esprili olmayıp sempatizanı olmadıgından kazanamamıs masum kisiler olabilir.
dalga gecilecekse parameciumla dalga gecilsin mesela nedir arkadasım selamlar saygılar her mesajda? ama para bilgi ve birikimini bize aktarmakta ve saygınlıgını kazanmıs bulunmaktadır.

nasıl bitirecegimi bilemedim topiki.paticikte kimseye kırgın ya da kızgın degilim.kin ya da nefret beslemiyorum.
ancak baya sevdigim kisiler var.bu kisilerle de msn ya da gercek hayatta irtibat kurmusumdur bir arkadaslık yapmisimdir.bazılarını sdece forumda sevmis gercekte sevememisimdir vs.

bu nickin altında yazılanlar benim görüşümdür.saygı duyar ya da duymazsınız.tutup mesaja 'bu benim görüşüm' yazmak baya komik oluyor burdaki olusan paradoks gibi.

neden yazdım ben bunları?
paticikin gidisatı ya da birilerine msj vermek icin mi? alakası yok.
keske herkes birbirine ayar verse ama baska yerde de elinden tutsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu hatırlayan çıkmalı. Çok efsane topic cidden, 30 sayfa okunası.
http://forum.paticik.com/read.php?13,3439478,3439478#msg-3439478
Recall06 said:

Turkiye topraklari ustunden bu kadar ac cocuk bu kadar evsiz kimseniz insan ve muhtac aile varken..

Insanlarin evlerine villalarina vs, evcil hayvan alip, onlara bir suru para harcamasini,ki 100 milyon 50 milyon bile cok buyuk para Turkiyede bir ogrenci bursu aylik o paralar.. ki cok daha fazlasi harcaniyor cogu zaman..

Hayatinda doktor gormemis bebeklerimiz cocuklarimiz varken, nasilda asilari ve veteriner kontrolleri icin dunyanin parasini oduyorlar..

Komur yardimi alip oyunu satan insanlara laf ettigimiz kadar, cevremizde bu kadar ac ve yardima muhtac COCUK varken evcil hayvan beslemeyi savunan kisilere neden laf etmiyoruz.

Lutfen panter emel gibi gelip saldirmayin, fikir olarak karsi cikabileceginiz birsey varsa onu soyleyin..
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

goldbären said:

roket sana zahmet dragonun baggioya ayar vericem diye kendi mesajını alıntılayıp ona ayar verdiği son mesajlarını da sunsana ya hahahah

değişik kafalarda bi arkadaştı hakikaten

hahahhsdashhdhashd çok iyiydi o bulup buraya atsana.

abi mesaj mesaj atılmaz da, imzaya koymalık imaj olarak Red'in bunu bulmasıyla başlıyor her şey.

şuradan itibaren 2-3 sayfa baya ayar verilmiş

imzaya resim koyma thread
Sosyal ağlarda paylaş

Bu da sanıyorum fedaykin'in forumu bıraktığı topic.

Fedaykin ve tüketim toplumunun saygısız piçleri adlı eseri:
Forumdaki Yazıya Hitaben: http://forum.paticik.com/read.php?13,3622979,3622979#msg-3622979

fedaykin said:

Dün akşam ailecek Mamma Mia müzikaline gittik. Dünyanın en ünlü müzikallerinden birisinin Türkiye’de gösterilmiş olması çok büyük bir şans ama kime… Kime diyorum çünkü memleketimdeki öküz sayısının ne derece fazla olduğunu sözde elit bir izleyici topluluğu arasında bile tekrar fark ettim. Kuvvetle muhtemel daha önce hiç tiyatroya gitmemiş ( en azından umudum o ), sinemaya gitmeyi hayatının en büyük kültürel faaliyeti sayan bir sürü zavallı ile aynı havayı teneffüs ettiğimi gösteri bitmek üzereyken fark ettim. Gösteri daha bitmeden, sanatçılar sahnede selamlamaya başladıkları an bir sürü kişi koltuğundan kalkıp kapıya yöneldi. Tiyatro, opera, bale, müzikal gibi oyuncu ile bir şekilde iletişim içinde olduğunuz bir ortamda protesto amacı taşımadığı halde sırf kalabalığa kalmamak için oyuncuyu alkışlama nezaketini bile göstermeden kaçmaya çalışmak kadar büyük bir terbiyesizlik örneği, hemde bu kadar çok katılımla hayatımda görmemiştim. Tüketim toplumunun piçleri sağolsunlar ''izleyeceğimi izledim, en önden de kaçtımmıda keyfinden yenmez'' diyerek salonu büyük bir acele ile terk ettiler. Bu derece mi saygısız, az gelişmiş öküzler ile aynı havayı soludum, tüketim toplumunun her şeyi tüketen piçleri ile birlikte mi bu muhteşem gösteriyi birlikte izledim diye hayıflanmak da bana kaldı.

Bizim öküzler kaçarken önce iki şarkı daha söylediler ve ardından başroldeki bayan Türkçe olarak ''Merhaba İstanbul, bir tane daha istermisiniz'' dedi ve 3. şarkıyı da söylediler. Bunu yapmak zorundamıydı, hayır ama o bizimkiler gibi az gelişmiş olmadığından bu şekilde bir jest ile bizim alkışlarımıza karşılık verdi, o öküzleri görmezden gelerek.

Mc Donald’s da yemek yemek ile müzikale gitmek arasında bir fark görmeyen, kendisinden başka kimseye saygı duymayan, bencil varlıkların el üstünde tutulduğu, pisliğin teki olmanın ''işini bilmek'' olarak görüldüğü bir ülkede yaşamak cidden istemiyorum, tiksiniyorum etrafımda bu şekilde insanları gördükçe.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

"roket adam" said:

goldbären said:

roket sana zahmet dragonun baggioya ayar vericem diye kendi mesajını alıntılayıp ona ayar verdiği son mesajlarını da sunsana ya hahahah

değişik kafalarda bi arkadaştı hakikaten

hahahhsdashhdhashd çok iyiydi o bulup buraya atsana.

abi mesaj mesaj atılmaz da, imzaya koymalık imaj olarak Red'in bunu bulmasıyla başlıyor her şey.

şuradan itibaren 2-3 sayfa baya ayar verilmiş

imzaya resim koyma thread

ahahahhahahhahah çok efsane abi kendi kendine ayar vermesi sdfkljsdlfşkjaijşsdkfasdf, çok iyiydi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone'a ne çok saldırmışsınız be kardeşim, adamın canına okunmuş. Bu herhalde okuduğum otuzuncu bone wot'u
BonePART said:
Seperate said:
paticik ahalisi bone u sevmiyor ^^ yuha 2 sene öncede böyleydi hala böyle mi =)

Gotunuzden is cikarmayn. BoneC kendi kasiniyor sacma durumlar yaratiyor. Su forumda baska kimse cikip alisveris merkezindeydim eektrik gitti yagmur yagiyordu olumu hisettim diye wall of text koymuyor, kimse 25 yasinda lmasina ragmen 15 yas sorunlari yasamiyor, kimse teoride 25 yasinda bi erkek olmasina ramen 15 yasinda bir kiz zihniyetiyle bana BoneC demaaaaaa diye topic acmiyor baska. Adam ajdar zihniyetli bi insan. Attention Whore tam adi ustunde bizde ustune oynamaktan zevk aliyoruz mutual bi yasam stili iste. Olmasa bole bi insan coktan cekip giderdi bu kadar ezildikten sonra yada bole ezildigi topiklerden birine cevap verirdi.

Adam sizofren bldigin bi tarafi war bu mesaji yaziyo sonra unutuyo gidiyo. Biz muhabbetini yapiyoruz saatlerce wookie bi insanin. Yoksa baska bi aciklamasi yok ki.

Bu arada benim babam roxor bi insan. Hic problemim olmadi mi oldu tabe hatta yumruk yumruga geldik ama yas kemale erince anliyosun ki enfes bi insanmis.
Sosyal ağlarda paylaş

Çetintaş reyiz'i de unutmayalım ahahhahahah

Konu: Skandala bak skandala:
cetintas said:

Bu Ergenekon,Balyoz davalarında daha ne skandallar göreceğiz kim bilir?
Mevzu tabi anlı şanlı medyamızda hak ettiği yeri pek alamıyor ama yine de bugünkü Hürriyet(olay anlaşılamaycak şekilde yazmış ama olsun)mevzuyu haber yapmış.

Olay şu:Poyrazköy kazıları nedeniyle tutuklanan Ergin Geldikaya'nın 14 Mayıs 2009 tarihinde evinde yapılan aramada bulunan ve el koyulup adli emanete bırakılan flash bellek her nasılsa Askeri Casusluk Davası olarak bilinen davadaki sanık emekli albay İbrahim Sezer'in evinde bulunuyor.
Yani birileri adli emanetten alıp suç yaratmak için em.albayın evine koymuşlar flash belleği.

Askeri milletin gözünde küçük düşürmek için ne operasyonlar yapmışlar,yapmaya da devam ediyorlar.Vay Arkadaş ya?!?!

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/17613146.asp?gid=381

Joker said:

cetintas said:

Olay şu:P

cetintas said:

. (1 defa güncellendi. Son güncelleme 22/04/2011 13:53 tarihinde cetintas tarafından yapılmıştır)
Sosyal ağlarda paylaş

Bulamadım onu ya, ama o da çok iyiydi sdfkljsdf.

Gold, kendime yapıyorum arşivimi kardeşim allah allaaah. İyi geceler.

Şu mesajı her denk geldiğimde sırf başlığı yüzünden sonuna kadar okumak zorunda kalıyorum. Bug bulmuş adam resmen.
Killer said:

BEN GİTTİM OKUYUN YAZIYI

abi bi arkadaşım davet etti, sponsor olmuşlar (isim vermicem) vardı bileti gittik beraber. sağıma soluma bakıyorum paso kapalı şakirt tipler. olabilir dedim yani olmucak iş değil (arkadaşın annesi de kapalı). neyse benim de şu an sakal hacı modeli saç 3 numara, benzettiler biraz kendilerine abi diyolardı sdf.

bu arada ben de arkadaşa paso takılıyorum, olm bunlar cemaatci ne iş, falan filan diye. neyse program başladı. sunucu ilk başta gurbette olup yanımızda olamayanlara burdan selam olsun falan coşkuyla böyle bişeyler söyledi, dedim arkadaşa olm ne ayak bu kime diyo falan gülüyo böyle, zaten bi gurbet şiiriyle başlandı

neyse program devam ederken, fethullah gülenin Hz. Muhammed'e yazdığı bi şiir okundu. ezan ve camii temalı bi şiir okundu, FALAN NEYSE DERKENNNNNN ilginç bir olay oldu

önde oturan bitane kadın yazar mı ne hatırlamıyorum, tek kadındı zaten juri üyesi, konuşuyodu mikrofonla, dedi işte bugün herkese teşekkür edildi ama biri unutuldu, Mustafa Kemal Atatürk'e türkçemizi güzelleştirdiği getirdiği için falan teşekkürü borç biliriz falan dedi, salonda cılız bi alkış böyle samimiyetsiz. ondan sonra sunucu bi ara bu okulları yaptıran fethullah gülen hocamıza sonsuz saygılar bilmem ne dedi, salon bir coştuu bir coştu, yanımdaki adamın kolu çıkıcaktı alkışlarken. ben tabi arkadaşa hala takılıyorum bu ne lan falan diye.

neyse wall of text'in en önemli olayı şimdi geliyo, o kadının yanında oturan yaşlı başka bi yazar vardı. başladı konuşmaya, efenim işte fethullah hocamıza teşekkürler bilmem ne, bu okullara laf atılıyomuş türkiyeden onlar gelmiş kulağına, hafif hafif celallendi burda sonra bi hikaye anlattı, zamanında bi ülkede azerbeycan mı ne hanlar yaşarmış, 2 tane han kardeş birbirini öldürmüş, sonra o zamanın en baba hanı cem han mı ne bunları huzuruna çağırmış, demiş ki, ben bunlardan önce bu şahısların anne babalarıyla görüşmek istiyorum, nasıl böyle evlatlar yetiştirdiler diye, sonra amcam CELALLENDİ (bahçelinin püskevit vidyosunun ses tonunun düşün) BEN DE BU LAF ATANLARIN ANNE BABALARINI KARŞIMDA GÖRMEK İSTİYORUM SOYSUZLAR dedi salon coştu yine böyle adam bıraktı mikrofonu. ben orda böyle bi gerildim, ilk defa bu kadar yakından şait oldum yani ciddi laf atılmasına. tv'de ora yayınlandı mı bilemicem. böyle bir anı işte.

wall of text oldu da BEN GİTTİM kısmının altını çizdim okuyun diye sfd
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...