Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Balbay ve Haberal ' ın tahliye taleplerine savcıdan red

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

ne konuştuğumuz başkaları tarafından belirlendiği için siyasete tabii,
peygamber olmaya çalışan, dediğine göre suç işlememiş ama kendi vatanına bile uğramaya cesaret edemeyen bir adamı kalkıp bana savunma.
Trend, bu olabilir
bütün medya elemanları, bütün gazeteler, bütün aydınlar bas bas bağırabilir o adam masum diye. ( unutma ki bu insanlar 10 sene önce ahmet kaya ya kaka derken 2 hafta önce yaşasın anadilde özgürlük diyorlardı )
Senin üzerinde ki kanun bu adamı suçsuz sayabilir,

ama bu bu adamı masuma çıkarmaz.
Bu adam suçludur, 1. elden biliyorum.
İyi niyetli falan değildir, kendi cemattini korur ok, ama insanların duygularını iyi niyetlerini bir güzel sömürür.
Kendini peygamber olarak lanse eder.

Anadoluda bir sürü insanı henüz farkına varmadıkları şekilde dolandırmıştır, bu adam dünyaya zarardır dünyaya.
Kalkıpta savunmayın şunu bana.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

fgülen taş gibi ama sağlık sorunları nedeniyle gelmiyor ülkeye

burada doktor yok mesela

hakkaten ya.
fettulleh gülan sağlık sorunları iyileşti, halen sağlık sorunlarını bahane ederek getirmiyorlar türkiye'ye.

ama haberalı sürekli bahane ediyorlar "bakın kaçmak için hastaneye yattı" felan diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

sorusturma acan savciyi apar topar iceri attilar genc, biraksalar oysa yargilansa cemaat ama yok iste

sorna utanmdan HOCAYLA ILIGLI HUKUMMU VAR dio

palpatine in minionlari

viktor şu mesajlarınla entellektüel olmanın veya bilgili olmanın iyi bir politik görüşe sahip olmakla alakası olmadığının kanıtısın adeta.

çok klişe türk genci.
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

oda çok saçma abi. sen adamı terörist olabilir şüphesiyle içerde tutuyorsun ama, ülkenin geleceğiyle ilgili şeylerde söz sahibi oluyor. mantık hatalı baştan. böyle bir durum varsa hiç bir şekilde sokmayacaksın seçime

bug abuse,
hüküm giymiş olsa oke, ama işte karşında gördüğün adama atıosun çamuru
seçilemezse saçma aslında
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi araştırdım biraz.

yemin etmek göreve başlama şartı. yani vekil sıfatını kazanması için yemin etmesine gerek yok anayasaya göre.

bir de şöyle bir şey var

said:
Meclis çalışmalarına özürsüz veya izinsiz olarak bir ay içerisinde toplam beş birleşim günü katılmayan
milletvekilinin milletvekilliğinin düşmesine, durumun Meclis Başkanlık Divanınca tespit edilmesi üzerine,
Genel Kurulca üye tamsayısının salt çoğunluğunun oyuyla karar verilebilir.

ama bu da oylanarak oluyor yani. otomatik bir vekil düşmesi yok.

bu adamlar atıyorum 1 sene sonra hapisten çıkınca yemin edip göreve başlayabilirler. düşmeyecek yani vekillikleri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...