Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PlanetSide 2

Bone

Öne çıkan mesajlar

ben de tam tersi diyorum ki battlefield oynayacagima net bunu oynarim. bi kere grrcekten adam gibi buyuk map, bir suru arac ve 3 irk icin 3 farkli dizayn, transportation olayinin bi onemi anlami var ve persistent world. battlefieldi 2ye katlar ki ustelik bilen bilir ben bf fanboyuyumdur.

ha bi de silp, pc kasti demissin de rn son patch ile framerateler baya bi dustu sonra geri aldilar patchi. hem bu var hem de henuz bi optimizasyon sikintisi var daha early beta. bence duzelir onlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
bayadır bişey yazan yok bi ufak güncelleme yapayım;

oyundaki optimizasyon sorununu büyük ölçüde çözdüler. önceden çözünürlük düşmem bile gerekiyorken, şu anda 1920*1200 medium detail seviyelerinde oynayabilir haldeyim. ileri de daha da iyi olacak muhtemelen.

ayrıca oyun pre-orderları almaya başladı. 40 dolarlık bir pakedi var, station cash + bikaç bonus + instant beta access veriyor. param var, oyunu da merak ediyorum diyen varsa alsın, oyun güzel onaylıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
abi beta invite keyleri gelse bana dağıtacam patiye ama göndermiyor şerefsizler. nvidia'nın yanlışlıkla full access beta key dağıtmasıyla kepmiştim bi tane, o zamandır oynuyorum, 2-3 hafta önce de resmen oyundan invite geldi ama o gelen invite, key olarak gelmedi yoksa onu verirdim birine. oyun baya baya iyi. şu patchi yapsın bikaç ss alıp koyarım. hani genelde bu tarz oyunların trailerlarında böyle bi sürü tanklar uçaklar olur, efsane bi savaş ortamı görüntüsü olur ama oyun gerçekte öyle değildir sendromu vardır ya, bunda o yok abi, baya bildiğin 10 tank, 30 infantry, 5 bombership, 8 fightership, 2 dropship ile base saldırıları falan oluyor ki bu rakamlar aslında oyunun sistemine göre yine az rakamlar. open beta yapsalar neler olacak kimbilir.
Sosyal ağlarda paylaş

son patch ile betada olan herkese 1 adet invite geldi. ben benimkini arkadaşa verdim, şuradaki başlıkta verecek arkadaşı olmayanlar keylerini paylaşıyor, buradan 1 tane kaptık bile hatta, kovalayın biraz derim.

http://forums.station.sony.com/ps2/index.php?threads/free-key.27915/#post-374106
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...