Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Öğretmenin ölüm nedeni biber gazı

Laorx

Öne çıkan mesajlar

said:
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın dünkü Artvin mitingi öncesinde çıkan olaylarda Metin Lokumcu isimli Emekli bir öğretmen hayatını kaybetti. Olaylarda 21 kişi de yaralandı.

Lokumcu, ölmeden önce çekilen son fotoğrafında atılan gaz bombalarından etkilenmemek için limon kullanıyor.

Sonunda başardılar birini öldürmeyi.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25218810/
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Başbakan Erdoğan İstanbul'daki Haliç Kongre Merkezi'nde 'Türkiye Hazır Hedef 2023' proje tanıtım toplantısında zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Erdoğan'ın hedefinde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu vardı, "Ben onun kadar edepsiz, alçak, ahlaksız değilim" dedi. Başbakan dünkü protestolarda biber gazından etkilenerek ölen öğretmen için de, "Bir tanesi de kalp krizi geçirerek ölmüş. Kimliğini bilmiyorum, üzerinde durma gereğini de duymuyorum" ifadelerini kullandı.

http://www.cnnturk.com/2011/turkiye/06/01/olen.protestocu.icin.oyle.sozler.soyledi.ki/618609.0/index.html
Sosyal ağlarda paylaş

said:

az evvel hopa'dan, tüm gelişmeleri izleyen avukat bir tanıkla konuştum, tam olarak şunları söylüyor:

- internetten bakıyorum medya halkın taşlarla saldırdığını söylüyor. başından itibaren ofisimden görüyorum. vatandaşlar halay çekip türkü söylüyordu. polis hiç sebep yokken çok şiddetli saldırdı. çok sert saldırdı. ölüm haberi duyulduktan sonra insanlar taş atmaya başladılar. başından itibaren akp provokasyonu. hopa'da akp'li yok, hopa solcu bir yer, bile isteye hazırlıklı geldiler. saldırmaya, zarar vermeye geldiler. ne olur böyle olmadığını anlatın, metin lokumcu'yu bilerek öldürdüler.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

Karakolda yedigi dayaktan dolayi ic kanama gecirerek olen insanlara savciliga sevkedilmeden once saglam raporu verilen bir ulkede yasiyoruz. Otopsi raporu boyle bir durumda ne kadar guvenilir olur onu siz dusunun.

ya şimdi iç kanama ölüm olayında haklısın sonu ölümle ya da ciddi sakatlıkla sonuçlanıyorsa kötü bu durum. kesinlikle yanlış yapılmaması gerekir. ama bazı durumlar var ki, durum çok farklı. mesela türkiyedeki adaletin yavaşlığı, suçlulara hüküm giydirme oranı fln düşük malum. polis amcalar da kendileri birkaç çözüm buluyorlar bu duruma. ister işkence diin ister hayvanlık bence gerekli. şimdi cinayet şüphelisi var, onun üzerine kanıtları bulmakla, tanık aramakla gitmek var. bi de döve döve konuşturmak var. ben döve döve olan kısmını savunuyorum :)

arada kurunun yanında yaş da yanıyor, keşke olmasa tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

ama bazı durumlar var ki, durum çok farklı. mesela türkiyedeki adaletin yavaşlığı, suçlulara hüküm giydirme oranı fln düşük malum. polis amcalar da kendileri birkaç çözüm buluyorlar bu duruma. ister işkence diin ister hayvanlık bence gerekli. şimdi cinayet şüphelisi var, onun üzerine kanıtları bulmakla, tanık aramakla gitmek var. bi de döve döve konuşturmak var. ben döve döve olan kısmını savunuyorum :)

Çocuk musun sen, yoksa çok mu dizi izledin?
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

mani said:

Karakolda yedigi dayaktan dolayi ic kanama gecirerek olen insanlara savciliga sevkedilmeden once saglam raporu verilen bir ulkede yasiyoruz. Otopsi raporu boyle bir durumda ne kadar guvenilir olur onu siz dusunun.

ya şimdi iç kanama ölüm olayında haklısın sonu ölümle ya da ciddi sakatlıkla sonuçlanıyorsa kötü bu durum. kesinlikle yanlış yapılmaması gerekir. ama bazı durumlar var ki, durum çok farklı. mesela türkiyedeki adaletin yavaşlığı, suçlulara hüküm giydirme oranı fln düşük malum. polis amcalar da kendileri birkaç çözüm buluyorlar bu duruma. ister işkence diin ister hayvanlık bence gerekli. şimdi cinayet şüphelisi var, onun üzerine kanıtları bulmakla, tanık aramakla gitmek var. bi de döve döve konuşturmak var. ben döve döve olan kısmını savunuyorum :)

troll olduğunu umalım
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

mani said:

o arada yanan yaşlardan olursun umarım. kusura bakma.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...