Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iphone4 vs ipad2

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

şimdi babam amerikaya gidiyo ipad 2 getiriyim mi dedi
ben de kararsız kaldım
elimde ilk nesil bir iphone var
aşırı aşırı memnunum iphonedan ama tabi baya eskidi desteklenmiyo artık filan falan bi upgrade gerekir alete

yada ipad2 olabilir. okulda filan daha kullanışlı olur
sorun şu ki 3gli olanları türkiyede çalışmıyo gibi bir duyum aldım
nedir olayı
sırf türkiye olmasa da avrupada da sıkıntı yaratır mı 3g'si?

sıkıntı yaratırsa iphone daha mantıklı duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

Autocad, Word, Excell, powerpoint, print, scan vs vs

Daha doğrusu sadece onay mercisi olmadığın her durum için ipad yetersiz henüz. Daha da kısası eğer birşeyler üreten konumdaysan laptop hala baya bi farkla ileride.
Misal bi teklif hazırlıyor olsan hazırlaman herhalde 1 hafta sürer bastırman 1 hafta bizim doğudaki bi yerleşim yerinde falan.
Sosyal ağlarda paylaş

misal şehir şehir mağazalarımızda tadilatlar var.
autocad den ölçümlerle birlikte istediğim gibi ustalarla çalışabiliyorum ve hızlıca mail alabiliyorum vs.
akşam ya da tenefüslerde oyun-msn vs bu son şeyleri elbet normal telefonda da yapabilirsin.

sony nin vaio serisi hem hafif hem de kaliteli.

para varsa bas al macbook incelerden işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Autocad, Word, Excell, powerpoint, print, scan vs vs

Daha doğrusu sadece onay mercisi olmadığın her durum için ipad yetersiz henüz. Daha da kısası eğer birşeyler üreten konumdaysan laptop hala baya bi farkla ileride.
Misal bi teklif hazırlıyor olsan hazırlaman herhalde 1 hafta sürer bastırman 1 hafta bizim doğudaki bi yerleşim yerinde falan.

aynen budur yani. yok öğrenci modunda takılıyorsan nette dolaşıcaksan şuysa buysa güzel ama iş hallediceksen, paso mail yazacaksan, doküman hazırlıcaksan pek efektif değil haliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

İş gezilerinizde mail mi okuyorsunuz sadece anlamıyorum ki yani ipad nasıl bi laptopun yerini tutabilir.

abso , bende 3 u de var , laptop, iphone ve ipad 2. normal sartlarda ofise giderken 3 unu de cantama koyuyorum.
ama bir kac sefer yurt disinda sadece ipad goturdum, ve inan her bir seyi yaptim.

editleyebilecegin ofis programi vra
mail programi var
video programi var ( makina videolarim icin )
defter yerine gececek programlar var
not programlari var, resim cek, video cek, not et
cikti da wifi li printer lerden alirim, en kotu printer e bagli pc ye email atarim

soyle diyim, ipad 2 laptop i acaip dovuyo bu konuda, sadece ofiste kullanirim onu, disarida mobil olmam gereken yerde ipad 2.
ama laptop i bir gun birakir miyim... hayir, henuz degil :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...