Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Biranin yerini ne doldurur?

FoShiZzle

Öne çıkan mesajlar

Bira feci gobek yapiyo ama yerinede icicek bisi bulamadim. Sekerli icki pek sevmem. Zaten vodka kolanin filanda biradan asagi kalir yani yok. Cintonik az kaloriymis ama oda sekerli, bayiyo bi sure sonra. Viskininde bira gibi icimi yok. Google dan bile arattim buldugum en iyi oneri miller light oldu ama millerin tadida berbat bence bira gibi diil.
Barda, cafede gecirilen 2-3 saati buz gibi fici bira ve fistik yerine ne doldurabilir?
Sosyal ağlarda paylaş

FoShiZzle said:

Bira feci gobek yapiyo ama yerinede icicek bisi bulamadim. Sekerli icki pek sevmem. Zaten vodka kolanin filanda biradan asagi kalir yani yok. Cintonik az kaloriymis ama oda sekerli, bayiyo bi sure sonra. Viskininde bira gibi icimi yok. Google dan bile arattim buldugum en iyi oneri miller light oldu ama millerin tadida berbat bence bira gibi diil.
Barda, cafede gecirilen 2-3 saati buz gibi fici bira ve fistik yerine ne doldurabilir?

bütün ickileri saymıssın bi rakı yok

rakıya başla olgunlaşırsın
Sosyal ağlarda paylaş

iksmen said:

Alıntı
FoShiZzle

bütün ickileri saymıssın bi rakı yok

rakıya başla olgunlaşırsın

raki oyle ayak ustu icilcek bi icki degil o yuzden saymadim.Peyniri var kavunu var uzun is...Is cikisi arkadasinla bara gidip raki icmekde bi garip olur.
Demekki yok biranin yerini tutan. Ulan nekadar guzel sey warsa hepsi zararli..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...