Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mekanik klavye

medivh

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:

yalnız bişey sorucam, bu klavyenin driverı indirdim razer synapse 2.0 diye bişey. login falan oldum sağ altta program çalışıyor gözüküyor fakat arabirimine ulaşamıyorum haliyle ayarlama yapamıyorum. sebebini bilen var mıdır?

O programın amacını bende anlayamadım kimsede calışmıyor niyeyse :D

Onun yerine direk klavyenin driver'ını indir.
Sosyal ağlarda paylaş

inyourmind said:

Çatır çatır çalışıyor bende macro tuşlarını ayarlıyorsun işte profil oluşturarak.

İnternette araştırınca çooğu kullanıcıda calısmıyor , işlemlerde açık görünsede kullanamıyorsun en azından 2.0'da öyleydi düzeldimi tamamen bilmiyorum.Synapse'ın olayı senin ayarlarını cloud'da saklayıp istediğin pc'de kullanmanı sağlıyo o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

vermillion said:

Xenocide said:

yalnız bişey sorucam, bu klavyenin driverı indirdim razer synapse 2.0 diye bişey. login falan oldum sağ altta program çalışıyor gözüküyor fakat arabirimine ulaşamıyorum haliyle ayarlama yapamıyorum. sebebini bilen var mıdır?

klavyenin driverını da bulamadım ya sana zahmet link verebilir misin?
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

vermillion said:

Xenocide said:

klavyenin driverını da bulamadım ya sana zahmet link verebilir misin?

http://www.razersupport.com/index.php?_m=downloads&_a=viewdownload&downloaditemid=608

bu olması lazim,bi' dene bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...