Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Roket ekşiyi de roketliyor

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

gelmiş geçmiş en overrated şeyler

no kitty!
google reklamları
Tchibo Online Alışveriş
Renkli ve Yaratıcı Tchibo Ürünleri
ile Haftanın Temasını Kaçırmayın!
www.tchibo.com.tr

Kız Arkadaş mı Arıyorsun?
İstanbul'a Özel Arkadaşlık Sitesi.
Semte göre Sevgili Arayın.
www.istanbul.net

İnternet Üzerinde Tanışma
eDarling'e ücretsiz kayıt olun
Aradığınız aşkı hemen bulun!
www.edarling.net

Erkekler İçin Epilasyon
Kişiye Özel Son Teknoloji Epilasyon
İstanbul Kliniğimize Bekliyoruz.
www.miaplastlazerepilasyon.net

mesaj çöp olay
konulu videolar

gerçekleşmesi kıyamet alameti olan şeyler

başlık içinde ara

paylaş
(bkz: overrated) kelimesinin kendisi. her duyduğumda söyleyenin ağzını burnunu kırma isteği uyandırıyor.

türkiye gençliği kadar "yurtdışına çıkmadan yurtdışına bu kadar özenebilme" kabiliyeti olan bir toplum görmedim ben.

dizilerden öğrendiği 2 gram ingilizcesini göstermek için "abartılmış" yerine "overrated" kullanan tipleri hayatım boyunca anlayamayacağım sanırım.

bu mu
Sosyal ağlarda paylaş

ailem ve herkes CHP ye oy verdiğimi zannediyo ama ben gizlice AKP ye oy atıcam ve kimseye de bahsetmiycem.

Isyan çıkması için en uygun parti AKP, bildiğin en mantıklı seçim.
CHP ye vermek kadar mantıksız bişey olamaz, tarihin tekrarlamasını istemiyosanız siz de aynısını yapın, artık bi değişim zamanı geldi.

Boku çıksın, sansür artsın da insanları sokağa dökebilmek için bi nedenimiz olsun. Hakkımızı oyla değil, sokağa çıkarak alabiliriz bunun başka bi yolu yok
Sosyal ağlarda paylaş

HighSelf said:

ailem ve herkes CHP ye oy verdiğimi zannediyo ama ben gizlice AKP ye oy atıcam ve kimseye de bahsetmiycem.

CHP ye vermek kadar mantıksız bişey olamaz, tarihin tekrarlamasını istemiyosanız siz de aynısını yapın, artık bi değişim zamanı geldi.

Boku çıksın, sansür artsın da insanları sokağa dökebilmek için bi nedenimiz olsun. Hakkımızı oyla değil, sokağa çıkarak alabiliriz bunun başka bi yolu yok

ahaha vay paşa ileri görüşlü V adeta
Sosyal ağlarda paylaş

HighSelf said:

abi bu ne
Sosyal ağlarda paylaş

HighSelf said:

Sonuç ne kadar fark edicek tamamen seçime hile karışmış farz edelim. ÖSYM muhabbetinde de benzer şeyler oldu. Adama yüklen, kopya çekildi çekildi de. Savcılık araştırıyor, algoritma basit fakat uygulanan bir cevap anahtarı yok kararına varıyor.

Burdan şu çıkıyor, basit şeylerden hayaller arıyorsunuz. Basit şeylerden nemalanmaya gayret ediyorsunuz. Adaletin bekçisi kesilmeniz iyi güzel de, ortada ne kadar haksızlık var sonuç olarak deyince bunun cevabı yok. Yani cevabı sizin yorumunuzdan ibaret kalıyor, ispatlanamıyor. Sizin delilleriniz size yetiyor.

Bu da araştırılır mahkemeler ya da gerekli organlar tarafından, böyle bir şeylerin varlığı ispatlanırsa tekrar sandığa gidilir. Ama yıllardır böyle basit şeyler, nedense görüşünüz tarafından fazlaca gündeme getirilir. Hani bir şey de çıkmaz ortadan, laf olsun torba dolsun işte.
Sosyal ağlarda paylaş

HighSelf said:

bu ne kafası? ben de aynısından istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi oturup düşünüyoruz:

1) "`ben tarafsızım abi, umrumda değil kim gelirse gelsin`" dedin ve oy kullanmadın. artı yüzde olarak iktidar partisine yazıldın, ara daha çok açıldı. dolayısıyla tarafsızlık bir yana, zalimden yana taraf oldun bile.

2) "bu oyunun bi parçası olmak istemiyohrummhh :((" dedin ve oy kullanmadın. artı yüzde olarak iktidar partisine yazıldın, ara daha çok açıldı. dolayısıyla oyunun parçası olmamak bir yana, zalimden yana taraf oldun bile.

3) "neyi seçmiş olacaksın? bir şey seçmek zorunda mıyım? `ya hiç birini istemiyor ve demokrasinin yalan olduğunu` `düşünüyorsam`? bugüne kadar kim ne seçmiş?" dedin ve oy kullanmadın. artı yüzde olarak iktidar partisine yazıldın, ara daha çok açıldı. dolayısıyla seçim yapmamak bir yana, zalimi seçtin, başa getirdin bile.

4) "oyum kuklalara verilecek kadar değersiz değil!!1" dedin ve oy kullanmadın. artı yüzde olarak iktidar partisine yazıldın, ara daha çok açıldı. dolayısıyla o çok değerli oyunu kendine saklamak bir yana, oyunu kuklanın kralına verdin, zalimi seçtirdin bile.

5) "sevdiğin inandığın parti gelecek de ne değişecek" dedin ve oy kullanmadın. artı yüzde olarak iktidar partisine yazıldın, ara daha çok açıldı. önümüzdeki seçimlerde bu felsefeyi yapacak erişime açık sanal mecra bulamazsan şaşırma.

git ve oyunu kullan.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben hayatımda bu kadar saçma bi post görmedim.

sonuna kadar bu muameleyi çekip ondan sonra mı hareket etmeni gerektiriyor senin bakış açın?

yani ciddiysen baya saçmalamışsın. git akp'ye oy at lütfen yarın.
oy at ki daha fazla millet vekili çıkarsınlar. oy at ki oy oranları azalmasın.
daha çok yaptıkları saçmalıkları "normalleştirsinler" halkın gözünde.

ya dün otobüste, bu mor yeni iğrenç otobüslerde, bir engelli çocuk ve bir bayan bindi onla, o bayan otobüs şöförüne kendilerini otobüse almadıklarını ve bu ülkede engelli haklarının nasıl bir rezalet içinde olduğunu falan söylüyordu.
bu nedir?
bu siyasi bir söylem mi? hayır.
bu bir haksızlığa karşı isyan.

ordan türbanlının teki "HANGİ PARTİĞĞĞ?"
dedikten sonra.

siz hizmet görün.
hizmete teşekkür edeceğinize söyleniyosunuz falan diye başladı.
allahın çirkefi.
asıl hakkımız ulaşımı sağlıyor diye teşekkür edeceğiz. neymiş kaç senedir yapılan hizmetin değerini bilmiyormuşuz. o kadar sığ laflar ki ama.
diğer kadıncağız da ona engelli haklarından falan bahsediyor.teyze boşver dedim çirkefle uğraşılmaz.
bu sefer de bana başladı yok akp ne iyiymiş. değer bilmiyormuşuz.
hayır kadını ne kadar cari açık olduğundan işsizliğin ne boyutta olduğundan haberi mi var ki acaba. kendi doğal hakkımızı bize sunuyor diye hizmet görüyoruz çünkü biz.
milleti fakirleştirip üzerinden prim sağlayıp fakir edebiyatıyla, dini acitasyonla oy toplamak kolay. anca bu salakları peşinden koşuyor maalesef işte.

neyse saçma sapan düşünmeyin lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

abi anlamıyosunuz galba. Bu bi pes etme hareketi değil,

eğer etrafa bakıp azınlığa düşmeye başladığını farkedersen tehlikede hissedersin ve survival iç güdülerine göre hareket edersin. Hayvanlar alemi de böyle hareket ediyo sdf,

benim bu hareketimin arkasında yatan motivasyon pes etmek değil, insanların bu şekilde çok daha iyi yandaş toplayabileceğine inanıyorum. Eğer bunlar baskıyı arttırıp türkiye gibi dünyaya çok önemli ve örnek bi ülkeyi kaybetmeye başlarlarsa, korktukları başlarına gelir zaten (ki ben korktukları şeyin bu olduğuna inanmıyorum, bence direk amaçları bizi kurtarmak ve adam böyle hatalar yapmıycak kadar zeki birisi - bunu bi chp destekçisi olarak söylüyorum). Truman anlaşması türkiyenin bu yola sürüklenmesini korumak için yapılmış bi anlaşmaydı mesela VE ROLÜ ÇOK ÖNEMLİYDİ.

farkettiyseniz dinle ilgili pek de bi reformu olmadı hiç tayyibin, genelde hep özgürlük kısıtlayıcı ve tahrik edici hareketlerde bulunuyo. Hopadaki solcularla sorun çıkartmak ve gazetecilere laf atmak gibi,

düşünün bi hak vericek biyer bulucaksınız
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

ya ben hayatımda bu kadar saçma bi post görmedim.

sonuna kadar bu muameleyi çekip ondan sonra mı hareket etmeni gerektiriyor senin bakış açın?

yani ciddiysen baya saçmalamışsın. git akp'ye oy at lütfen yarın.
oy at ki daha fazla millet vekili çıkarsınlar. oy at ki oy oranları azalmasın.
daha çok yaptıkları saçmalıkları "normalleştirsinler" halkın gözünde.

ya dün otobüste, bu mor yeni iğrenç otobüslerde, bir engelli çocuk ve bir bayan bindi onla, o bayan otobüs şöförüne kendilerini otobüse almadıklarını ve bu ülkede engelli haklarının nasıl bir rezalet içinde olduğunu falan söylüyordu.
bu nedir?
bu siyasi bir söylem mi? hayır.
bu bir haksızlığa karşı isyan.

ordan türbanlının teki "HANGİ PARTİĞĞĞ?"
dedikten sonra.

siz hizmet görün.
hizmete teşekkür edeceğinize söyleniyosunuz falan diye başladı.
allahın çirkefi.
asıl hakkımız ulaşımı sağlıyor diye teşekkür edeceğiz. neymiş kaç senedir yapılan hizmetin değerini bilmiyormuşuz. o kadar sığ laflar ki ama.
diğer kadıncağız da ona engelli haklarından falan bahsediyor.teyze boşver dedim çirkefle uğraşılmaz.
bu sefer de bana başladı yok akp ne iyiymiş. değer bilmiyormuşuz.
hayır kadını ne kadar cari açık olduğundan işsizliğin ne boyutta olduğundan haberi mi var ki acaba. kendi doğal hakkımızı bize sunuyor diye hizmet görüyoruz çünkü biz.
milleti fakirleştirip üzerinden prim sağlayıp fakir edebiyatıyla, dini acitasyonla oy toplamak kolay. anca bu salakları peşinden koşuyor maalesef işte.

neyse saçma sapan düşünmeyin lütfen.

ya bahsettiğim bütün olay bu işte. daha fazla zalimce şeyler yaşamassak ne benim annem babam ne de sen sokakta benim yanımda yer alıcaksın.

söylesene hangi protestoya katıldın ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...