Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hikaye Yarışması v.2.01

Gimli

Öne çıkan mesajlar

şu kelimeler olsun diye sınırlandırmayın (okulda da belirli bir konu verilmesinden dolayı kıl olurdum kompozisyon sınavlarına) böylece daha güzel yazılar çıkar karşımıza ama frp olayına katılıyorum[signature][hline]Benim Şirin Ezik Sitem
Estel_Anorien, 03 Eylül 2004 01:16 tarihinde Head'e demiş ki:
ulan kelle
Sosyal ağlarda paylaş

bi şekilde parantezler konulmalı. kelime olur, sayfa sayısı olur, tema olur. bişiler olmalı ama. yoksa eşitlik olmaz. neticede bu bir yarışma. buyrun hikaye yazın değil. yoksa herkes her zaman hikaye yazabilir. bazı kriterler eşliğinde hareket edicez ki referans noktamız olsun değerlendirirken. tenkyuverimaç.[signature][hline]your sight is a weakness...
Sosyal ağlarda paylaş

O sınırlamalar olmayınca millet direk hali hazırda yazdıkları hikayeleri yolluyorlar. Ayrıca hikayelerde sınırlama olmuyor uçup gidiyor birbirinden acaip alakasız şeyler çıkıyor değerlendirmek çok zor oluyor.[signature][hline]Eski kız arkadaşıma mesaj atarım:
-Uyudun mu?
-Hayır sen?
Arkadaşımla telefonda:
-Naber abi?
-İyiyim saol sen?
-Ben de iyiyim... naber?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 05 Eylül 2004 18:16 tarihinde demiş ki:
bi şekilde parantezler konulmalı. kelime olur, sayfa sayısı olur, tema olur. bişiler olmalı ama. yoksa eşitlik olmaz. neticede bu bir yarışma. buyrun hikaye yazın değil. yoksa herkes her zaman hikaye yazabilir. bazı kriterler eşliğinde hareket edicez ki referans noktamız olsun değerlendirirken. tenkyuverimaç.

horace abi doğru dedin ama sınırlama olmayınca daha güzel bir tad alır insan yazarken ondan dedim[signature][hline]Benim Şirin Ezik Sitem
Estel_Anorien, 03 Eylül 2004 01:16 tarihinde Head'e demiş ki:
ulan kelle
Sosyal ağlarda paylaş

Ben her formatta katılmak isterim bu yarışmaya ama sadece işten bağlanabildiğim için uzun uzun tüm dialogları okuyamıyorum.
formata tam karar verildiğinde ilgili kişi bi topic açıp açıklayabilir mi acaba?[signature][hline]Cennette huriler varmış, kara gözlü
İçkinin de oradaymış en güzeli
Desene biz çoktan cennetlik olmuşuz;
Bak bir yanda şarap bir yanda sevgili

Ö.Hayyam
Sosyal ağlarda paylaş

yapın katılayım :D[signature][hline]Beynini Yedirmek İsteyen Tıklasın...

xueshen, 13 Ağustos 2004 01:42 tarihinde demiş ki:
heheheheh ben 190 pingle combo yapmış adamım hehehhee

Head, 31 Temmuz 2004 21:09 tarihinde demiş ki:
bana araba çarpmıştı
böyle fırfır dönüp düşmüştüm.
kolam da düşmüştü
kalkıp kolam nerde lan demiştim.
sürücünün sinirleri bozulmuştu küfür etmişti
sonra esnaf geldi sen çocuğa ne küfür ediyosun diye
dövdüler bunu ayaküstü.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaşlar hikayeler doğaçlama yazılan şeylerdir yani bence tür kısıtlaması olmamalı insanın o günkü ruh hali nasılsa farklı tür hikaye yazabilir. o yüzden karakter ve tür kıstlaması saçma bir şey. bide frp nin nesi varmış ki[signature][hline]Uzaklardan bir yerlerden bir çığlık duyarsanız bilin ki o çığlık ümidini yitirmiş birinin çığlığıdır o yüzden siz siz olun ümidinizi kaybetmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hep aynı şeyi söyliyip duruyoruz sonuçta bu bir yarışma ve bazı kriterlerden yola çıkarak bir değerlendirme yapılması gerekiyor. Ayrıca buraya giren insanların çoğu zaten düzenli olarak hikaye yazıyorlar bir kısıtlama olmazsa eski hikayeler yollanır. Bir de ipin ucu kaçar gider bin bir türlü hikaye yazılır adam gibi değerlendirilemez işin suyu kaçar.
FRP olmasın diyoruz onun sebebi de gerçekten çok basit bir şey zaten kurulu bir dünyanın üstündeki yaratılmış karakterler hakkında 2-3 sayfa şu şunu biçti şu onu kesti muhabbeti çevirmek.[signature][hline]Eski kız arkadaşıma mesaj atarım:
-Uyudun mu?
-Hayır sen?
Arkadaşımla telefonda:
-Naber abi?
-İyiyim saol sen?
-Ben de iyiyim... naber?
Sosyal ağlarda paylaş

ya format belli, ilk yarisma diil ki bu daha onceden gayet basarili olmus bir sistem var...

sonuc olarak ghaldszar gelecek kelimeleri belirleyecek, bir deadline koyacak ve hikayelerin atilmasini istedigi maili yada nasil bir yolla ulastiricaksak hikayeleri o yolu aciklayacak... niye beklioruz? bu topic'in durmadan dustugu ikinci, ucuncu sayfalardan geri cikarilmasinin nedeni insanlarin konuya ilgisiz olmasi yada katilim olmayacagindan diil, sadece format hakkinda daha konusulacak bisi olmamasindan[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
"Do you ever just get down on your knees and thank God that you know me and have access to my dementia?" - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

harika birşey. fakat belirli sınırlar olması daha iyi olur bence. örneğin bir tema seçilir onunla ilgili hikayeler olur. bunu birkaç tema üzerinden yapıp yarışmayı kategorize etmek de mümkün.
örneğin konular; aşk,frp,savaş,ihanet.......vs. gibi seçilir ve herkes istediği konuda hikaye yazar. kelime sayısı ise sadece abartıyı önlemek amacıyla belirlenmeli -eğer sınırlandıralacaksa-

bu arada, ben de![signature][hline]
Tekel rakısı bu be!
Tam kırkbeş derece.
İki tek attın mı
Doksan oldun demektir,
Yani dik açı,
Biz akşamları dostlarım
Böyle dönüyoruz işte köşeyi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...