Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Din dersinde

kermit

Öne çıkan mesajlar

Bizim hoca bize bilim anlatırdı hep. uzayın büyüklüğü- düzenler- dengeler bunlardan bahsedip dururdu.

bi gün çocuğun birisi bi kıza seni seviyorum diye kağıt göndermişti ve bunu gördü dinci aldı okudu ve çocuğa öyle bir tokat attı ki bildiğimiz bokstaki son vuruş. salya sümükler etrafa saçıldı. rocky film serisinde bile görmedim öyle vuruş :)

Sonra bize ders boyu insan değil Allah sevilir. insan dediğin nedir ki bağırsağında bo. olan bir canlı. boklu bir canlıyı sevmek mantıklı değil tarzında attı tuttu. o tokattan sonra peygamberde insan diyemedim. bütün sınıf içine,geriye doğru ( incebağısağa doğru) sıçıyordu :D
Sosyal ağlarda paylaş

saturn said:

bütün sınıf içine,geriye doğru ( incebağısağa doğru) sıçıyordu :D

sen kinaye yapıosunda ben harbiden altıma zıctım ashduasdhsaudahsduashdasdasd

bir anı:lan ben 2.sınıfta 23 nisanda şiir okumaya diye çıktım,şiiri unutunca ağlamaya başladıydım,millet gülüpte,müdür olm gerizekalımısın sen diyince,azına mıctıım diye bağırıp okulu terketmiştim,sonrası başka bir ilkokul tabii,ama babam müdüre bayağı bi sucuk pastırma götürdüydü ahsdhasdhsahdhasd
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
barnacle said:

Penthesilea said:

izmir fen lisesi'nin (oncesinde de bal sanirim) din hocasi astro muzaffer diye bi adamdi, lakabinin sebebi allahi bilim yoluyla aciklayacagini saniyordu adam. surekli tubitak kitaplariyla gelip onlara atifta bulunuyodu falan sdfdsfs.

yemin ediyorum bakin kimse inanmiyo cunku, bizzat benim girdigim sinavda adamda "allah'in varligini kuantumun 2. ilkesi araciligiyla kanitlayiniz" diye soru sormustu ahahah. ben ateistim orta okuldan (yaklasik dusunmeye basladigin zamanlar yani) beri, ama seviyodum adami nadir ciddi tartisirdim. cok iyi adamdi cunku sinavlari okumaz herkese 5 verirdi falan, kiyamiyip yaziyodum ben allah soyle iyi boyle iyi diye, millet mac falan anlatiyodu.

iki seyde baya giristigimi hatirliyorum, bir tanesinde sey demisti "darwin de zaten sonradan acikladi bu evrim teorisi sadece bi brainstorm'du, sonra yanlis oldugunu ben de gordum" diye dedi onda girismistim, bi de herif allahin varligini insan gibi mukemmel biseyin kendi kendine olamayacagi araciligiyla kanitlamaya kalkinca "hocam, insan gibi kendi kendine varolamayacak kadar mukemmel biseyi yaratabilen, yani daha mukemmel bisey kendi kendine nasil varoluyor" demistim, adam napti hatirlamiyorum ama bi duraksama olmustu onu hatirliyorum.

bal diyince akla deve memed geliyor. adamın fix lafı buyur. bi kere din dersinde öbür taraf yoksa amma gülerim ha demiştim hocaya. mkay diyip boynunu bükmüştü

o adamın bir de kankasını vardı diger din hocası,orhan gencebaya benzeyip karate biliyordu
Sosyal ağlarda paylaş

6. sınıfta bi gün din dersine girmeden tenefüste biriyle kavga ediyodum, hoca sınıfa girdiğinde beni tokat atarken gördü. doğal olarak dinci dayağını ben yedim. hocadan o dayağı yemek öyle koydmuştuki dönem sonuna kadar o çocuğu 234324 kez servislerin orda sıkıştırıp dövmüştüm dfsg.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...