Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mahalle baskısı erken başladı.

Masakari

Öne çıkan mesajlar

Marty said:

ledzeppelin yaptigin insanlik disi. nasil bu kadar utanmadan boyle seyler yazabiliyosun aklim almiyo. canim buzlu badem cekti simdi napicam?

Abi nesi insanlık dışı. Hitler örneğime bak işte, Yahudi birini Hitler ölsün dedi diye 1sen insanlıktan çıkmışsın hacı rörörö" diye suçlar mısın? Suçlarsan o senin insanlık dışılığındır kanımca
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Gel özelden laf et. Benim dediklerimde ne sorun var ki taha? Tanıyosun bi de beni yani. Biri bana faşizm uygularsa, ölmesini isteyebilirim bile. Bir Yahudi'yi Hitler'in ölmesini istediği için suçlayamayacağın gibi, bir dinsizi de laiklik karşıtlarının ölmesini istediği için suçlayamazsın

Bunlar çok tehlikeli sular ege, çok tehlikeli kutuplar. Farkında değilsin yani sen bunların, gençlik damarınla atıp tutuyorsun. Biz burada, Kürtüyle Alevisiyle Şeriatçısıyla Laikiyle ve bunun gibi zıt binlerce düşünceyle yıllardır kardeşçe yaşadığımız gibi bundan sonra yaşamak zorundayız. İnsan hakkını boşver, bizim kaderimiz geleceğimiz her şeyimiz iç huzurumuzu sağlamaktan geçiyor. 2 propoganda ve radikal terörist saldırılarını, İslamcılara ya da Ergenokonculara bağlayıp birbirlerine ölüm duygularını beslemek kadar sakat bir duygu olamaz. Yapamazsıon yani. Hepsi terörist, hepsi gebersin diyemezsin. Sen de böyle düşünüyorsan tehlikeli bi düşünce bu.
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

Biz burada, Kürtüyle Alevisiyle Şeriatçısıyla Laikiyle ve bunun gibi zıt binlerce düşünceyle yıllardır kardeşçe yaşadığımız gibi bundan sonra yaşamak zorundayız.

İyi de yaşamıyorsunuz ki. Yukarda da yazdım ama cevap gelmedi dogal olarak, hükümetin faşist hareketlerini bir bir yazdım yaptıklarını ve bizi sindirmeye çalışmasını. Nasıl kardeşçe yaşamak oluyor bu?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya taha, ben bu ülkede girmek istediğim sitelere, sırf birilerinin dinine uygun değil diye giremiyorsam bu ülkede faşizm vardır. Ben mecbur muyum o adamın dinine göre yaşamaya? O adam kardeşçe yaşamaya yetemiyorsa, o adam bana bir şeyleri empoze etmeye çalışıyorsa, beni bu ülkede azınlık haline getirmişse ve faşizm uyguluyorsa, ölmesine üzülmem. Benim derdim dindarlarla değil dincilerle zaten sen de çok iyi biliyorsun, yoksa senle arkadaş olmam :D

Ha ben faşist miyim? Evet faşistim. Bana faşizm uygulayan herkesin ölmesi beni zerre üzmez, aksine mutlu eder. Bu faşistlikse tamam abi faşistim yani pek de umrumda değil.

Tehlikeli olan bu ülkede biz kimseye namaz kılmayın demiyorken onların bize "günah siteklere girmeyin pis kafirler" demeleridir
Sosyal ağlarda paylaş

Yaşamaya gayret gösteriyoruz, bana ne hükümetten? Sizin adamları ölsün gebersin mantalitesinden bahsediyoruz. Ben kendim arkadaş da ediniyorum, tartışıyorum da, hatta helal olsun bana ki karşı görüşündeki insana geberip gitsinler diyebilen adamlarla bile muhatap olmaya gayret gösteriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de insanlığın sorgulanması falan komik şeyler. İnsanoğlu dünya üzerindeki en vahşi insan zaten. Bana zorbalık yapanın, bana faşizm uygulayanın ölmesini istemem tamamen insanca bir şey. İnsan olmak o yüzden utanılacak bir şey zaten, soyumuz tükense de dünya kurtulsa en güzeli olur aslında ama işte..
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

Yaşamaya gayret gösteriyoruz, bana ne hükümetten? Sizin adamları ölsün gebersin mantalitesinden bahsediyoruz. Ben kendim arkadaş da ediniyorum, tartışıyorum da, hatta helal olsun bana ki karşı görüşündeki insana geberip gitsinler diyebilen adamlarla bile muhatap olmaya gayret gösteriyorum.

Taha karşı görüş ayrı, insan haklarına aykırı görüş ayrı. İnsan hakları çerçevesinde kardeşçe yaşamayı ben de istiyorum senin kadar. Ama insan haklarına aykırı görüşlerine göre faşizm uyguluyorlar, napiim öpüp başıma mı koyayım adamları?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...