Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Kromangonusta uyanık adam yokmuş da ondan kesinlikle report ettikleri anda işin biter şansın varmış demekki.
Botla yapılan en riski şey ah management yani undercut yemeyim diye profil kullanırsanız banlanmak çok basit.
Ben honorbuddy de herşeyi yaptım bir tek level kastıramadım 1-2 kere takılınca amaan ne uğraşcam diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm bilmemkaçbin kişi içinde bi akıllı cıkıp çakmadı olayı sen burdan analiz yaptın.
şikayet edeceğim seni diyen çok whisper aldım ki etmişlerdir de.
çokta fifi dedim ben devam ettim oynamaya sanki acc banlansa hayatım kararıcakmış gibi.
denerim zararı varsa görürüm yoksa keyfime bakarım dedim.

bu 10 sene önce imkanın varken çıkma teklif edemediğin kıza şimdi ki aklım olsa ederdim lan demek gibi. ilerde "keşke lan" diyeceğime denedim derim hiç değilse.

denedim sonuç np.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam iş yapıyor? İllegal programı yazmış satıyor, ya da sadece illegal para kazanıp banlanana kadar daha da fazla para kazanıp kara geçmeyi planlıyor. Bildiğin business.

Normal oyununu hile yaparak oynayıp, sonra gelip banlanmamak tesadüf/şansını yetenekmiş gibi sağda solda anlatmıyor, kullanmayanları enayi yerine koyup böbürlenmiyor :p
Sosyal ağlarda paylaş

abi bottan banlanan kimse duymadım görmedim ben. bokunu çıkarmadığın sürece kimse bir şey demiyor. blizzardın da bilerek göz yumduğunu düşünüyorum ben.

bot olmasa bazı malzemelerin fiyatları çok çok fazla olurdu, casual oyuncular oyunu oynayamaz hale gelirdi.

öyle speed hack teleport gibi olaylara girmeden insan gibi farmını falan yapan adama dokunmuyorlar. rapor edilse bile dokunmuyorlar.

blizzardın botçuları yakalaması çok mu zor. ah'a 100 stack çiçek koyan adamın hesabını bir gün izlemeye alsan anlarsın zaten bot kullandığını.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

"Hile yaptım banlanmadım" diye övünerek gezen cahil Türk insanını genel olarak çok seviyorum, WoW'u olsun Diablo'su olsun.

Ayrıca baggio şu genellemelerine çok gülüyorum bi kaç seferdir. Banlananlar beyinsizdir genellemen gibi burada da cahil türk insanı yaftan çok başarılı.

yani kullandığın kelimeler oturmuyo. Cahillikle hiçbi korelasyonu yok konunun. Banlanmayıp övünmek değil, banlanmadan bu oyun daha kolay oynanabilir bi halde. Bunun riskini zaten ben alıyorum. Sonuçlarına ben katlanıyorum, sanane ki cahil Türk insanı gibi saçma ve varımda bulunuyosun.

botun parasını veren benim, hesap benim. Herşey benim. Ha eşitsizlik oluyor desen, ipnesiniz lan desen, report edicem lan sizi desen inan sorun yok, hepsinde haklısın. Ama cahil ne ya hahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Merak etmeyin banwave yakında gelecek zaten. Fiyatlar yeteri kadar düştü inş accountunuz flaglenmemiştir. Bence dikkatli olmakta fayda var ayrıca honor farmda çok tehlikeli hale gelmiş önceden sorun olmuyordu fakat artık herkes kullanıyor ve 5-6+ adamın aynı yere gitmesi pek hoş değil cidden oyun oynayan adamlar için.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

bot olmasa bazı malzemelerin fiyatları çok çok fazla olurdu

Türkiye de mali krizden çıkmak için daha fazla banknot bassın o zaman, niye düşünemedik lan bunu.

SirWinstonPee said:

Ayrıca baggio şu genellemelerine çok gülüyorum bi kaç seferdir. Banlananlar beyinsizdir genellemen gibi burada da cahil türk insanı yaftan çok başarılı.

yani kullandığın kelimeler oturmuyo. Cahillikle hiçbi korelasyonu yok konunun. Banlanmayıp övünmek değil, banlanmadan bu oyun daha kolay oynanabilir bi halde. Bunun riskini zaten ben alıyorum. Sonuçlarına ben katlanıyorum, sanane ki cahil Türk insanı gibi saçma ve varımda bulunuyosun.

Cahillikle bot kullanmak arasında korelasyon kurmadım zaten, hem haksızlık yapıp hem sağda solda gerine gerine anlatmak arasında kurdum. Sen kaçırmışsın orayı.

"Sanane ki" dediğin de malum ben de oynuyorum oyunu. "BEN YAPMASAM NOLACAK ONBİNLERCE KİŞİ YAPIYOR ZATEN" falan da de tam olsun :p
Sosyal ağlarda paylaş

wow'da mali kriz var zaten. millet kırılıyor yokluktan.

wow'daki ekonomiyi gerçek hayat falan zannediyor hala insanlar sdbhglsdg

herşey para da değil ayrıca. low pop realmlerde ah'ta malzeme bulunmaz botlar olmasa. misal benim realmde balık satan topam 3 kişi var, üçü de botçu. bunlar olmasa ah'ta balık bulunmayacak. ben blizzard olsam ben de banlamam.
Sosyal ağlarda paylaş

WoW'da mı mali kriz var :D, nasıl bir mali kriz bu ya. işten çıkıp akşamdan akşama oyuna giriyorum, günlük net kar 10k+ gold. Hayatımda bot kullanmadım ve en son 6-7 sene önce farm yapmıştım.

Nerdeyse her meslek (yani hepsi olmasada 6-7 tanesi) 1 dakikalık zaman ayırıp günlük cd'yi kullanmakla, size günlük net 400-600 gold kazandırıyor. Her charda 2 meslek olduğuna göre günde 1k+ tek chardan kazanıyorsunuz minimum. Eee koca cata boyunca sıkıntıdan nerdeyse hepimiz 5-10 char kastık gerisi malum.

inscriptionu, tailoru falan saymıyorum zaten onlar insan değil. Bunu betada fark etseydim direk bütün charların bir mesleğini ins yapardım da kaçtı o tren.
Sosyal ağlarda paylaş

Kriz var demedim ki abi, bu kadar mı yanlış anlanır eheh. Ekonomiyi paraya boğmanın çözüm olmadığını, enflasyonu falan irdelemeye çalışmıştım, olmamış demek, kısmet.

En yanlış mesleği seçtim ve bir gönül bağı kurdum, altlarımla da uğraşmıyorum pek, onun için günde olsa olsa 500g kazanıyorum eheh. Flask yapsam Lotus'a değmiyor, zaten elixir master da değilim, guild raidlere saklıyorum ben de. Steel CD'sini satsam 100g'lara kadar düştü. Spirit'le de ya 3 tane Lotus alıyorum, ya 3 Spirit'le CD'siz bir steel daha craft ediyorum, onda da milletin spirit başına charge ettiğinin çok altını kazanmış oluyorum. Ben mi bir şeyi atlıyorum bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

tailor pek iyi değil bence, 12 günde 1 çanta yapabiliyorsun (tabi exalted istemeside apayrı bir saçmalık hele alt charsa tailor hayal o charın exalted olması) Bu arada bu 28 lik çantayı daha göremedim ben AH de fiyatını bilmiyorum o yüzden

engineer de trinket sattım ben başta bayağı ondada para vardı ama artık oda bitti,

daily alchemy de de para yok 400 G a matları alıyorum 600 G ye zar zor belt buckle satıyorum bunu yapmak için hem alch dailysini yakıyosun hemde 600 blacksmith olması lazım aradaki fark sadece 200 G günde 1 defa... (Tabiki bundada The Klaxxi - Honored olmalı)

inscription ile karşılaştırılamaz hiçbirisi bir deck parçası şimdiye kadar ortalama 4 K ya satıldı (ilk başta 15 K- 20 K idi) 1 tane deck malzemesini 1 K lık çiçekle yapabiliyorsun rahatlıkla.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...