Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Homofobik misiniz?

Yalnz

Öne çıkan mesajlar

valla ya.. hani o da ayrı bi olay ha..
ben olayın içinde ise konunun bile yönetimini diğerlerine bırakıyorum genelde. maksat en azından içinde olduğumuz iş çok iyi olsun düşüncesi.

yoksa internetin içinde mini mini bi forumuz baba, orada da sanki çok büyük güç bu anasını satayım ehahahah.
Sosyal ağlarda paylaş

tafircan said:

heterosexuel insanlar nasil her gordukleri karsi cinse saldirmiyor, taciz etmiyor ve hatta bazilarina cinsel arzu bile duymuyorlarsa,

ayni hisler escinseller icin de gecerli. bir insanin gay olmasi demek, her gordugu erkege karsi birsey hissetmesi demek degildir.

Hadi diyelim ki hissetti, bu demek degildir ki onu taciz edicek veya ona kabalik edicek. Siz heterosexuellerin karsi cinse yaklasim tarzindan hicbir farki olmayacaktir.

O yuzden sizlerin ne homofobik olmasina, ne de escinsel biriyle yanyana geldiginizde kacmaniza gerek var, yaninizdaki insanin escinsel olmasi demek sizin icin olup bitiyor olmasi demek degil.

nasil bir kizla ayni ortamda bulundugunuzda, o kiz size olup bitmiyorsa hicbir farki yok.

illa ki bir hastalik araniyorsa, homofobik olmak bence hastaliklar arasinda sayilabilir.

arkadas samimi bir itirafta bulunmus :)
Sosyal ağlarda paylaş

muhabbeti çok iyi, davranışları da düzgün gay olan insanlar var. zaten adamları ilk tanıdığımda aklımın ucundan bile geçmemişti gay oldukları ki öğrendiğimde de ne yadırgadım ne de muhabbetimi kestim. ha nonoş gibi davranıp, ağız yamultarak konuşup, eli kolu durmayan angut ibnelere uyuz olmak homofobiklikse, homofobiğim o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Mahidevran said:

tafircan said:

heterosexuel insanlar nasil her gordukleri karsi cinse saldirmiyor, taciz etmiyor ve hatta bazilarina cinsel arzu bile duymuyorlarsa,

ayni hisler escinseller icin de gecerli. bir insanin gay olmasi demek, her gordugu erkege karsi birsey hissetmesi demek degildir.

Hadi diyelim ki hissetti, bu demek degildir ki onu taciz edicek veya ona kabalik edicek. Siz heterosexuellerin karsi cinse yaklasim tarzindan hicbir farki olmayacaktir.

O yuzden sizlerin ne homofobik olmasina, ne de escinsel biriyle yanyana geldiginizde kacmaniza gerek var, yaninizdaki insanin escinsel olmasi demek sizin icin olup bitiyor olmasi demek degil.

nasil bir kizla ayni ortamda bulundugunuzda, o kiz size olup bitmiyorsa hicbir farki yok.

illa ki bir hastalik araniyorsa, homofobik olmak bence hastaliklar arasinda sayilabilir.

arkadas samimi bir itirafta bulunmus :)

Sn Mahidevran rumuzlu arkadas,

ilkokul 3, '' anlayalim yaaaniii '' tespitini
gercekten takdir ettim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...