Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2011 - 2012 Regular Season

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Bynum dediğimiz adam NBA'in gelmiş geçmiş en iyi uzunlarından biri olan karim abdulcabbar'dan senelerce eğitim aldı. Düzelecek olsa şimdiye 10 kere düzelmişti. Bu adam böyle bir adam, bunu kabul etmek lazım artık. Bu sene en verimli senesini oynuyor zaten ama hala howard ile yarışamaz. Bynum'un en iyi, Howard'ın en kötü sezonu bu sezon.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Bynum dediğimiz adam NBA'in gelmiş geçmiş en iyi uzunlarından biri olan karim abdulcabbar'dan senelerce eğitim aldı. Düzelecek olsa şimdiye 10 kere düzelmişti. Bu adam böyle bir adam, bunu kabul etmek lazım artık. Bu sene en verimli senesini oynuyor zaten ama hala howard ile yarışamaz. Bynum'un en iyi, Howard'ın en kötü sezonu bu sezon.

O makas kapanır git gide, Howard ne kadar superstar olsa da ben hala pozisyon olarak 4,5 görüyorum fakat Bynum tam bir pivot. Muhtemelen 4-5 seneye Bynum gelişimini sürdürerek en iyi olur, Howard yıpranır.
Sosyal ağlarda paylaş

ersan şu anda ligde 3 sayı yüzdesi lideri. tabi sıralamadı rakiplerinin yarısı kadar kullanmış anca ama en çok maç oynayan, sayı ortalaması olarak sadece ray allen ve steph curry (sadece 26 maç oynamış) arkasında kalmış. bu senede sanırım playoff göremeyecek ama umarım sene sonunda adam gibi bi takıma gider.

http://espn.go.com/nba/statistics/player?stat=3-points
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...