Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kenderische Reisen 2: Wien

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Efenim okulun her sene lise 3lere 1 haftaligina gitme firsati tanidigi "Genclere Viyana'yi tanitalim bir hafta okulu official olarak kirsinlar" gezisi kapsaminda iki sinif olarak gittigimiz Viyana gezisini anlatalim aksiyon olsun dedim... Gecen haftanin ne kadar kenderce oldugu tartisilacak olsa da Berk'in baslattigi seyi dewam ettirmek amacli bu basligi sectim hadin bakalim...

Cumartesi aksami yarim saatte topladigim sirt cantasiyla birlikte pazar oglen ucagi icin hava alanina gidince gordum ki insanlar hasta ruhlu... 1 haftalik tatile 2 bavulla giden insanlar check in yaptiktan sonra, ben gelip "bagaj yok kardesim ver ucus kartimi gidiim" dierek ilk dumuru gorevliye yasattim. Pasaport kontrolu hede hodo formalitelerini 5 yasindaki resmimin oldugu pasaportla gectikten sonra, ickilere bi saldirdik... "Hebele icki" die saldiran okuz gencligi gorenler gezi boyunca olacaklari tahmin ettiler tabii.

Ucus sorunsuz gecti, atladik otobuse kalacagimiz yurda gittik. Yurt allahin daginaydi bu yuzden etraf yesillik, temiz hava gibi biz Istanbullularin cok az alisik oldugu seylerle kapliydi. Odalara yerlesildikten sonra Viyana iclerine inildi. Hocalar bariz bir "Isimiz war, su gencleri salalim da isimize bakalim" modunda olduklarindan bizi Viyana'nin ortasinda biraktilar. Her ne kadar buralara daha once gelmis olup etrafi bilsemde macera ruhuyla bilmeyen insanlarin onderliginde ordan buraya dolastik. Yemek yemek icin girdigimiz bir pizzacida "Burasini Turkler isletio gencler rahat olun" diyen adama "Eywallah" dedikten sonra "Sundan iki dilim kes abi, bide su musluktan [musluk suyu icilir temizdir orda] iki bardak su" ile almanca konusmayi boswerdik. Ordan sonra bi mekana oturup biralari yudumladik, bu sirada gezi boyunca yaptigim en buyuk hatali karari werip "ben bu gece sicana kadar iciorum" dedim ve netekim oyle oldu. Sakin olaysiz bi aksami yurtta icip kusarak bitirdim... O geceki videolardan izledigime gore 40 kadar kisilik grubun yarisi sarhos ellerinde yorganlar yurdun yokuslu mekaninda yuwarlananlar falan olmus...

Ertesi gun (Pazartesi) asil program basladi tarihi mekanlar hedeler hodoler gezilio falan. Schoenbrunn Sarayinda bi kac alarm caldirdik izin werilmeyen yerlere kolu bacagi sokunca onun disinda gayet sikici bi gezi oldu. Zira ben zaten buralari biliodum. Schoenbrunn'un Avrupa'nin harbi haywanat bahcelerinden biri sayilan haywanat bahcesine girince, asil dumuru yasadik. Gayet mulayim, her maymundan uzak oturan bir maymun bize bakti, bacaklarini araladi ve... masturbayon yapmaya basladi. Biz dumurlardan dumur begenirken haywan isini bitirdi, bacaklarini kapadi ve ayni ifadeyle yuzumuze bakti. Boylece ilerde torunlarimiza "Biz Viyana'ya gittik, karsimizda bi maymun masturbasyon yapti" dememezlik etmeyecegiz. Oglen yemegine oyle bi yere goturulduk ki kopege werseler o yemegi yemez. Mesela bana verdiler yemedim. Hemen organizasyona laf attik protestomuzu ettik, buraya gelmiicez daha dedik. Sonra bir Viyana turu yapan, Donauturm'a falan ciktik. Onemsiz gezi ayrintilari falan oldu baska da bisi olmadi. Aksam soyle bi Viyana'da gayet amacsiz gezdik. Oraya, buraya girdik, ciktik. Donduk. Yurtta bi onceki geceden akillanmis ben diger insanlari izleyip acaip eglendim. Genclik atesiyle yanip kawrulan insanlar, kusanlar, hoca baskini falan cok eglenceliydi. Hele sarhos adamin "Sen sarhossun" diyen hocaya "Hayir sen sarhossun" demesi bizi gebertti.

Sali gunu bombanin patladigi gundu. Tatilin en aksiyonlu eglenceli gunuydu benim icin. Sabah Stephansdom'u gezdik, ordan ciktiktan sonra koskoca kathedralin onunde gawurlara "Stephansdom nerde?" die sorduk. "Onunde gormuo musun?" "Tam arkanda" yanitlarini aldiktan sonra "Bu muymus?" dedik adamlari dumur ettik, sonra igrenc oglen yemekleri verilen yere son kez gittik, yemedik. Daha sonra diger sinif United Nations'in dunyada en buyuk 3. mekanina giderken, bizim sinif serbest kaldi. Koskoca ogleden sonu artik bizimdi. Hemen planlar yapildi, bi kac tartismadan sonra Tuna Adasi'na gidildi. Iki lahmacun aldik ordaki Turklerden. Boylece ilerde torunlarimiza "Biz Viyana'ya gittik, lahmacun yedik" dememezlik etmeyecegiz. Sonra gunluk guneslik hava kararmaya basladi. Ben bi T-Shirt ince bir sweat shirt ile havanin bu degisimini izlerken oturdugumuz mekanin semsiyeleri falan ucarcasina sallanmaya basladi ama icerisi yok mekanin acik havada bi yer. Neyse semsiye degil sabit olan bi korumaliga oturduk ve 5 dakkaya kalmadan yagmur yemeye basladik. Bardaktan bosalircasina yagan yagmurla birlikte "CAAAATTT" die bi ses duyduk soyle bir baktik... DOLU... Mayis'in ortasinda ceviz buyuklugunde dolu yagiyor, uzerimde hic bisi yok kafayi koruyacak bisi de yok gelse kafaya yarilcaz. Once teker teker inen dolular sagnak halinde yagmaya baslayinca nasil patlayacagimizi sasirdik. Sirtimiza oramiza buramiza gelen bi iki doludan sonra mutfaga siginmamiza izin werdiler gawurlar saolsunlar... Dolu bitince sagnak yagmur dewam ederken, 3 psikopat olarak ben ve iki arkadas "Babalar metroya do
Sosyal ağlarda paylaş

Ehuh süfer. Bi daha giderseniz kesin geliorum! :D

Azıcık avusturya anısı da benden: Lunaparktaki su kaydırağı tadındaki şeye binerek üstümü başımı sırılsıklam etmiş (tek ıslanan bendim :P), orda bulunduğum sürece (1 hafta) metro için sadece 1 kez bilet almış, nasolsa kontrol yok diye allahın metrosuna langur lungur binmiş, tur otobüsünde helga ayarındaki rehber "işte bunlar kafaları mızraklara geçirilmiş türkler" diye tanıtım yaparken sakalımı sıvazlayıp tip tip bakmış, pizza hut taki garson kıza azıcık sarkmıştım :P
Sosyal ağlarda paylaş

Gözlerim ağrıdı hepsini okuyamadım ama maymun olayına yarıldım zauhae belliki çok azmış zavallıcık :D[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

İcqdanda belirritğim gibi süfersin Hellhound birisi daha kenderce gezileri devam ettiriyor ne güzel
bu arada
kenderce geziler:Orhangazi aka Biz öğretmen olduk
yakında[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while…
Sosyal ağlarda paylaş

yaz tabi süfer olur inşallah elcek yıl össden sonra size
Kenderce Turne Efsaneleri : Interrail
başlığı altında gittiği m heryerdne netcafeden çatçut yazıp yollayacağım.[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while…
Sosyal ağlarda paylaş

o olayi geldim sordum anama ustu kalsin ne dierek "Den Rest fuer Sie" diomussun kral yapiolarmis seni :P

ama bunu orda bilmioduk arkadas genug'la yetindi gulmus olduk :P[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...