Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rebecca Black - My Moment

Sereglin

Öne çıkan mesajlar

çıkış şarkısı o kadar kötüydü ki onun etkisini silecek akdar iyi bir çalışma yapması şimdilik mimkin diğil

eğer yeteri kadar para kazandıysa, yapımcıya vs. giden haricinde eline geçen net para olarak söylüyorum, bıraksın müziği okuluna devam etsin ve ömrünün sonuna kadar parasını harcasın
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hatunun arzusu şarkıcı olmaktır belki? Ya da ne biliim gitsin okulunu okusun etsin ondan sonra egitimini alsın bunların illa amerikada da şan egitiminin üniversite mezununa denk olanı bir yer vardır oralardan egitimini alıp mezun olsun ki parası yeter o kadarına.

Ondan sonra tekrar çıkabilir karşımıza malum sesi kötü degil aslında sesi güzel şarkı baya kötüydü friday şarkısını kendi bile yazmış olabilir o kadar rezildi o yüzden adam akıllı bir yapımcıyla çalışır 20 yaşına gelince o zaman bak aa ne güzel deriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Asıl onların büyütülcek yanı yok yeterince büyük :D

Şaka bir yana parasında gözüm var ya niye benimde oyle gani gani olmasın ki isterim elbet. He onunda olsun fakat bende isterim elbette.

Onun dışında ben sesini cidden hoş buluyorum ah birde fridayi söylemeseymiş. Şu hatuna bir yesterday falan söyletmeli aslında .
Sosyal ağlarda paylaş

Fakir olunca orospu bile olunabilir demedim. Orospu halinden memnunsa orospu olarakta başarılı olur dedim. Jenna Jamesonda mesela gözümde farksız orospudan ve gayet başarılı buluyor kendini ve burda hepimiz hayran hayran takılıyoruz. Karaköyde olunca mı başarısız oluyor.

Başarıyı parayla ölçerim dedigimde orospu kelimesini ortaya koyan sensin ben başarıdan kasıt 50 lira para kazanmak anlamında demiyorum bir karaköyde kazanılan parayı kasiyer olarakta kazanabılecekken kalkıp orda çalışmak başarı degildir fakat milyon dolar kazanan bir 13 yaşında ki şarkıcıda bu ornegı vermek senin marifetin.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Kızın ilk yaptığı şey bu olsaydı kimse kötü demezdi yani. Hatta kızın 13 yaşında olduğunu düşünerek iyi yapmış bile derdi insanlar. "Haters said I'll see you later" dediği yeri tasvip ettim ama.

bu sesin kıza mı ait olduğunu düşünüyorsun.

said:
America will make anything with two legs and a skirt into a star. This isn't talent, this is auto-tune.

said:
Really? So are you guys retarded or just stupid? For those of you who have never listened to music in your entire life, its not her singing voice. Its called autotune. Its professional studio adjustments, like legit autotune, not T-Pain autotune. Have you ever listened to Jason Derulo live before? He can't sing for jack shit, his songs just like this one are studio adjusted. She's still terrible. These lyrics are still as deep as the shallow end. Bad all around.

said:
She can't sing, it's fake. Her parents are rich asses and pay for it just to make them feel like they made a actually good star
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...