Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

inter rail

DonCorleone

Öne çıkan mesajlar

ha interrail ha backpacker işte=)kızlar hitchhiking hiç tavsie edilmio damsızlığın daha güzel olduğunu da orda gördük bi dress code canını yakıo işte backpacker ın..hem geç arabayı ya uçaığda geç asıl dava hakkaten trenler bi dünya insanla tanışıosn cukkadanak die=)
Sosyal ağlarda paylaş

Hoşgeldin Tyrael. Biraz resim koy da ağzımızın suyu aksın hehe. Bu arada barselonada hatta genel olarak ispanyada bi ingilizce sorunu var ama ispanyol insanı cidden en asil duygunun insanıymış. Bilmeyenler bi şekilde tarzancayla anlatıp yardım etmeye uğraşıyor. Bilenlerle de bi anda çok samimi olabiliyosun, otele yerleştim 25 avro bayıldım falan demesen eve çağırcaklar. Eğlenmesini de iyi biliyorlar çok keyifli insanlar valla.

El hamrayı falan gezebildiniz mi bari? Yada nerelere gittiniz
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Paris te eski aşkımı gördüğüm için aklım orada kaldı açıkçası İspanya'da çok kötüydüm zaten dayanamadım geri döndüm Paris'e.. Ayrıca ATM kartımızı kaybettiğimiz için oralarda biraz rezillik yaşadık. Barcelona'da Gaudi'ye yöneldim daha çok mimari fotoculuğu çok hoşuma gittiği için, zaten Sagrada Familia'da 2 saat civarı kaldım. Las Ramblas çok hareketliydi, bizim Bağdat Caddesi'nin sanatçılı hali gibiydi, geceleri de Bodrum'da baştan sona giden bir sokak var ya onun gibi oluyor..

Yardım etme konusu Akdeniz insanının doğasında var sanırım. Ama bence Akdeniz ülkeleri Avrupa ülkesi değil. Kanımızda tembellik, aşırı duygusallık var abi olamazlar, olamayız. Resimler yaklaşık 2 gb bir çok açıdan bir çok ayarla çektiğim için. Arkadaşımdan da alacaklarım var, güzel renkleri yakalıyim ayıkliyim, resim koymayı öğreniyim derhal koyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bikaç resim koyalım bakalım:

Bekliyoruz soldaki eleman ben oluyorum
[spo][/spo]

Adam gibi çekemedim ve bütün gezi boyunca en çok içimde kalan kare
[spo][/spo]

Nihayet Amsterdam
[spo][/spo]

Sex Museum(yani bence deil ama +18)
[spo][/spo]

Sokak sanatçılarıyla top da oynadık hani
[spo][/spo]

Çeken titretti ama kafada fikir oluşsun diye white sensation sırası sokaklar
[spo][/spo]

İngilizler her yerde hep attraksiyon peşinde
[spo][/spo]

[ Mesaj 02 Ağustos 2007, Perşembe - 21:16 tarihinde, Tyrael tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

Paris

Disneyland hehe çocukluk rüyamdı gerçekleşti=)
[spo][/spo]

Spacemountain(rollercoaster) bindik tabi en büyük korkum foto makinesi düşücek lan oldu, zaten tel düştü cepten elimde tutuorm resimde
[spo][/spo]

Pinokyonun selamı varBütün tanışıtıımız insanlar bu resimle dalga geçti ehu
[spo][/spo]

Jack'de ordaydı
[spo][/spo]

Louvre
[spo][/spo]

Louvre
[spo][/spo]

İçini geçtim dışı da güzel be abi
[spo][/spo]

Hiç anlamam ama gitmişken çekmeden olmazdı
[spo][/spo]

Ki bu resim bence çok daha güzeldi komple duvar
[spo][/spo]

Ulan böle resimmi çekilir 10 saniye dayan be adamki bu resim yüzünden tek kavgamızı ettik ve birbirimizin resmini çekmem kararı aldık
[spo][/spo]

[ Mesaj 02 Ağustos 2007, Perşembe - 22:10 tarihinde, Tyrael tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu geziye çıkma sebelerimden biri, eski kız arkadaşım(yaz aşkı diemiciğim baya komplike..)fransız işte zaten kendisi
[spo][/spo]

Hostel tayfası(ben-kanadalı-arkadaşım-norveçli-2xavusturya en sağdaki eleman yeni zelanda)
[spo][/spo]

Hostel tayfası-2Hostelimizde içki içmek yasaktı karşı kaldırımda içiorz(abd- 2x avusturalya -2x kanada- danimarka bi de benim ark işte)
[spo][/spo]

Eiffel e karşı biramızı da içmiş bulunduk tabi
[spo]

Bira yakışmadı şarap da içtim akşam
[spo][/spo]

Seine nehrine karşı sandviçlerimizi yedik
[spo][/spo]

Champs-Elysées Renault Galerisi Refleks simülatörü, F1 arabası ve ps3 direksiyon falan koymuşlardı bi mağazada bi insana ancak bu kadar vakit geçiriltilebilir heralde
[spo][/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

San Sebastian

Çadırımız
[spo][/spo]

Çadır dıştan
[spo][/spo]

Tanıştığımız en kafa herif herife kampta yemekler ucuz marketten alışveriş yap dedim tamm ben yaptım dert etme dedi bi geldik kampa sadece bira almış kro
[spo][/spo]

Çook uzun bir sahil şeridi var fakat med cezir oluo akşam plaj felan kalmıo
[spo][/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Triumph Arch resmi öyle çekilmez böyle çekilir :P
[spo][/spo]

Bak burası da Pariste en sevdiğim yerlerden biriydi Sacred Heart kilisesi ve civarı (şunların fransızcasını bi öğrenemedim)

[spo]

[/spo]

Nicede yüzüp ıslak şortlarla trene binip Monacoya giden iki salak varmış. Bunlar bütün monacoyu şu kılıkta gezip sonra otel fiyatlarını öğrenip akşam nise geri dönmüş :P

[spo] [/spo]

San Sebastian güzelmiş yaf biz gidemedik. Devam devam ben de koyarım bişiler geyik resim çok :)

Sosyal ağlarda paylaş

Ohoo praw sen çok eskide kalmışsın. Albümde geyiği bile döndü onun tedaviden önce tedaviden sonra falan.

Fakat saçlar uzun gitseydim şu memleketlere beni pakistanlı sanıp korkmazlardı heralde. Yada ne biliyim pakistanlı garsonlar masaya getirdikleri mezelerden otlanmazdı falan.. Turko arkadaşım turko hoşlanmıyorum öyle şeylerden
Sosyal ağlarda paylaş

Hah sacre cour evet hehe. Notre Dame'ın da kitaptan başka bi olayı yok, Hugonun gözünden gördüklerini bide kendi gözünle görüyosun o kadar.

Sagrada cidden acaip bi olay. Öyle yarım saat falan önünde dikildik heralde heykelleri tek tek incelerken. Kulelere çıkmak da vardı ama 6 saat asansör sırası beklemeyi gözüm yemedi. Ben klasik/yaşam yüzünden bi resim koyayım sen de kübizm tarafından koyarsın.

[spo] [/spo]

[ Mesaj 03 Ağustos 2007, Cuma - 01:02 tarihinde, axedice tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

şöle bişiler var mesela

[spo][/spo]

[spo][/spo]

[spo][/spo]

objektif geniş meniş de sığmıoki babacım.. bilmeyenler için; 1885(olması lazım)te başlamış olan bu kilise/katedral/oha şey hala bitmemiş, o bakımdan iskeleler felan var sağında solunda

[ Mesaj 03 Ağustos 2007, Cuma - 01:26 tarihinde, Tyrael tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

gerekio yeşil pasaport yoksa girdiğin ülkeden değilde, en çok kalacağın ülkeden istiolar biz hollandadan aldık ama ben en çok fransada kaldım mesela.. pek zorluk çıkardı diemem hollanda için giriş yaparken ülkeyede hiç bi problem yapmadılar, orada gezerkende kimse bişi sormuo sana zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...