Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TRT vs Kemal Kılıçdaroğlu

xaty

Öne çıkan mesajlar

Napolyonn said:

idilik said:

Killer said:

sunucu da tam lisede 7/24 dalga geçilen dayak yiyen tip resmen uyuz oldum

sunucu için, ''şu maklube suratlı herif kim?'' demiş ekşiden biri. hehe, daha güzel bir yakıştırma olamazdı.

size baksak allah bilir nasıl suratlısınız hiç sevmiom ya çocuk gibi insnaların dış görünüşüne laf edenlere.

bu arada programı izlemeyi bitirdim bence fena olmamış zaman zaman yüklenmişler ama yüklendikleri yerden düzgün cevaplar verirse bu artı oy olarak geri döner. bundan önce baykal tarzı kafa yapısı eser gürlerdi bize nası böle soru sorarlar diye chp değişti ama patideki followerların kafası değişmio hiç.

ben simitçi bıyıklı sivilceli kıvırcık saçlı bi ergenim. ama fark etmez adamın tipine yorum da bulunabilirim. oqE?Y
Sosyal ağlarda paylaş

Yani abi programın giriş sorusu 1000000000. defa adama sorulan aynı soru "aan... dediniz meydanlarda ne düşünüyorsunuz bu konuda". Seçime kalmış bir hafta adama sordukları soruya bak ya ahahah Hala programı savunanlar var sdf

Yalnız sorunun formatı da değişmiyor ne kadar KK vs Hükümet temalı program izlediysem "Sizi böyle ağır üslüplar kullanmaya iten şey miting psikolojisi mi, halk sizden bunu mu istiyor" birebir aynı soru ya. Herifin biri yazıp yazıp yolluyor bunlara herhalde heh
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

maklube suratlı gayet bi hakaret kaldı ki düşüncesini beğenmeyenlere şakirt diye kendince küçümseyen adamalrdan maklube suratlı nın ne olup olmadığını anlamasını beklemem.

şu noktya dikkat çekmek istiorum 90 lı yıllarda bir çok aydın Atatürkçü düşünceyi referans alır ve kendi fikirlerini bunun üzerinde yorumlardı ve bi çoğuda değerli insanlardı 2002 den sonra nolduysa o kitle git gide 90 ların sakallı dinci kesimine benzeyip yobazlaşmaya başladı. allahtan kk geldide chp ye bu kesim güçbirliği ccart curt diye ihraç ettiler partiden ama hala burada savunan tonla insan fark for egzampıl mister cetintas

o yüzden bence kim şakirt kim deil belli degil.

http://www.swfcabin.com/swf-files/1269236582.swf
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

idilik said:

Killer said:

sunucu da tam lisede 7/24 dalga geçilen dayak yiyen tip resmen uyuz oldum

sunucu için, ''şu maklube suratlı herif kim?'' demiş ekşiden biri. hehe, daha güzel bir yakıştırma olamazdı.

size baksak allah bilir nasıl suratlısınız hiç sevmiom ya çocuk gibi insnaların dış görünüşüne laf edenlere.

killer'ı bilemem de, fena değilim ben (:P) dış görünüşüne laf etmedim, hatta sunuculuk-gazetecilik kalitesini görmesem, yani ağzını hiç açmamış olsa, beğenebilebilirdim. fena değil yani tip orrak, yani böyle entel bir havası falan var. ama dediğin gibi dış görünüş hiç mi hiç önemli değil. ağızlarını açıp, bir kaç ta davranış örneği sergilediklerinde insanlar çok farklı algılanabiliyorlar dış görünüşten bağımsız olarak. dolayısıyla programı başından sonuna izlemiş birisi olarak, adamın bence de gayet maklube suratlı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. ''cuk'' oturmuş bir tanım.
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

oglum bu ulke nasıl bi ulke oldu ya,tamam duzgun yurumeyen bir cok sey vardı ama en azından yargı polis medya bu kadar boka batmamıstı

bi ülkede önce yargı polis medya boka batar. hatta tercihen medya yargı polis sırasıyla boka batar.bi ülkede istediğin şekilde istediğin boku yemek ıcın en güzel yöntem budur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...