Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oruç tutacak mısınız ?

Laorx

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:

Oruç tutanların neden diş fırçalamadığını çözebilmiş değilim ben henüz. Diş macununu yemek olarak görüp ağzına sokmayan zihniyet günde 5 vakit orucunu bozmuş oluyor zaten dsf.

Nasıl yahu diş fırçalanmaz diye bişey yok ki ?Ya da varsa bile benim haberim yok gayette fırçalıyorum daha 15 snedir filanda hiç surda çaktırmadan su yutayım macunu bol sıkayım ki aksama kadar idare etsin filan gibi triplere girmedim öyle saçma iş mi olur
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

Ingenious said:

bi de iftar açılmaz, oruç açılır. bunu da bilsinler...
ben geçen iftar açtımdı. kabul olmuyor mu o?

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash1/180360_154243257962270_100001297918520_274132_5544790_n.jpg

maalesef... yine de şu masanın üstündeki "oruç sonuç talep dilekçe"sini doldurun, belki bi şeyler yapabilirizsinizler senin için...
Sosyal ağlarda paylaş

Kalten said:

deadwoll said:

Oruç tutanların neden diş fırçalamadığını çözebilmiş değilim ben henüz. Diş macununu yemek olarak görüp ağzına sokmayan zihniyet günde 5 vakit orucunu bozmuş oluyor zaten dsf.

Nasıl yahu diş fırçalanmaz diye bişey yok ki ?Ya da varsa bile benim haberim yok gayette fırçalıyorum daha 15 snedir filanda hiç surda çaktırmadan su yutayım macunu bol sıkayım ki aksama kadar idare etsin filan gibi triplere girmedim öyle saçma iş mi olur

hahahah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...