Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş? Kobe Bryant? Hö?

mertadam

Öne çıkan mesajlar

Milyon dolar degil valla 2 ay oynasa 900 bin dolar eder. 2 ayda 900bin dolarlık yatırımın geri dönüşü onlarca forma ve bilet satışı ile karşılanmasa bile kafa kafaya olur bence. En azından sırf forma satışı sayesınde bile yarı yarıya kapatır bence.

Beşiktaşlı degilim, kobe bryant gelsin formasını alırım o derece.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalan oldu transfer sanırım ama keşke gelseydi. Gelmiş geçmiş en iyi 5 oyuncu arasına rahat girmiş bir adam sonuçta benim çocukluğum ve gençliğim Kobe'yi izleyerek geçti. Olimpiyatlarda izlediyseniz Kobe'yi Türkiye liginde nasıl duracağı hakkında bir fikir sahibi olursunuz sanırım. İspanya ile final oynamışlardı o maçı hatırlıyorum İspanya'nın o tıkır tıkır işleyen savunma ve hücumuna karşılık Kobe gelip el üstünden üçlük falan atıyordu.

Ama bence gelse yine şampiyon yapamaz hatta Deron'ın gelmesi daha bile iyi olmuş olabilir Beşiktaş için. (marka değer veya reklam için demiyorum). Çünkü Kobe gibi bir oyuncu için bütün setler ve bütün anlayışı değişir her şey onun üzerine kurulur. Bence bu çok faydali bir şey değil hele ki Beşiktaş gibi iç güveysinden hallice bir takım için.
Sosyal ağlarda paylaş

Bitti. THY sponsor, kobe geliyor. Hem de sadece 300 000'e. Bu hikaye yıllarca konuşulacak. Erken hareket eden yıldızı kapıyor.

Radyospor'da hikayeyi dinlemiştim. Demeçde BJK yöneticisi laf olsun diye, KObe'yi bile getirebiliriz diyor, D.W. transferi sonrası. Aklına Kobe geliyor kobe diyor. Lebron gelse lebron diyecek. Sonrasına kobe'nin menejeri arıyor, buyrun görüşebiliriz ilgileniyorsanız diye.

Ve kobe lokavt bitene kadar Türkiyede.

http://fanatik.ekolay.net/Ve-Kobe-Kartalda_3_Detail_33_231866.htm?pos=1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...