Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ghost in the Shell 2!

BlackRose

Öne çıkan mesajlar

Ghost in the Shell 2: Innocence

hatta buradan trailer falan da izleyebilirsiniz...[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 19 Eylül 2004 18:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oha arama olayı bug'lı o zaman
yapabileceğim hiçbişe yok bu konuda :)

aramaya girip "ghost in the shell" diye arat bakalım bone ne çıkacak

baş harfleri büyük yazınca çıkıyor senin konu
küçük yazınca çıkmıyor
234235 kere dedim arama yapmadan konu açmam diye :D
sorun bende değil yani

[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 19 Eylül 2004 19:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben anlamam kardeşim, orda yazmıyo şuna buna dikkat edin diye
büyük küçük ne, arama dediğin aramadır
bi de yanlış bölüme açılmış o

vizyon bölümüne açılmalıydı :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 19 Eylül 2004 19:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kiddo, 19 Eylül 2004 19:27 tarihinde demiş ki:
bone tarz değiştirmişsin eheheh

mümkün değil
onun tarzı sabittir, değişmez[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 19 Eylül 2004 19:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok baktı ki karşısında 10k madalyalı biri var, kızdırmak istemedi bir de kasar da onun post sayısını geçer diye.. :horace:

hayırlı uğurlu olsun yeniden black ;)

ekleme: bu cipangalılar hekattan ezique, ondan böyle manken vücutlu android filmleri çekiyorlar m1r1m.. bugün olsa yarın değiştirecekler hepsi vücutlarını bak buraya kanjiliyorum.. yapamatsu takamatsu dememişler boşuna..[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
*Raistlin casts Haxxored Hantergranate of Doom 3*
*Deekin plays Kalashnikof*
*Raistlin dances to the rythym of the drums and afterwards the lead*
*The party gains experience: IDKFA XP*
*Deekin gains new character level: Über-Char of TSR Writer*

[Bu mesaj Sam tarafından 19 Eylül 2004 19:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 19 Eylül 2004 19:38 tarihinde demiş ki:
vizyon bölümüne açılmalıydı

animeden bahsediyoruz.
ninja scroll, kenshin, ghost in the shell, vampire hunter d hepsi OAV ve çizgi dünyasında açılmış :)[signature][hline]I fear no enemy!
I fear not death!
For the khala is my strength!
En Taro Adun!

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 19 Eylül 2004 21:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 19 Eylül 2004 21:27 tarihinde demiş ki:
said:
BlackRose, 19 Eylül 2004 19:38 tarihinde demiş ki:
vizyon bölümüne açılmalıydı

animeden bahsediyoruz.
ninja scroll, kenshin, ghost in the shell, vampire hunter d hepsi OAV ve çizgi dünyasında açılmış :)

farketmez abi
neden bahsettiğimizi biliyorum, sen de iyice newbie yaptın bizi sağol

uo'nun filmi yapılsa uo emülatör bölümüne mi açacaz?
arkadaş favorilerim arasında da yok çizgi dünyası, bakmıyorum ve ilgilenmiyorum da? filmi yapılan bir çizgi roman diyelim, spiderman, tenten? bunların filmi çekiliyor çekildi, çizgi dünyasına mı açacaz konuları? bu nasıl mantık ?

Allah aşkına artık yani ne diyim?

ben bu konuyu buraya açtım ve vizyon bölümünde ghost in the shell konusu yoktu arkadaşım, aradım yoktu, sonradan olduğunu gördüm açmasaydım demiştim ama sen madem inat ediyorsun , ben bu konunun burda olması gerektiğine inanmaya başladım şimdi, ok midir?

*!söylene söylene gider*[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 19 Eylül 2004 23:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 19 Eylül 2004 19:42 tarihinde demiş ki:
yok baktı ki karşısında 10k madalyalı biri var, kızdırmak istemedi bir de kasar da onun post sayısını geçer diye.. ..

hayır abi alakası yok
bilakis inat olsun diye böyle yapıyor artık buna inanmaya başladım, gerçi sırf bana yapmıyor, yaratılışı öyle...

ne demek ya anime'den bahsediyoruz?
yani küfretsen bundan iyi, ben de ghost in the shell deyince midye kabuğundaki sevimli hayaletten bahsediyoruz sanmıştım yani oeh

gece gece insanlığımdan nefret ettim be[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 19 Eylül 2004 23:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sitede de lyricz'de de ayni arama bugi var, arama normalde case sensitive diil, ama netekim sadece "i" harfi case sensitive... gecen gun arcane belirtmisti bana lyricz'de, demek ki ayni sorun sitede de var[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
"Do you ever just get down on your knees and thank God that you know me and have access to my dementia?" - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

beni ilgilendirmiyo artık case i sensitivitesi
konu açarken bone a sorcam bundan sonra
hatta mümkünse açmayacam, illa ki açılmıştır çünkü

olur ya hani daoc ile ilgili bir konuyu edebiyat bölümüne falan açarım alimallah[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 20 Eylül 2004 00:27 tarihinde demiş ki:
beni ilgilendirmiyo artık case i sensitivitesi
konu açarken bone a sorcam bundan sonra
hatta mümkünse açmayacam, illa ki açılmıştır çünkü

olur ya hani daoc ile ilgili bir konuyu edebiyat bölümüne falan açarım alimallah

ahahahaha, bone u bilmiyomusun adamin attigi 100 mesajdan 90 inda uyari ve "bu topic daha önce acilmisti" cümlesi vardir :D, gece gece yarildim sunu okuyunca :D[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 19 Eylül 2004 23:39 tarihinde demiş ki:
ne demek ya anime'den bahsediyoruz?
yani küfretsen bundan iyi, ben de ghost in the shell deyince midye kabuğundaki sevimli hayaletten bahsediyoruz sanmıştım yani oeh

rofl :lol: :D

sen sitem etmişsin ama nasıl bir anıma denk geldiyse sinirim mi bozuldu nedir anlamadım, böbreklerim ağrıdı ya..

ha bence birden fazla bölümü ilgilendiren konuların birden fazla başlığı olması anormal değil, özellikle burada bahsi geçen gibi konular sözkonusu olunca. mesela spirited away ya da ruhların kaçışı diye aratın, hem vizyon hem çizgi dünyası'nda vardır başlıkları. eski bir olay da değil bu hani..[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
*Raistlin casts Haxxored Hantergranate of Doom 3*
*Deekin plays Kalashnikof*
*Raistlin dances to the rythym of the drums and afterwards the lead*
*The party gains experience: IDKFA XP*
*Deekin gains new character level: Über-Char of TSR Writer*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...