Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Andımız kaldırılsın yürüyüşü

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Polyushka said:

cidden işsiz, 5 parasız çapulcuların önde gidesiniz. sizin gibileri hergün kapımda el açıyor. mod gelince ricam topici kilitleyebilir. şu bölümü göz ucuyla takip ediyordum, forumun genelinden ayrı bir kalitesi ve havası var, sorayım fikir alayım dedim ama daha ucuz nerde cips bira bulurum diyen, milletin lüksünü görünce çılgına dönen yetersizler buraya da bulaştı.

hadi şimdi trolleyin, zaten birazdan moskovaya uçmak üzere ayrılıyorum 1 haftalığına.

cya losers.

beyler aylık 400 milyon dolar kazanan şirketin veliahtı geldi.
Trollse başarısız. Degilse çok kömik.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çoğunuz no-lifersınız, buradan başka arkadaşlarınız yok derecek kadar az. Her aktiviteyi buradan arkadaşlarınızla yapıyosunuz. Federasyon kültürünüz yok. Turnuva kültürünüz yok. Online oyunları tanıma kültürünüz yok. Kafanız tek bakış, oyun ve turnuva çeşitliliğine hazır değilsiniz. Yaparım ederim diyeniz de tatava.

bide söyle bir versionu var.
Sosyal ağlarda paylaş

Polyushka said:

cidden işsiz, 5 parasız çapulcuların önde gidesiniz. sizin gibileri hergün kapımda el açıyor. mod gelince ricam topici kilitleyebilir. şu bölümü göz ucuyla takip ediyordum, forumun genelinden ayrı bir kalitesi ve havası var, sorayım fikir alayım dedim ama daha ucuz nerde cips bira bulurum diyen, milletin lüksünü görünce çılgına dönen yetersizler buraya da bulaştı.

hadi şimdi trolleyin, zaten birazdan moskovaya uçmak üzere ayrılıyorum 1 haftalığına.

cya losers.

Parası neyse vereyim bi sus!
Sosyal ağlarda paylaş

sdfsdf

cya losers.

ben böyle diyen adamların, hele bu ayarı forumda vermeye kasanların tamamen yalan olduğunu düşünüyorum. ulan gerçekten zengin olsan umrunda olmaz. herhangi bi kuyruk acın olmasa "ben sizden iyiyim ki!!! hıhh" demezsin hahah
Sosyal ağlarda paylaş

Polyushka said:

cya losers.

oo patronun oğlu memesi
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

allahını seven balon'un şu no lifersınız mesajını bulsun bana

said:
Abi çoğunuz no-lifersınız, buradan başka arkadaşlarınız yok derecek kadar az. Her aktiviteyi buradan arkadaşlarınızla yapıyosunuz. Gezme kültürünüz yok. Türkiye'yi tanıma kültürünüz yok. İnsanını tanıma kültürünüz yok. Kafanız tek bakış, insan çeşitliliğine hazır değilsiniz. Geziyorum diyeniz de tatava. Türkiye'nin her yerini gezdim diyo, ara sokakta bir esnaf lokantasına uğramamıştır mesela. Duyulmuş yerlerini görmüştür.

Yani iskenderin İstanbul'daki leşliğinden dem vurdum ben, bir iki yerde ağza alınır. Bursa için de öyle. Diğerleri iğrenç. Benim damak tadım böyle, kültürüm böyle. başkası beğenmeyebilir.

http://forum.paticik.com/read.php?13,5659332,5659653#msg-5659653
Sosyal ağlarda paylaş

Polyushka said:

cya losers.

http://forum.paticik.com/read.php?31,5033834,5033853#msg-5033853
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...