Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metal Gear Solid Rising [Konami E3]

KenshinHimura

Öne çıkan mesajlar

öf üşendim bak orda lighting bolt action yazıyo o kadar mgs fanıyım diye debeliniyosun orda tactical espionage action yazmadığının farkında değilsin herifler bas bas bağırdı aksyon oyunu olucak at gibi olucak diye kıt gibi hala "gerçek mgs bu değil" die yazıyosunuz ya evet değil oyun zaten spin-off kojima desteği ile başka firma yaptı bi demosunu oynayında bari öle kötüleyin la zorla fanboyluk yaptırdınız ya
Sosyal ağlarda paylaş

ben anlatamıyorum galiba beyler..
Metal Gear Solid yazmıcak orda.. anladınız mı .. başka bi isim olsun.
Raiden nerde dünyaya geldi hangi dünyada. hangi oyunun karakterlerinden.
Bu karakterler her zaman spying üzerine sneaking üzerine master yapmış karakterler oldu.. elinde kılıç anime anime bi onu ikiye böl bi bunu ikiye böl. yemezler işte. mgs 2 de ikiye böle böle gitseydik o zaman tüm oyun.. ne diye ugraştık.. başka bi isim başka bi karakter yapın başka bi oyun yapın yani. bu kadar basit.
Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:

MGS 4 te napıodu Raiden? Tek başına Gekkolar doğraya doğraya gitmiyor muydu? Hani MGS spin off'u işte. Snake fln yok oyunda zaten. Raiden'ın hikayesi işte. Adam MGS4'te böyle değil miydi zaten.

Ben onuda tasvip etmedim ki zaten oynarken.. ayagıyla kılıç tutmalar yok agzıyla katana alıp gekko dogramalar..
ebesinin ki ali sami dedim yani zaten o anlarda da..
mgs hiç bi zaman bu olmadı abi. hideo galeyana geliyo japon tayfamı bastırıyo biraz degerlerimize sahip çık anime özütü dök şu oyunların içine artık falan dedi bilinmez..
Sosyal ağlarda paylaş

raiden hangi evrenin karakteri? assassin's creed: rising veya dragon age: revengeance mi yazsin ben de onu anlamadim ki.. metal gear yazacak tabi ki..

Kaede said:
mgs değil ki mgr

kaede'nin de dedigi gibi metal gear solid yazmiyor zaten.. rising adi altinda ayri bir serinin baslangici olarak dusunun.. ayrica oyun, tactical espionage action da vaadetmiyor.. neden isim bu kadar rahatsiz etti cozemedim gercekten..

kojima da tabi ki destekleyecek.. adam oyunun yapimcisi.. 1 haftadir dk basi rising launch eventleri icin kosturup twit atiyor.. ve demoyu oynayan biri olarak konusuyorum.. oyun gayet mgs4'teki atmosferi tasiyor.. bilmesem "kojima producions farkli tarzda bir mgs oyunu yapmaya karar vermis" diye zannederdim ama zaten yoji shinkawa'nin designer, kojima reisin de yapimci ve consultant oldugu bir oyun oldugunu dusununce pek farketmiyor dogrusu..

kojima, gameplay olarak tecrubeli olduklari bir genre'dan farkli bir sey uretirken zorlandiklari icin, platinum'a yaptirmaya karar vermis oyunu.. yoksa zaten kendi planladiklari bir oyun.. ve bayonettayi falan oynamadim ama eger oyunun geri kalani da demodaki gibi olacaksa, cok iyi bir is cikardiklarini soyleyebilirim.. reviewlerde de boss fightlarin vs baya challenging oldugu soyleniyor..

in kojima we trust kisaca..
Sosyal ağlarda paylaş

benim de hastasi oldugum bir tur diil bu arada ama mgs fani oldugum icin her turlu alip oynamayi planliyordum basta.. sadece cok istekli diildim.. ama demoyu oynar oynamaz direkt bastim preorderi (kismetse 3-5 gun icinde gelir).. baya keyifli buldum oyunu ki raiden, seride en az sevdigim karakterlerden biridir..
Sosyal ağlarda paylaş

Ula bende onu diyorum zaten raiden dedigin adam AJAN spying sneaking yapan bir ajan. Ellerde kılıç anime anime bi oraya koş ikiye böl zıpla takla at ikiye böl..
Sizin içinize siniyosa sorun yok abi. ama ben metal gear solid'i böle kabul edemem. mgs 1 oynamış 2 oynamış 3 oynamış kimse kabul edemez şu oyunun isminin metal gear solid rising mising.. böle blizzard vari pazarlama yavsaklıklarıyla piyasaya çıkmasına.
Bu kadar net.
Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:

MGS 4 te napıodu Raiden? Tek başına Gekkolar doğraya doğraya gitmiyor muydu? Hani MGS spin off'u işte. Snake fln yok oyunda zaten. Raiden'ın hikayesi işte. Adam MGS4'te böyle değil miydi zaten.

Böyle değil ya, da böyle olması da şart değil zaten.

Adamlar aksiyon oyunu yapmışlar vurdulu kırdılı, esmiş yapmışlar eyvallah işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 9 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
KenshinHimura said:

eternal a laf anlatıcağıma kendimi ninja yaparım daha rahat adam tutturmuş mgs olmasın adı başka olsun diyo e zaten mgs değil mgr diyosun ozmn hiç metal gear geçmesin diyo kojimanın taşşaklarının keyfi öle istemiş öyle olmuş u çok iyi oldu çok güzel iyi oldu tamam mı ?

ahahah sunu okuyunca 1 sene olmus olmasina ragmen baya guldum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...