Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gunnery/specialization/gallente battleship/tavsiye

BlackRose

Öne çıkan mesajlar

Gallente BS kullanacam ilerde
gunnery skillerimi baya geliştirdim ama specialization skillerine hiç girmedim şimdiye kadar, tercih meselesidir tabi, hepsi de denenebilir ama başlangıç için tavsiye edilebilecek, daha öne çıkan skill hangisidir böyle bir karakter için?

yani bi dolu spec var bunlardan hangisini "şimdilik" alıp diğerlerini de geliştirene kadar kullansam daha iyi yapmış olurum?[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 17 Eylül 2004 10:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

reffining skiliyle baslamani sonraa reff. eff i almani öneririm sonra ileriye donuk olark minmatar battleship refine amar battleship refine etc olarak gidersin süfer olur pvplerde yenilemz olursun :P[signature][hline]
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman şöyle bişe yapalım;

[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 17 Eylül 2004 11:54 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
behran, 17 Eylül 2004 21:51 tarihinde demiş ki:
o specializaiton lar manyak skill istiyo.large hybrid small ve med i 5 liceksin sonra motion sharpshooter veya rapid firinden birini de 5 lemen lazm

evet onları 3 ve 4 seviyelerine getirdim 5 lemek baya sürecek ama onları da yaptım diyelim bu yukarıdakilerden hangisini şeytsem :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

tamamdır
zaten thorax'ımla da hybrid kullanmaya alışmıştım :)
railgun da gördüğüm kadarıyla baya tercih edilen bir tür
neyse bi ton skill istiyo bunlar :p öyle böyle değil, bikaç ay daha var en azından bunlara girişebilmem için[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben yakında bunlardan alırım herhalde, neyse ki perc'i abartmıştım baştan.. :) kahrolsun entelejans ve memoli isteyen batıl şekilleri.. jim beam mi heartbeat mi karar veremedim gerçi..[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
*Raistlin casts Haxxored Hantergranate of Doom 3*
*Deekin plays Kalashnikof*
*Raistlin dances to the rythym of the drums and afterwards the lead*
*The party gains experience: IDKFA XP*
*Deekin gains new character level: Über-Char of TSR Writer*
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sana hemen uzman tavsiyesi.. Sakın Gallente'ye kasma.
En baba yol enerji silahları ve Amarr gemileri. Şuan resmen süperler. Ve öyle de olacaklar. Çünkü bu gibi olayları update eden GM : TomB bi apocalypse kullanıo :)

Neyse yani kesinlikle Enerji silahları ve Amarr ve Caldari gemileri abicim. Savaş için budur.

Yok abi ben dik kafalıyım kesin Gallente gidecem diyorsan, o zaman zaten Gallente gemilerinin bonusu olduğu Hybrid silahlar kullancan ama onlar kötü bu aralar.

Projectile'ları düşünme bile[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk
Turkish Invasion Shall Continue.. SOON
Death is beauty, when wrapped in power..
Sosyal ağlarda paylaş

Specialization skilleri tech 2 turretları kullanmak için gerekiyor. Onların da gelmesine biraz daha var. Ama ben çoktan başladım kasmaya..

Small Energy Turret 5
Large Energy Turret 5
Motion Prediction 5

birtek Medium Energy Turret 4 şuan.. 15 gün sonra o da 5leniyo ve specializationlara başlıyorum heeeyooo :)

Yanlız şunu da söylim, tech2 turretlar şuandaki turretların bulunabilecek en iyi "named" modelleriyle eşit damage veriyorlar. + bir de bu specialization skillerinin ve gereksinim skillerinin verdikleri dmg bonuslarıyla ortalığın bi taraflarına koyacak.[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk
Sosyal ağlarda paylaş

o sıraladıkların bende de 4-3-3
iyi yapmışım o zaman onlara yönelerek
neyse gallente bs skill var amarr da alırız nolcak ki :D

edit: pardon benimki small-medium imiş, large almamıştım henüz[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 20 Eylül 2004 11:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman eğer enerji gidilecekse yukarıdaki resimdeki "small beam laser spec" veya "small pulse laser spec" (small energy turret 5 istiyo ikisi de) skillerinden devam edilmeli

diğer specler projectile ve hybrid (artillery, autocannon, blaster ve railgun)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

o iki daldan hangisini seçmek, işte bütün mesele bu..

*!elinde blood reaver kuruhull'u tutar*[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
Sosyal ağlarda paylaş

pulse laser tabiki. Zaten gerekli skiller ikisinde de birazcık aynı. Sadece Beam laserın gereksinimi artı olarak Sharpshooter var ve pulse laserın da Motion Prediction var 5 olması gereken.

Şuanda herkes pulse laser kullanıyo ve haklılar çünkü eşşekler gibi koyuo ve süper hızlı. Hele hele Armageddon'un %5'lik RoF bonusunda kullandığın zaman o pulse laserları süper hızlı oluyorlar. Direk Pulse laser yani.[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk
Sosyal ağlarda paylaş

böyle en güçlü olan şeyler ilk yamada heyvani nerf yediğinden genelde "en güçlü" dendiyse özellikle çekinirim seçmeye.. :-p

lvl87 whirlwind barbarian yaptım diye herifler 10 yama arasında ww'nin en komik durumda olduğu halde bıraktılar.. :hrr:[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...