Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hakan şükür ve temsil!

Qualance

Öne çıkan mesajlar

Marty said:

ne dusundurttu ki? meclisin yarisi boyle. abileri/buyukleri evet diyoruz beyler diyo. ne oldugunu bile bilmeden evet diyolar. onun disinda haberleri yok dunyadan.

ha zaten onlari secen halk da onlar gibi oldugu icin gayet normal.

cok mu klise oldu?
Koyu kısım hariç katılıyorum lakin benim oyum çobanla bir mi zihniyeti bu noktaya getirdi işleri
Sosyal ağlarda paylaş

Qualance said:

said:

AK Parti İstanbul Milletvekili Hakan Şükür, "Hatip Dicle’nin milletvekilliğinin düşürülmesi ve BDP’li milletvekillerinin Meclis’e gitmeme kararı almasını" nasıl değerlendirdiğinin sorulması üzerine "Gündemi takip edemedim. Bunun değerlendirmesini bizim büyüklerimiz, bakanlarımız, tecrübeli büyüklerimiz yapıyordur" dedi.

http://siyaset.milliyet.com.tr/-gundemi-takip-edemedim-/siyaset/siyasetdetay/23.06.2011/1405944/default.htm

Hadi takip etmiyordur, yorum da yapmak istemiyordurda bold ile belirtiğim yer beni çok düşündürdü.

of ya rezalet ötesi resmen
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

bana biraz yorum yapmak istemediği için kıvırıp yalan söylemiş gibi geldi şaban. Nası takip etmez ya.

yok abi işte adamın söyleyecek bişeyi. partideki herkesin de o adamdan farkı yok hepsi tepesindekiler ne talimat verirse öyle konuşuyor buna da demişlerdir yorum yapma kıvır diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...