Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TRT vs Kemal Kılıçdaroğlu

xaty

Öne çıkan mesajlar

Napolyonn said:

şu noktya dikkat çekmek istiorum 90 lı yıllarda bir çok aydın Atatürkçü düşünceyi referans alır ve kendi fikirlerini bunun üzerinde yorumlardı ve bi çoğuda değerli insanlardı 2002 den sonra nolduysa o kitle git gide 90 ların sakallı dinci kesimine benzeyip yobazlaşmaya başladı. allahtan kk geldide chp ye bu kesim güçbirliği ccart curt diye ihraç ettiler partiden ama hala burada savunan tonla insan fark for egzampıl mister cetintas

o yüzden bence kim şakirt kim deil belli degil.

1- Hangi aydınlar onlar Atatürkçü olup sonra sakallı dinci yobazlara dönüşen?
2- Niye önce bir grup insanı alakasız bir şekilde dinci sakallı yobazlara benzediler diye suçladıktan sonra (senin için iltifat olabilir) bir tane üyeyi de o gruba katıyorsun? Benim gördüğüm bazı konularda hemfikir olmasamda cetintas'ın söyledikleri doğru şeyler. Rahatsız olman doğal çünkü adam atatürkçü ve cumhuriyetine bağlı senin gibi bi "insan" değil.

PS: şu maklube midir nedir nası bi yemek ya ekşide vs her yerde duyuyorum hayatımda görmedim biri anlatsın
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

hamsilipilav said:

http://www.haberturk.com/yasam/haber/636993-cakma-kilicdaroglu

bazı güç odaklarına gün doğdu

kılıçdaroğlu sex kaseti ftw

Harbiden he, bu herifi korumaya almalı chp.
Allah muhafaza içirip koynuna 2 Rus koyup çekip, ertesi gün de farklıcehepeliliknoktakom'da yayınlarlar mazallah...
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

barnacle said:

http://www.haberaktuel.com/images/news/32882.jpg

Abi allah rizasi icin bi isik evi bulalim topluca ziyaret edelik bir kac pati olarak
Oyle bi ana denk geldi ki resim fetonun sakallarini yalarim bi tepsi maklube ic

Offf ulan of

Aşkolsun roket, o ağlak herifin sakallarını yalatmam sana. Sen haber ver canın çektiğinde, istediğin yerde istediğin yemeği yedireyim sana.
Sosyal ağlarda paylaş

Fark etmez gerçi. Benim rahmetli anneannem 5 vakit namazında, hacıydı. Ama 90 küsür yaşında vefat etmeden hemen önce bile
"Ben bir Türk'üm, dinim cinsim uludur
Sinem özüm ateş ile doludur,
İnsan olan vatanının kuludur,
Türk evladı evde durmaz, giderim."
şeklinde başlayan Mehmet Emin Yurdakul'un şiirini ezbere okurdu.
Nur içinde yatsın, bu fetocuların milyon tanesi bir araya gelip okusa, benim anneanneciğimin yaptığı pirinç çok daha faydalı, çok daha sağlıklı, çok daha kutsaldır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya vefat etmeden hemen önce derken ölüm döşeğinde değil ama ayakta öldü anneanneciğim,öyle yatalak falan olmadı.Son gün bile kendi yemeğini pişirmiş canım benim.
Bu şiiri de tüm kıtalarıyla ezberlemiş ilkokulda(cumhuriyet çocuğu tabi), okurdu bize. Çok hoşumuza giderdi ve o da her okuduğunda coşkuyla okurdu. Tabi anlatmakla olmuyor,izlemek lazım. Farklıymış o kuşak ya.Bittiler ne yazık ki, pek kimse kalmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...