Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık 40gb Ps3 - Cep yakmayan öğrenci fiyatı.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Elo,

Şimdi ben benim cihazı satıyorum. Kendisini ilk çıktığında Amerika'dan almıştım dolayısıyla aradaki zaman farkını hesaplarsanız garantisini doldurmuş bulunmakta. Ancak şu güne kadar hiç bir sorun çıkarmadı, zaten öyle abartı bir yüklenme, deliler gibi saatlerce oynama durumlarına maruz kalmadığından ötürü yakın gelecekte de herhangi bir problem çıkaracağını sanmıyorum. Bir tek sıkıntısı var, o da sıkıntı mı bilmiyorum açıkçası bütün ps3'lerde olan bir olay da olabilir; arada "YEAALLAH" diye bir fan hızında artış ve bir bağırma oluyor, sonra bir sakinleşip geçiyor. Normal bir durum da olabilir, tozlanmadan kaynaklı, kompresörle bir üflesen geçer temelli tadında bir serzeniş de olabilir, yine de bir İstanbul beyefendisi olarak açıklamayı uygun gördüm.

Satma nedenim ise artık oyun oynamaktan ziyade blu-ray izlemek istemem. Oyunlardaki region-free muhabbeti blu-raylerde olmadığından ötürü sıkıntı yaşıyorum, bu arzum gerçekleşemiyor.

Yanında HDMI kablosu veririm, 1 tane de orjinal ds3 controller veririm başka da bişey vermem gerisi bana lazım olacak.

Fiyatı 400 tl olarak belirledim, tekliflerinizi bekliyorum.

Öptüm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...