Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Club'ta hatunun dedigi

titanguard

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

Ben Hakan. İzmir`de yaşıyorum. 18 yaşındayım.Annemin arkadaşı var Selma teyze.50 yaşlarında güzel bir kadın.Neyse annem tuz almam için Selma teyzeye gönderdi. Biraz hızla çıkınca merdivenlerden düştüm.Selma teyze gördü,çok korktu.Hemen eve aldı beni. Yara bandı yapıştırdı.Kola verdi. ve tuvalete girdi.Çıktıktan sonra bende tuvalete girmek istedim. Banyoda kirli sepetine baktım.Açtığımda kilodunu gördüm. Kilodu elime aldım. Hala ıslaktı ve kokuyordu.Kokuyu içime çekip,yaladım.Daha sonra a
ltımdaki boxerı çıkardım ve selma teyzenin külodunu giydim , dar gelmişti ama kalça çevremi sıkması daha da zevklendiriyordu.Birden yumurtalıklarım ısınmaya başladı , gittikçe daha da artan bir sıcaklık! Külodu hemen çıkarmaya çalıştım ama üzerime yapışmıştı , birden selma teyze belirdi.
''Şu ana kadar bu külodu giyen 27. ergensin hahhahha ! ''diye bağırdı, sesi her zamankinden farklıydı karanlık bir tınısı vardı.Tekrar küloda baktığımda renginin değiştiğini ve üzerince arcane semboller belirdiğini gördüm .
Bu arada sıcaklık iyice artıyordu dayanamayıp çığlık atmaya başladım bir yandan avaz avaz bağırıyor bir yandan da yumurtalıklarımın yarılıp içinden justin bieberin yavaş yavaş çıkmasını ve beni yalamaya başlamasını izliyordum o anda kanlar içinde bilincimi kaybedip yere yığıldım .
Uyandığımda yurtta yatağımdaydım ve külodum ıslaktı gece boşalmıştım.Derin bir nefes aldım ve hafif bir tebessümle ıslak hikaye dedim.Gecenin karanlığında uykuma devam ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

HacıLiseLiyİz aMa AllaHA ŞüKÜr VaR sEvGiLiMİz
konu$acaksan öyLe ßir Konu$ki Inanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe 0ßir Gitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda GitSende AğLatsanda Seni ¬Yüreğimde Yaşatayim
KiMSe WaZGeÇiLMeZ DeĞiLDiR.kIr kALbİmİ GöNLüN oLsUn.aL HeRŞeYi gÖzÜn dOysUN.ŞiMDi bAşKa MaNiTaLaRLaYıM aL bUdA SaNa KaPaK oLsuN..!!!

pis FakİRLeR!! kADIN yOksUNLArı Aç KööpeKLEr?!!!'
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...