Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FIFA 12 Tüm platformlarda aynı olacak!

demian

Öne çıkan mesajlar

Masquerade said:

Bone said:

tüm platformlarda aynı olmasının nesi güzel ya?
6 yıl öncesinin grafikleriyle oynayacaz demektir bu.

http://moderateleft.com/wp-content/uploads/2010/11/failedtroll.jpg

ps3 ve xbox grafiklerinin pc teknolojisinin geride kalmış olduğunu yediremeyenler varmış masq gibi ehueuh.

Baggio said:

Yeterince özenli ve optimize yapılırsa PC kadar iyi grafikler çıkabiliyor o ayrı mesele de, esas konuyla ilgili hiç bilgin olmadan yazmışsın şu mesajı, o baya kötü olmuş.

ps3 grafiklari pc kadar iyi mi?

hmm peki.

hayır burda söyle de, başka yerde söyleme bunu, dalga geçerler.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

hmm peki.

Esas öğrenip cevap vermen gereken yeri ignore etmişsin yine, klasik gereksiz Bonec postları.

Ayrıca Uncharted 2, Heavy Rain, Gran Turismo 5 falan oynamadan "daha mı iyi ahah bye" falan diye ahkam kesme bir zahmet. "Yeterince özen gösterilirse denk oyun yapılabiliyor" ile "PS3 grafik işlemcisi PC kadar iyi" arasında da dağlar kadar fark var.

Fifa 12 konusunu "PC konsolu döver sdfsdf" haline getirmene yol açmak istemiyorum aslında da şunu da belirtmeden geçemiycem; tek akıllı sen değilsin, herkes biliyor PC'nin kat kat daha kaliteli grafiğe sahip olduğunu. Çünkü konsollar bir defa 700 lira falan verilip 5 sene kullanılan aletler, sen PC'ni 2 sene yenileme noluyor bakalım. Kaldı ki GTX580'li PC'm olduğu halde FPS dışında her şeyi konsolda oynamaya meyilleniyorum ben gitgide, bildiğin daha zevkli. Hayatta herhangi bir şeyin fanboyluğunu fazla yapmak zararlı bence, biraz vizyonunu genişletmelisin.

CRT kafası adam ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Bone said:

hmm peki.

Esas öğrenip cevap vermen gereken yeri ignore etmişsin yine, klasik gereksiz Bonec postları.

Ayrıca Uncharted 2, Heavy Rain, Gran Turismo 5 falan oynamadan "daha mı iyi ahah bye" falan diye ahkam kesme bir zahmet. "Yeterince özen gösterilirse denk oyun yapılabiliyor" ile "PS3 grafik işlemcisi PC kadar iyi" arasında da dağlar kadar fark var.

Fifa 12 konusunu "PC konsolu döver sdfsdf" haline getirmene yol açmak istemiyorum aslında da şunu da belirtmeden geçemiycem; tek akıllı sen değilsin, herkes biliyor PC'nin kat kat daha kaliteli grafiğe sahip olduğunu. Çünkü konsollar bir defa 700 lira falan verilip 5 sene kullanılan aletler, sen PC'ni 2 sene yenileme noluyor bakalım. Kaldı ki GTX580'li PC'm olduğu halde FPS dışında her şeyi konsolda oynamaya meyilleniyorum ben gitgide, bildiğin daha zevkli. Hayatta herhangi bir şeyin fanboyluğunu fazla yapmak zararlı bence, biraz vizyonunu genişletmelisin.

CRT kafası adam ya.

Ayda kaç oyun alıyorsun hocam ? ps3 ama
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...