Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

macbook gidiyo lan 150 liraya falan

forçen

Öne çıkan mesajlar

diğer ürünlere baktım 0,02 veya 10liralık olanlar var büyük ihtimalle 0 dan başlıyor. Şu durum ile fiyatını çıkarttı kâra bile geçtiler.

oha http://www.liramarket.com/auctions/162

liramarket said:

İHALEYİ KAZANAMADIM DİYE ÜZÜLMEYİN
Sitemizde kaybetmek yok!
İhaleyi kazanamasanız bile ürünü Hemen Satın Al özelliği ile piyasa fiyatından satın alma imkanına sahipsiniz.
Hemen Satın Al özelliği ile ürün almayı seçerseniz, harcamış olduğunuz teklif hakları size indirim olarak sunulur.
Bu sayede hiç bir kayıp yaşamadan ürüne sahip olursunuz. Hemen Satın Al özelliği her ürüne uygulanmaz ve bu hak stoklarımızdaki ürün sayısı ile sınırlıdır.

ahahah çikolatalı gofret alana ikincisi aynı fiyata tadında olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Sixoms said:

@roket adam,

evet. bir adam bir suru luks araba aldi, arac basi 80-100 bin lira civari vererek. sonra kapatildi iste. kendileri karismislar ihalelere.

@aquila,

genellikle surekli teklif verenler kazandiklari icin cok ucuza almis olmuyorlar iste.

bu sitede fazla yatirim da yok bu arada. cok az urun var. sermayesiz kazaniyorlar. ama iste bir yerden sonra birakir insanlar. kaybedenler artiyor surekli. her ihaleyi kazanamadigin icin bir yerden sonra zarar yani.

sitede yatırım var bayaa, sahiplerini tanıyorum da, site dün zaten ilk açık arttırmasını bitirdi. yeni açıldı yani. şu ara sitede olan ürünler, ellerinde olan ürünler, depoda duruyor. daha ipadler falan vardı. 1-2 güne doldurucaklardı sanırım siteyi daha çeşitli ürünlerle.
Sosyal ağlarda paylaş

radagast62 said:

Osso said:

Kaçtan başlıyor peki fiyatlar?

direkt 0.00 heralde dimi?

ben de bunu merak ediyorum, var mı bilen?

bu arada mnsalif gözükmüyor bayadır, parası bittiyse çok gülerim lan dsf

fiyatlar ürününe göre bazen 5-10 liradan başlıyor ama genellikle 0 liradan başlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...