Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sınırsız Paranız Olsa.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

yalnız hakkaten ya. al sana çılgın proje. türkiyenin doğsundan batısına asya-avrupayı birleştirecek şekilde maglev geçir. sevdim bu fikri. türki cuhmuriyetler falan da katılsın hatta projeye, çine kadar gitsin bu maglev. heriflerde zaten var asfgdfsg.

boğaz zaten trafik probleminin en büyük sebebi, ikinci bi boğaz yapmak nası bi şuursuzluktur. sdf.

bi de istanbulu yıkıp yeniden yapardım. dedim ya simcity oynamak olsun maksat. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Kansere çare bulana 30 milyar dolar vereceğim derdim.
Uzaylıları kanıtlayana 10 milyar dolar ama böyle etki kemikli falan olcak daha doğrusu hükümetlerdeki bu işle görevli bir birim varsa o adamların aklını çelerdim.
En azından adım ölümsüzlüğe yazılsın kanseri bulduran adam olaraktan hayır duvası alırım.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm bi de televizyon yayınını acil durumlar dışında yasaklardım, herşeyi internet üzerinden yaptırırdım. fiber altyapısını 100 katına falan çıkarıp dünyanın önemli şehirlerinin meydanlarında hayvani yüksek çözünürlüklü silindirik ekranlar ve bunlara bağlı 360 derece kameraları ile şehir meydanları arası telepresence yapardım :D
Sosyal ağlarda paylaş

sınırsız ya da harca harca bitmeyecek kadar çok param varsa teknolojinin ve çağın gelişimini değiştirebilirim demektir işte.

oturup parayı yemem, spor araba, acaip süper takım elbiseler alıp hava atmaya kasacak bi adam hiç olmadım zaten. tek kişi ile de hiçbir şeyi değiştiremezsin. o halde yayılmalısın ve üretimde olmalısın
Sosyal ağlarda paylaş

Boş hiçbir iş yapmayan bir şirket açardım. 10 kişi işe alınacağını ve aylık 5 milyar maaş ile çalışacaklarını 1 hafta önceden tüm gazetelerden ve televizyonlardan duyururdum. Vasıfsız işçi olacak hepsi. Evli olanlara da 2000tl fazla maaş fakan verileceğini yazdırırdım.

Nasıl bir kalabalık olurdu siz düşünün artık. Gerisi sizin hayal gücünüze kalmış... :D
Sosyal ağlarda paylaş

sınırsız parayla bile eşek yine eşek
önce insan...

kölelik serbestse ben zenci dövüştürmek yerine bi komite kurup dünyanın tüm kızlarını güzellik elemesinden geçirirdim. son elemeyi de kendim yapıp düz hesap 2-3000 tane seçip bunu 5 senede bir tekrar ederdim. her gün bi tane aşağı yukarı. falan filan.
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle bir okudum da esasen hiç de öyle fantastik şeyler yapılamıyormuş.

Ne bileyim keşke parayla stargate yaptırıp evreni gezebilsek ya da ne bileyim 3 tane elf hatuna lap dance yaptırabilsek ama işte olmuyor.

Ha ama birisi eğer ver paranı worm hole açacak teknolojiye sen ölmeden ulaşırız derse akbilimin depozitini bile veririm sermaye yapsın diye.

Ha unutmuşum bir de zaman makinesi yapabilsek keşke, dinozorları göreyim, Adem babayla Madagaskar'da rakı içeyim falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...