Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

efsanevi paragraflar arşivi

roket adam

Öne çıkan mesajlar

blazkowicz said:

cidden işsiz, 5 parasız çapulcuların önde gidesiniz. sizin gibileri hergün kapımda el açıyor. mod gelince ricam topici kilitleyebilir. şu bölümü göz ucuyla takip ediyordum, forumun genelinden ayrı bir kalitesi ve havası var, sorayım fikir alayım dedim ama daha ucuz nerde cips bira bulurum diyen, milletin lüksünü görünce çılgına dönen yetersizler buraya da bulaştı.

hadi şimdi trolleyin, zaten birazdan moskovaya uçmak üzere ayrılıyorum 1 haftalığına.

cya losers.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Masakari said:

Siz efsanevi paragraf olayını anlamamışsınız. Milletin ergen ergen attığı bir dünya post var onlarıda ekleyin o zaman. çip etmeyim güzelim topağı

Bu arkadaş haklı, bazı topikleri geçmişin tozlu sayfalarına gömüp daha çok bonzilere gülme üzerinden gitmek lazım.

Bu arkadaş haklı diyince sevinme yeto. Geri kalan herşeyde haksızsın. Hemen sevinmiş aaa haklıyım diye.

axedice haklı. ikincisinde de haklı.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Ah noyan ah. Bitirmissin haci kendini. Buradaki adamlar o facebooktaki like leecherlara benzemez feci madara ederler insani. Bir de lutfen wing chuncuyum deme geldin ebmasta tuylu siyah bir ceketle 5 6 ay takildin. Idman yaparken sert bile girmiyorduk sana bi sakatlik cikmasin diye. Ben 3 yil yaptim wing chun ben bile cekiniyorum wt biliyoum demeye. Oyle kolay ogrenilen birsey degil bir de kaslarim ona gore gelisti falan demissin yuh :-)

Noyzura said:

deriyi gerip aynadan baktım hatta emin olmak için sevgilime saydırdım göbek deliğinin üzerinde 6 parça var. Göbek deliğimin altında ise çok az gelişmiş(aslında gelişememiş) 2 parça daha var.

Sosyal ağlarda paylaş

Şu efsaneydi, resimlerin çoğu patlamış ne yazık ki
http://forum.paticik.com/read.php?20,2097525

firatram said:
1 hafta once alanya'ya otele gittim.Normalde gunumun cogunu pc basında geciririm.Fakat asosyal degilimdir.Uyum saglarım gruplar olustururum.Herneyse otele ilk gittigimde genclere yonelik aktivitelerin zayıf oldugunu gordum.Canım sıkılmaya baslamıstı ve resepsiyondan top alıp basket sahasına indim.Saha bombostu.1.gunum boyle bos bos atıs yaparak gecti.2.gunumde bir rus bir litvanyalı ve onun kucuk yegeniyle tanıstım.RESİM : [spo] [/spo] 3. gunde kanlarımız ısınmıstı.Artık biraz beach partilere gitmemiz gerekti.Ve gittikde.Orada su hos orta asya rusu bayanla tanıstım ( * ) (ben ve o): [spo] [/spo] Bakışları beni benden alıyordu.Bilardo salonunda atışlarının sonunda bana bakıyor,sacımı oksuyordu.Fakat ertesi gun yeni elemanlarla tanısıp grup icine aldıktan sonra yeni elemanlardan ( rus ) birinden bir soz duydum.Once elemanın resmi : [spo] [/spo] Duydugum soz ise suydu : "angelica ( rus kız ) regis'den ( litvanyalı ve su andaki oteldeki en iyi dostum )'dan hoslanıyormus.O gece biraz mayhos olmustum.Ayrıca ilk kez toplu halde disko yapıcaktık.Ve yaptık. Ertesi gun ise ilk tanıstıgım rus eleman 4 tane turk kızına abazanlık saldırısı yaptı.Durumu ben kurtardım.Onlarıda gruba aldık : [spo] [/spo] O gun 2 rus kızla tanıstık.Onlarda gruba geldi.Benim icin hayatımın en iyi zamanı yasanıyordu : [spo] [/spo] Ortam karısmıstı.Ayrıca ortaya seker bir yaratık daha cıkmıstı.Turk kızlardan birinin kardesi idi.Bu arada litvanyalı regis rus kızı red etmisti.Turk kızları ise rus kız icin "alem kızı" diyordu ve benim ondan hoslandıgımı biliyorlardı.Kızda benim sacımı oksamaya devam ediyor beni ask sarhosu ediyordu.Neyse 5.gun diskosunda ufak turk kızıyla sakalasıyordum.Kardesim gibi sevmistim : [spo] [/spo] Fakat oda ne Karsı atakmı ? [spo] [/spo] Bu arada Turk kızları litvanyalı regisi bagırlarına basmıs abileri gibi sahipleniyorlardı.Bende o iki rus kızla ve mr.vodka yani uzun saclı rus ve ilk tanıstıgım rusla dans edip vodka iciyordum.Turklerden iyice uzaklasmıstım.Aramızdaki samimiyet yerini ciddiyete bırakmıstı. [spo] [/spo] Gunler boyle pembe diziler gibi heyecan ruzgarı icinde gecerkene acı haber geldi.1 gun erken otelden ayrılmak zorundaydık.O gun Turk kızlarından rus kızlarından ve rus elemanlardan cok hos karsılıklar aldım.Regisdende oyle.Kankalık havası vardı havada.Fakat benim gozlerim "angelica" daydı.Onu arıyordum.Ve bulamadım.Mecburen resepsiyonda annemle oturmaya basladım.Annem tuvalete gittiginde rus kızlardan sisman olanıyla o rus ufaklık geldi.Rus kız kucagıma oturdu.Foto cektirdi.O sırada annem geldi.Epey sekli kaymıstı.Neyse taksiye bindik.Benim gozlerim yasarmaya baslamıstı.Angelica'yı arıyordu gozlerim.Allah'tan tel numaramı ona vermistim.Onun tabirinde SMS atıcaktı bana. Bu hikaye boyle.Bir grup kurmayı basardım : [spo] [/spo] Fakat su anda o kadar uzuluyorum ve o kadar icimde buyuk bir bosluk varki pcbasında dursam acı,dısarı cıksam acı.Turk kızlarına ve insanlara bakıs acım degisti.Artık benim gozumde turk insanı yabancı gibi geliyordu.Ama ben su anda bile angelica'yı dusunuyorum :(((((((((... Arasıra aglıyorum.Napıcam bilmiyorum.Hayatımda bu kadar macera ustune boyle bir kızı kacırmak gercekten cok cok acı geliyor bana... Su anda onun SMS'ini bekliyorum. Ha bu arada sunu soyleyeyim.Kız cifte oynuyordu o belli ama,kızın bana karsı tutumu diger erkeklere karsı tutumu gibi degildi.Barmen ona sulandıgında benim sert bakıslarımı gordugunde basını ceviriyordu.Napmaya calısıyordu ? O cocugu bana neden "my little boyfriend" diye tanıttı... :((((((( bohuhuhuhuhuh... [ Mesaj 11 Ağustos 2007, Cumartesi - 19:00 tarihinde, firatram tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arkadaşım, sen bu n00bish yorumların hiçbirine aldırma... Bu yorumları yapanların %99'u hadi ayakları alışsın, %98'i hayatlarında hiçbir oyunda extreme yapmamış, yapamamış eline yüzüne bulaştırmış "gamer"lar. Birini çevirip sorsan "Hayatında gaming'de en büyük başarın nedir arkadaşım!?!" diye, ya sana WoW Arena takımında 1.8k rating yaptığını söyler, ya da "Gaaantır" da kaç frag aldığını anlatır.

Akıcı bir pc toparlarsan minimal bir upgrade ile, doğru class'la doğru build ile oynarsan, rmah'dan para kazanırsın. Ha ne kadar kazanırsın? Maddi durumunu kestirdiğim kadarıyla seni mutlu edecek kadar kazanırsın. Dedicated oynarsan japon'a bağlayıp, bu yorumları yapanlardan birkaç tanesi, eğer reşit ise ki, hiç sanmıyorum pvp'de sopayı yiyip "Ingaaaaa" diye kredi kartı ile senin koyduğun item'a bid yapıp outbid olmamak için başında sabahlar. Daha kötü senaryoda ise annesinden babasından da bir sopa yemeyi göze alarak ebeyenlerinin kredi kartını "ateşler"

http://forum.paticik.com/read.php?85,6607051,6625429#msg-6625429
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

Şu efsaneydi, resimlerin çoğu patlamış ne yazık ki
http://forum.paticik.com/read.php?20,2097525

firatram said:
1 hafta once alanya'ya otele gittim.Normalde gunumun cogunu pc basında geciririm.Fakat asosyal degilimdir.Uyum saglarım gruplar olustururum.Herneyse otele ilk gittigimde genclere yonelik aktivitelerin zayıf oldugunu gordum.Canım sıkılmaya baslamıstı ve resepsiyondan top alıp basket sahasına indim.Saha bombostu.1.gunum boyle bos bos atıs yaparak gecti.2.gunumde bir rus bir litvanyalı ve onun kucuk yegeniyle tanıstım.RESİM : [spo] [/spo] 3. gunde kanlarımız ısınmıstı.Artık biraz beach partilere gitmemiz gerekti.Ve gittikde.Orada su hos orta asya rusu bayanla tanıstım ( * ) (ben ve o): [spo] [/spo] Bakışları beni benden alıyordu.Bilardo salonunda atışlarının sonunda bana bakıyor,sacımı oksuyordu.Fakat ertesi gun yeni elemanlarla tanısıp grup icine aldıktan sonra yeni elemanlardan ( rus ) birinden bir soz duydum.Once elemanın resmi : [spo] [/spo] Duydugum soz ise suydu : "angelica ( rus kız ) regis'den ( litvanyalı ve su andaki oteldeki en iyi dostum )'dan hoslanıyormus.O gece biraz mayhos olmustum.Ayrıca ilk kez toplu halde disko yapıcaktık.Ve yaptık. Ertesi gun ise ilk tanıstıgım rus eleman 4 tane turk kızına abazanlık saldırısı yaptı.Durumu ben kurtardım.Onlarıda gruba aldık : [spo] [/spo] O gun 2 rus kızla tanıstık.Onlarda gruba geldi.Benim icin hayatımın en iyi zamanı yasanıyordu : [spo] [/spo] Ortam karısmıstı.Ayrıca ortaya seker bir yaratık daha cıkmıstı.Turk kızlardan birinin kardesi idi.Bu arada litvanyalı regis rus kızı red etmisti.Turk kızları ise rus kız icin "alem kızı" diyordu ve benim ondan hoslandıgımı biliyorlardı.Kızda benim sacımı oksamaya devam ediyor beni ask sarhosu ediyordu.Neyse 5.gun diskosunda ufak turk kızıyla sakalasıyordum.Kardesim gibi sevmistim : [spo] [/spo] Fakat oda ne Karsı atakmı ? [spo] [/spo] Bu arada Turk kızları litvanyalı regisi bagırlarına basmıs abileri gibi sahipleniyorlardı.Bende o iki rus kızla ve mr.vodka yani uzun saclı rus ve ilk tanıstıgım rusla dans edip vodka iciyordum.Turklerden iyice uzaklasmıstım.Aramızdaki samimiyet yerini ciddiyete bırakmıstı. [spo] [/spo] Gunler boyle pembe diziler gibi heyecan ruzgarı icinde gecerkene acı haber geldi.1 gun erken otelden ayrılmak zorundaydık.O gun Turk kızlarından rus kızlarından ve rus elemanlardan cok hos karsılıklar aldım.Regisdende oyle.Kankalık havası vardı havada.Fakat benim gozlerim "angelica" daydı.Onu arıyordum.Ve bulamadım.Mecburen resepsiyonda annemle oturmaya basladım.Annem tuvalete gittiginde rus kızlardan sisman olanıyla o rus ufaklık geldi.Rus kız kucagıma oturdu.Foto cektirdi.O sırada annem geldi.Epey sekli kaymıstı.Neyse taksiye bindik.Benim gozlerim yasarmaya baslamıstı.Angelica'yı arıyordu gozlerim.Allah'tan tel numaramı ona vermistim.Onun tabirinde SMS atıcaktı bana. Bu hikaye boyle.Bir grup kurmayı basardım : [spo] [/spo] Fakat su anda o kadar uzuluyorum ve o kadar icimde buyuk bir bosluk varki pcbasında dursam acı,dısarı cıksam acı.Turk kızlarına ve insanlara bakıs acım degisti.Artık benim gozumde turk insanı yabancı gibi geliyordu.Ama ben su anda bile angelica'yı dusunuyorum :(((((((((... Arasıra aglıyorum.Napıcam bilmiyorum.Hayatımda bu kadar macera ustune boyle bir kızı kacırmak gercekten cok cok acı geliyor bana... Su anda onun SMS'ini bekliyorum. Ha bu arada sunu soyleyeyim.Kız cifte oynuyordu o belli ama,kızın bana karsı tutumu diger erkeklere karsı tutumu gibi degildi.Barmen ona sulandıgında benim sert bakıslarımı gordugunde basını ceviriyordu.Napmaya calısıyordu ? O cocugu bana neden "my little boyfriend" diye tanıttı... :((((((( bohuhuhuhuhuh... [ Mesaj 11 Ağustos 2007, Cumartesi - 19:00 tarihinde, firatram tarafından güncellenmiştir ]

ahahahahah aynı şunun gibi lan

http://www.baykusyuvasi.com/age-of-empires-ta-kafiri-nasil-altettik/
Sosyal ağlarda paylaş

Biz lisede her cuma günü okul çıkışı internet kafeye gidip 7-8 saat boyunca eycof 2 oynardık.

hatta bazen okula da gitmezdik sabahtan akşama kadar oynardık.

ama her cuma.

o zamanki kız arkadaşımdan eycof oynarken ayrılmıştım abi.

kız mesaj atmıştı hiç ilgilenmiyorsun benimle olmuyor galiba falan diye, o an eycof oynadığım için yanımda izleyen arkadaşa at bir cevap işte ya ne yazarsan yaz demiştim arkadaşım ayrılmıştı kızdan benim yerime.

bu da böyle bir anımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

http://forum.paticik.com/read.php?6,6615188,page=1

paramecium said:

Selam,

said:

Link
Asus X55C-SX039H
INTEL/HURON RIVER/i3-2328M işlemci
Windows 8 (64bit)
4 GB bellek
500 GB sata disk
Onboard VGA (intel HD Graphics 4000)
15.6’’ Led ekran
Klavyede Türkçe karakterler mevcuttur

http://www.globalwealthprotection.com/wp-content/uploads/2012/07/personal-freedom.jpg

Saygilar.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam biraz inci stayl olmuş ama çok güldüğümü belirtmem lazım.

Farkındayım çok süper değil ama.

ahahhahaha

Black-ice said:

o zaman bu alakasız topiğin bu arada kalmış sayfasında ben de uo+cinsellik adına en büyük itirafımı yapacağım. burada kaynasın gitsin.

hayatımda ilk cinsel ilişkimi yaşarken makroda peacemaking kasıyodum. (arada gidip bakmıştım kaç olmuş diye)

sevinsem mi üzülsem mi bilemedim lan.

en azından cinsellikten vazgeçmedim moriarty gibi.

el-cevap:
KenshinHimura said:

alt tab mı yaptın
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

chrome said:

Ah noyan ah. Bitirmissin haci kendini. Buradaki adamlar o facebooktaki like leecherlara benzemez feci madara ederler insani. Bir de lutfen wing chuncuyum deme geldin ebmasta tuylu siyah bir ceketle 5 6 ay takildin. Idman yaparken sert bile girmiyorduk sana bi sakatlik cikmasin diye. Ben 3 yil yaptim wing chun ben bile cekiniyorum wt biliyoum demeye. Oyle kolay ogrenilen birsey degil bir de kaslarim ona gore gelisti falan demissin yuh :-)

Noyzura said:

deriyi gerip aynadan baktım hatta emin olmak için sevgilime saydırdım göbek deliğinin üzerinde 6 parça var. Göbek deliğimin altında ise çok az gelişmiş(aslında gelişememiş) 2 parça daha var.

hahahahah chrone yoketmiş lan direk o başlıkta niye görmedim
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...