Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anonymous'tan Türklere destek

Sleeep

Öne çıkan mesajlar

Floridsdorf said:

arkadaş konum tutsun devran dönsün demiş.Yetkili arkadaşlar ilgilenirse sevinirim.

Aluriel said:

hayır yine açsın ama bi youtube linki verip çekip gitmesin. 2 satır bişey yazsın altına.

1)anonu bilmeyen mi kaldı
2)baktım video "Uploaded by anonyops on Jun 6, 2011" son 2 sayfaya baktım internet bölümündeki~harbiden baktım~göremedim ben de açtım (gözümden kaçtıysa affola kapatılır ...)
3)ulan konum tutsun devran dönsün nedir ya buraya 500 post atılınca para mı kazancam pati madalya mı vericek , yetkili arkadaşlar topic yazarlığına seni getirirler varsa 100 post 1 malbuş ödülü sana gelir merak etme :)
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

500 diil ama 1000.

abi biliyorum 1000 5000 10000 de madalya var da benim buraya atıcağım 1 bilemedin 5 mesaj :) yani konu ya başkası 1000 atınca bana faydası yok onu demek istemiştim

Aluriel said:

boşa atarlanmıyoruz. sadece açılmış olması da sorun değil. 1-2 kelime de olsa bişey yazaydı altına hiç yoktan. sadece link yada video koyup çekip gitmekle olmuyor.

yok bilader buraya sonraki açıcağım 10 topikte de sadece link koyup gidicem 2 satır da yazı yazmıcağım istediğin kadar parala kendini :)-D

Aluriel said:

diğer topicten takip et işte bura prim yapmasın

inanılmaz prim yapıyorum ünlü oldum lanet olsun

not : diğer topiki bari internet bölümüne taşıyın konu dışında kötü olmuş olay internetle ilgili bi haber çünkü benim de arayıp bulamama sebebim o yani neyse...
Sosyal ağlarda paylaş

sırf muhalefet yapıcan dimi ?
internet sansürü
hackerlar(hacker internette olur)
türkiye internet geleceği
nternette yaptıklarımız takip edilecek
amaç türkiye intraneti yani türkiyenin dışarıyla bağını koparıp sadece local bazlı türkiye içinde birbiriyle bağlı bilgisayarlar oluşturmak~intranet~
internet üzerinden bilgi almamız kısıtlancak

ve evet konu internetle ilgili bir haber değil buraya taşınırsa gayet saçma olur :D

saygı duydum sana
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeep said:

sırf muhalefet yapıcan dimi ?
internet sansürü
hackerlar(hacker internette olur)
türkiye internet geleceği
nternette yaptıklarımız takip edilecek
amaç türkiye intraneti yani türkiyenin dışarıyla bağını koparıp sadece local bazlı türkiye içinde birbiriyle bağlı bilgisayarlar oluşturmak~intranet~
internet üzerinden bilgi almamız kısıtlancak

ve evet konu internetle ilgili bir haber değil buraya taşınırsa gayet saçma olur :D

saygı duydum sana

ulan hem 2 dakika ayırıp arama yapma, hem bi video linki koy, altına ne bi yorum yaz ne bi fikir belirt sonra bi de zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalış. onu da geçtim bi de aklınca dalga geçmeye çalışmışsın hacker internette olur ık bık diye.

bu tarz şeyleri hep konu dışında tartıştık. bu bölümü takip eden sayısı oradan çok daha az. ayrıca konu sadece internet sansüründen ibaret değil hiçbir şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...