Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Restoran yetkilisi siparisinizin yolda ve size ulasmak üzere oldugu bilgisini verdi.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Allah aşkına yemeksepeti canlı yardımdan şundan başka cevap alan varsa şu güne kadar, çıksın ortaya. Bir kere de demiyorlar ki adamlar unutmuşlar abi senin yemeği, motorcu kaza yapmış yenisini yolluyolar, senin sipariş başka yere gitmiş. Tek dedikleri siparişiniz yolda ve size ulaşmak üzere. Bi kere bunu dedikten 20 dakika sonra geldi ordan anladım artık bu heriflerin yalan söylediğini.

Açlıktan sinirlerim bozuldu ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bunu dedikten sonra "10 dakika içinde gelmezse geri göndereceğim ve bir daha da yemeksepeti kullanmayacağım." şeklinde bir tehdit savurdum 1 kere. 15 dakika sonra geldi ama ısrarlarıma rağmen para almadı servis elemanı ahah. Bir daha da yaşamadım böyle bir durum ama yaşarsam yine aynı tehditi kullanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Ben bunu dedikten sonra "10 dakika içinde gelmezse geri göndereceğim ve bir daha da yemeksepeti kullanmayacağım." şeklinde bir tehdit savurdum 1 kere. 15 dakika sonra geldi ama ısrarlarıma rağmen para almadı servis elemanı ahah. Bir daha da yaşamadım böyle bir durum ama yaşarsam yine aynı tehditi kullanırım.

belese yemek gelmis getiren cocuga bol bahsis verseydin. veriyorsunuz dimi bahsis. yemek zaten iki kurus bide bahsis mi vericem demiyorsunuz insallah.
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi size şey oluyor mu dominostan sipariş verince kart geçemiyor adamlar. gelen post makineleri tırt mıdır nedir, okumuyor kartı.

gerçi geçen nakit verelim dedik onu da bozamadılar. fsdf. bir tek o gün kart geçebildik.

bizi mi kekliyorlar lan yoksa nakit verelim diye.
Sosyal ağlarda paylaş

ben mcdonalds da çalışırken kimse gelip de "afferim benden önce oturanların kaldırması gereken tepsiyi sen kaldırdın bana yemek yemem için yer açtın" ya da "tuvaleti benim hijyenik standartlarım için temiz tuttuğun ve makyajımı tazeleyebilmem için aynaları sildiğin için teşekkür ederim" diye kimse bana bahşiş vermedi
Sosyal ağlarda paylaş

Caddebostan Wienerwald'de çalışan bir adam var, siparişleri getiren. Ona böyle çıkarıp 50 lira veresim geliyo herif o derece tatlı, ona veriyorum hep varsa nakit bozuk. Onun dışında hıza göre muamele. Zaten bahşiş vermeyince bi trip atıyolar çok garip.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...