Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en sevmediğiniz insan

Pasta

Öne çıkan mesajlar

Napolyonn said:

çok komik yav kendini dünyanın merkezi sanan insan dolu burda seni sevmem diyo netteki random birinin benim için böle demesini önemsiyceğimi düşünüosan daha çoook düşünrsün.

Napolyonn said:

eleştiriye kapalı minik dostumuzda gelmiş

abi belki fark etmedin ama 2 mesajı da sen yazmışsın (:D
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

çok komik yav kendini dünyanın merkezi sanan insan dolu burda seni sevmem diyo netteki random birinin benim için böle demesini önemsiyceğimi düşünüosan daha çoook düşünrsün.

netteki random birinin netteki random birine netteki random biri dediginde netteki random birinin bunu onemsiyecegini mi dusundun de boyle dedin simdi sen?
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

Netteki random birinin çokta tınındasın, sadece seni gaza getirip arkadan izlemek hoş oluyor(du)
Sosyal ağlarda paylaş

al abi benden de o kadar.

eskiden yakın arkadaşın olup sadece işi düştüğünde arayan "ne yaptın ne ettin" faslını bile zorlamadan yapıp "abi bi el atsan, yardım etsen" kısmına geçen çıkarcı tipleri de katıyla eklemek gerek o gruba.

adam bi kere "hiiç öylesine aradım" falan der.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çoğunuz no-lifersınız, buradan başka arkadaşlarınız yok derecek kadar az. Her aktiviteyi buradan arkadaşlarınızla yapıyosunuz. Gezme kültürünüz yok. Türkiye'yi tanıma kültürünüz yok. İnsanını tanıma kültürünüz yok. Kafanız tek bakış, insan çeşitliliğine hazır değilsiniz. Geziyorum diyeniz de tatava. Türkiye'nin her yerini gezdim diyo, ara sokakta bir esnaf lokantasına uğramamıştır mesela. Duyulmuş yerlerini görmüştür.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...