Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm # 6

Masakari

Öne çıkan mesajlar

dediği gibi okumamış ya mesajı.benim ne jaffayla bi olayım var ne xunnla.ben adamın kendini beğenmişliğine küfür ettim 2 sayfa.ana avrat falan da etmedim beyler ana bacı garıştırmayın ı göze alıp.okumadıgından gormemıs tabi.mesajın sonunda da hatta hadi git deşifre et benim öm yi yapmadıgın karaktersizlik değil nasılsa yazmıstım.isterse yapıştırsın komple buraya ya cok da umrumda değil artık baya eğlendim sdfgs
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanlar aptal olmayı bıraktığı gün ben ciddi post da yazarım merak etme.

Hala oturmuş benim post tarzımı konuşuyoruz, dakika başına aptallaşmıyorsam ne olayım.

İşin en üzücü kısmı şu tartışma da karsımda biri de yok yani, tam bir pussy overlord misali "tek post at yok ol" politikası izleyen daha önce hiçbir postunu okumadıgım tipler var.

Şurada orjinal, kendi çizgisi olan, original content içeren topic varsa ya modlar gerçekten anlamıyor, ya da anladıkları halde açana yaptırım uyguluyor.

Ben size zaten internette gördüğüm, ilgi çekici buldugum varsa paylaşıyorum. Tanıdıgm kaliteli adamlar da paylaşıyor.

Yıllar sonra Wes Anderson filmi çıkıyor /tv/'de görüp acıyorum topigi, yeller esiyor. Bu 10. böyle topic.

En güzel ögreni Cuce. Adam size orada elleriyle dünyanın en güzel müzik topigini açtı, altında sadece benim mesajım var.

Şimdi gidip bakarsınız ama, gidin bakın Ben Daglish topigin adı.

Ve en gerzekçesi;

Katawa Shoujo topigi. 20 üzeri sayfa olmuş, orada ben, kaede, tyrannus daha bir ton şahane adam 20 sayfa paylaşım yapmışız, bir tane kendini bilmez oyunun içinden bir sahneyi sansürlemeden koydugu için 20 küsür sayfalık topic gitti.

Sabah kalktım topige ne oldugunu soran bir topic açtım, artık o yeni Katawa Shoujo topiği. 20 sayfaya geliyor o da. Hala bir tane yetkili çıkıp sizin topigi sundan sildik demedi yani.

Hayır cocuklar, haketmiyorsunuz kaliteli post. O yüzden Xaenin on yılda bir siz saçmaladıgınızda sakinleştirmek için 4 kelimelik post atıp gidiyor. Aynı şekilde ekürisi Alexi de yok.

Joscelin nerede? Yok. Emaleth patideki en kaliteli topic olan My Little Pony harici post atmıyor patiye adeta.

Sizin hakettiğiniz aptal postlarınıza layık 3700 reaction image'ımdan bir tanesi. Fazla değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

lan Katawa Shoujo topigine bende yazdim. cakma ucak mühendisine süper dedim ben degil miyim.

O topiğe katılan herkes süperdi zaten, o event başlı başına harikaydı. Şenlendirdiniz valla 72 saat uyumadım yani, herşey için o kadar ayakta kalmaz kimse.

Lorrotar said:

dediği gibi okumamış ya mesajı.benim ne jaffayla bi olayım var ne xunnla.ben adamın kendini beğenmişliğine küfür ettim 2 sayfa.ana avrat falan da etmedim beyler ana bacı garıştırmayın ı göze alıp.okumadıgından gormemıs tabi.mesajın sonunda da hatta hadi git deşifre et benim öm yi yapmadıgın karaktersizlik değil nasılsa yazmıstım.isterse yapıştırsın komple buraya ya cok da umrumda değil artık baya eğlendim sdfgs

Valla küfür edip egleniyorsan sana zekanla ilgili kötü haberlerim var.

Ben kendini beğenmiş biri değilim ama RP'sini baya eglenceli buluyorum, burada beni literal olarak kucagına almış 20 adam var.

Kendimi begenmiş görünmemin sebebi sizinle yanyana durdugum zaman olusan contrast, ben cok harikayım diye değil.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Hayır cocuklar, haketmiyorsunuz kaliteli post. O yüzden Xaenin on yılda bir siz saçmaladıgınızda sakinleştirmek için 4 kelimelik post atıp gidiyor. Aynı şekilde ekürisi Alexi de yok.

Joscelin nerede? Yok. Emaleth patideki en kaliteli topic olan My Little Pony harici post atmıyor patiye adeta.

Sizin hakettiğiniz aptal postlarınıza layık 3700 reaction image'ımdan bir tanesi. Fazla değil.

ben de kaliteliyim di mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...