Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

göbekli arkadaşlar

kermit

Öne çıkan mesajlar

xunn said:

balon said:

xunn said:

balon said:

olm ne uzun saçlı şakolar var, iğrenç adam kes şunu diyorum.
No offence.

Adam abi bu sünnet ya niye öyle diyosun, temiz ol sünnet git temiz ol pis herif yüreaa diyorum

Cehalet yeni kara veba.

Saçını kes pis herif.

Bir foto koysana temiz insan görsün forum.

http://forum.paticik.com/thumbnails/306/b52/f3c/1f9/5cf/40c/1d2/d60/7a8/61b/56_450xNULL.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

Abicim Türk adam, yani Türk tüyüyle, kılıyla, mangalıyla, fasılıyla yetişen adam için göbek yastıktır, bi zenginliktir. Bunu kızlara anlatamazsınız, bunu karı tavlamak için de kullanamazsınız. Bu ayrı, insanların nev-i şahsına munhasır bi şey. Bunu yaşayamıyosan da no-lifersın, tatavasın annadın mı? Bunu öyle es geçmicen, öyle basit bi şey deil o

işinize gelince ümmetçi, işinize gelince milliyetçi. Türk dediğin adam pislik araplarla tanışmadan önce türktü.
Sosyal ağlarda paylaş

Pasta said:

xunn said:

balon said:

xunn said:

balon said:

olm ne uzun saçlı şakolar var, iğrenç adam kes şunu diyorum.
No offence.

Adam abi bu sünnet ya niye öyle diyosun, temiz ol sünnet git temiz ol pis herif yüreaa diyorum

Cehalet yeni kara veba.

Saçını kes pis herif.

Bir foto koysana temiz insan görsün forum.

http://forum.paticik.com/thumbnails/306/b52/f3c/1f9/5cf/40c/1d2/d60/7a8/61b/56_450xNULL.jpg

Pis değilim ama olsam da kaybetmezmişim.
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

Antep kültürü baharat kültürü diyen bir adamsan da anlıyamazsın bunu.

ne alakasi var antep kulturuyle, benim butun ailem, anne baba tarafi antepli, kimsede ole antep kulturu dendigi zaman gobek olmali falan diye bisi yok zaten. Kulturun imajla falan da alakasi yok. ki ben daha bugun patlican kebabi yedim ama gayet fit, gobeksiz bir insanim.
Sosyal ağlarda paylaş

Helcaraxe said:

balon said:

Antep kültürü baharat kültürü diyen bir adamsan da anlıyamazsın bunu.

ne alakasi var antep kulturuyle, benim butun ailem, anne baba tarafi antepli, kimsede ole antep kulturu dendigi zaman gobek olmali falan diye bisi yok zaten. Kulturun imajla falan da alakasi yok. ki ben daha bugun patlican kebabi yedim ama gayet fit, gobeksiz bir insanim.

benim de dedem entepli, hemsoooo!

hakkaten ne alakasi var, yediginin dozunu kaciriyosan göbek yaparsin yaani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...