Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tsk komuta kademesi istifa etti

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

xaty said:

askeri lise falan okusaymışım keşke zamanında. önüm ap açık olcakmış. o koltuğa mı otursam, bu koltuğa mı diye düşünür olurdum heralde şu günlerde.. ortalık iyice tenhalaşıp sular durulduğunda da salona ilk gelen misafir gibi, tüm sandalyeler boş, nereye otursam derdine düşerdim.

Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

Ardeth said:

cep telefonuna bütün askerlerin numarasını kaydetmeyi unutma

abi şimdi tek tek kaydetmek zaman alır. nasılsa Coup Copy Suit v3.0 var emniyet teşkilatında. Son updatele çok daha güçlü ve etkili.

geçende 'buy premium' ne demek diye soruyorlardı, o programda çıkmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

xaty said:

askeri lise falan okusaymışım keşke zamanında. önüm ap açık olcakmış. o koltuğa mı otursam, bu koltuğa mı diye düşünür olurdum heralde şu günlerde.. ortalık iyice tenhalaşıp sular durulduğunda da salona ilk gelen misafir gibi, tüm sandalyeler boş, nereye otursam derdine düşerdim.

AHAHHAAHAHAHHAAH
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soruşturma ve uzun süreli tutuklamaların bir amacının da TSK'nın sürekli gündemde tutularak kamuoyunda bir suç teşkilatı olduğu izleniminin yatarılmaya çalışıldığı, bunu fırsat bilen yanlı medyanın da

her türlü yalan haber, iftira ve suçlamalarla yüce ulusumuzu kendi silahlı kuvvetlerine karşı tavır almaya teşvik ettiği dikkatlerden kaçmamaktadır.

açıklama çok sert, ve bence durum çok daha kötü olacak,

ve bu işin sonu bir kaç yıl içinde sivil çatışmaya dönecek, ciddi anlamda iç savaşa doğru gidiyoruz, cumhuriyet için sokaklara çıkacağımız günler geliyor gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

xaty said:

OAHAHAHAHAHAH
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

lol tüm dünyada haber şu şekilde veriliyor

Turkey's military chiefs 'resign'

bizde haa emekliliklerini istediler falan lKJASKLŞDALSKFSDF

abi her zamanki gibi kendini kandırma olayı direk. minyonların zaten kendilerine ait bi fikirleri yok, yukarıdan ne gelirse ona inanıyorlarç.

böyle basının içine tüküreyim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Cumhuriyet gazetesi bile tamamını vermemiş abi. yuh yani. eksik kısım

said:
Türk halkı çoğunuz apolitiksiniz, feto'dan başka hocanız yok denecek kadar az.Sözde demokratik tepkiyi, çıkışlarınızı hocanızdan emir aldığınız için yapıyorsunuz. Hak, adalet, hukuk eşitlik kültürünüz yok. Kafanız tek bakış, demokrasiye hazır değilsiniz. Hazırım diyeniniz de tatava. Türkiye'nin her yerini gezdim diyor ama kış günü buzdolabı dağıtan vali'nin görev bölgesine gitmemiştir mesela. Yandaş medyada haber yapılan yerleri gazeteden okumuştur mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...