Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Roket ekşiyi de roketliyor

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

maltepe üniversitesi sağolsun seçim tarihinin biliniyor olmasına rağmen iki hafta önce belirlenen proje teslimlerini 13 hazirana koyduğu için nişanlım çanakkaleye gidip oy kullanamıyor. günübirlik gidip gelse diye düşündük bu sefer projesini yetiştiremiyor ki aynı durumda olan çok rahat 20+ öğrenci var sırf onun döneminde, alt dönemdekilerle nereden baksan bölümün 1/4'ü kadar öğrenci eder

ha şu hakkımız avrmış mart ayında okuldan belge alıp üniversitenin bulunduğu ilde oy kullanma hakları varmış ama sağolsun ne ysk dan ne de başka bir yerden açıklama gelmediğinden son dakikada oy kullanma hakları kullanılamaz hâle geldi

şu sına dönemi geçsin ikametini direk istanbula geri aldırıyoruz, hoş daha önce de referandumda oy kullanabilsin diye ikametini çanakkaleye aldırmıştık, böyle olacaüğını bilseydik yeniden istanbula aldırırdık hemen
Sosyal ağlarda paylaş

gelmiş geçmiş en overrated şeyler

(bkz: overrated) kelimesinin kendisi. her duyduğumda söyleyenin ağzını burnunu kırma isteği uyandırıyor.

türkiye gençliği kadar "yurtdışına çıkmadan yurtdışına bu kadar özenebilme" kabiliyeti olan bir toplum görmedim ben.

dizilerden öğrendiği 2 gram ingilizcesini göstermek için "abartılmış" yerine "overrated" kullanan tipleri hayatım boyunca anlayamayacağım sanırım.

hahahha roket ya hayatın prim üstüne kurulu
Sosyal ağlarda paylaş

"roketin başlığından" said:

şahane kişiliği olan harika bi yazar. laik ve bir idealist bir yapısı var. türkiye'nin aydınlık ve tertemiz geleceğidir kendisi. yarınlarımıza umutla ve güvenle bakabilmemizi sağlıyor bu özgürlükçü kardeşimiz. 12 haziran'da oyunu chp'ye atacağını düşünüyorum.

çokta samimi ve kaliteli bir arkadaştır ayrıca.

ahahahah abi bu ne ya . her yazarın başlığına yazıyolar mı acaba bu tür şeyleri .
yönteme bak asdfp*l.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...