Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"ama öldü efendim"

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

ben emekli öğretmenin taş attığını bilmiyodum?

önce ortalığı sakinleştirmeye çalıştığını sonra da polis tahriki sonucu zıvanadan çıkıp sadece bağırdığını biliyorum. gerçekten fiziksel zarar veren bir eylemde bulundu mu yoksa yine seçim öncesi tayyipin beyninde mağdurum edebiyatı bölgesi mi çalışmaya başladı?
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:

ben emekli öğretmenin taş attığını bilmiyodum?

önce ortalığı sakinleştirmeye çalıştığını sonra da polis tahriki sonucu zıvanadan çıkıp sadece bağırdığını biliyorum. gerçekten fiziksel zarar veren bir eylemde bulundu mu yoksa yine seçim öncesi tayyipin beyninde mağdurum edebiyatı bölgesi mi çalışmaya başladı?

Polis halay çekip protesto yapanları jop ve biber gazıyla dağıtmaya kalkınca ortam gerildi ve sonra taş atma şu bu başladı, yani olayları başlatan eleştiri ve protestoya tahammülü olmayan AKP hükümeti. Olayı halka masum göstermek için "taş attı ondan biber gazı atıldı" diye yalan söyleniyor, tıpkı dengesini kaybedip düşen polis için "kafasına taş geldi beyin kanaması geçirdi" dendiği gibi.

Taş attıysa ölsün mü ayrıca, "olabilir" mi yani öyle mi bakıyorsun sen de? O adamın bizzat taş maş attığı da muamma ayrıca, genel olarak halk copa taşla karşılık vermiş işte orantısız güç kullanılınca.
Sosyal ağlarda paylaş

devamıda var bunun. bu kadar cok gaz bombası kullnılması normalmi dediler, "onu polis bilir, ama tesiri taşdan cok olucak dğeilya bakın adam komada"

LAN ***** adam öldü öldü! Komada olanda sizin dallamalığınız yüzünden komada, adam otobüsün tepesindeyken gazldınız otobüsü düşüp komaya girdi adam!
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Olayı halka masum göstermek için "taş attı ondan biber gazı atıldı" diye yalan söyleniyor, tıpkı dengesini kaybedip düşen polis için "kafasına taş geldi beyin kanaması geçirdi" dendiği gibi.

polise taş geldi diye gördüm videoda ben mi yanlış gördüm?
eğer ben yanlış gördüysem ... neyse küfür etmiycem
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ölen emekli öğretmen benim yakın arkadaşımın ev arkadaşının babası...Yayında böyle açıklamalar yapıp daha sonra sekreterine aratıp başsağlığı dilemek, size gelmek için izin istiyoruz diyip aratıyo, mitingde söyledikleri için de ailesinden özür dileyeceğini söylüyo.Reddedilince yayına çıkıp saçmalamaya devam ediyo böyle iki yüzlü bi adam.
Sosyal ağlarda paylaş

nomsaR said:

neyi tartışıyosunuz dalga mı geçiyosunuz yok otobüs hareket etti falan filan.

ben bi insanın 5. dolaylı yoldan yaralanmasına sebep olsam vicdan azabından kudururum bırak öldürmeyi.

e tayyipinde şöföründe hızlanıp adamı düşürdükleri için vicdan azabı cekmeesi gerekiyo. bunun yerine masumları suclayıp bunu secim propagandasına ceviriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...