Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

50 promil

reyou

Öne çıkan mesajlar

Seçime doğru "dinsizlere" de yaranmak adına "sınırı 100 promile çekicez ama alkollü kaza yapan trafik falan değil direk TCK'dan yargılanacak" gibi bir şeyler planlamışlardı, tabii ki yalan oldu. Değişecek gibi durmuyor yani. Amerika'da 70 promil, Avrupa'da 0 olan da var 100 olan da sanırım, ama bizde bildim bileli 50. Bir de ruhsatta ticari yazıyorsa direk sıfır.
Sosyal ağlarda paylaş

Keşke alkollü araç kullanımı tamamen yasaklansa... Japonların dinle imanla alakası yok, trafik kontrolünde alkol 0 üstü çıkarsa direkt hapis cezası var. İçkili mekanlarda servis öncesi kimin araç kullandığını öğrenip, ona ücretsiz alkolsüz içecek veriyorlar. Bir bardak altlığı ile işaretleniyor ve içki servisi kesinlikle yapılmıyor. Alkollü araç kullananlar, milletin canına kastedenler bir kazada yatalak kalsın. Kendi bokunu temizleyemez hale gelsin...

Bir biradan ne olur diyenler... Direksiyon başında adam katil olur... Trafiğe çıkıyorsanız içmeyin be kardeşim. Gidin evinizde aksırana, tıksırana kadar için.
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
Loex said:

malmısınız alkollü araç kullanmayın http://alovale.com/motorlu-vale.asp kullanın taksi kullanın hangisine inanıyosanız o korusun kaza yaparsınız suçsuz olsanız bile alkollü olduğunuz için cinayetten yargılanırsınız

ya hayır şunu yazdığım gün kafam bi dünya taa karaköyden floryaya gelmeyeyeydim iyiydi tam bir malım bi daha kullanmıycam diyorum yine kullanıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...