Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Üsküdar'a Giderken

Laorx

Öne çıkan mesajlar

@senko, dasaa

onu anladım zaten de, öyle 4 karakterle dizi götürmek için işte anca seinfeld olması gerek. yoksa ne kadar bir dönemimizin baş tacı olsa da married with children gibi tekrara bağlar esprinin geleceğini 5 dakika önceden tahmin edersin.

Married with Children'a laf ettim

BAN ME! :(

Sosyal ağlarda paylaş

Abi çoğunuz no-lifersınız, buradan başka arkadaşlarınız yok derecek kadar az. Her aktiviteyi buradan arkadaşlarınızla yapıyosunuz. Komedi kültürünüz yok. Türkiye'de espri kültürünüz yok. İnsanımızın güldüğü şeyleri anlama kültürünüz yok. Kafanız tek bakış, insan çeşitliliğine hazır değilsiniz. Komedi izliyorum diyeniz de tatava. Türkiye'de çekilmiş her komediyi izledim diyo, arada bir Dadı'yı izlemiştir en fazla mesela. Duyulmuş dizilerin bazılarını görmüştür.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

abi bak seinfeld'e 4karakter var, arada yan karakterler giriyor sadece. ama cogu bolumu 4karakterle goturmuslukleri var.

az karakterle de cok guzel dizi yapilinabiliyor, yeterki o karakterler dolu olsun.

it's always sunny philly'de ayni hesap. az karakter var ama muthis bir komedi.

Evet ama onda konular çok geniş tutulmuş ve nerdeyse her bölümde bir 5. kişi usta bir şekilde olaya dahil ediliyor. himymda da 4 ana karakter var ama bok gibi dizi mesela. bi de türkiyedeki dizi süresiyle bunları yapmanın imkanı yok abi, bilmem kaç saati nasıl geçireceksin kişiyle.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşın kafa ütülemesi sonucu çalgı çengi diye bi film izledim, kadro nerdeyse aynı. dizideki oğuz var, erdal mı gürdal mı bilemediğim tosun var, bikaç yardımcı oyuncu falan da diziden gene.

film için yorum yapsam mı bilemedim, güldüren sahneler var ama öyle yarılmadım pek.

dizi de ikinci sezonu görmez gibi geliyor bana. türk dizilerinin klasik sorununu paylaşıyor, uzattıkça uzatmışlar. 40-45 dakkalık dizi çekmeyi beceremiyolar sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Abi çoğunuz no-lifersınız, buradan başka arkadaşlarınız yok derecek kadar az. Her aktiviteyi buradan arkadaşlarınızla yapıyosunuz. Komedi kültürünüz yok. Türkiye'de espri kültürünüz yok. İnsanımızın güldüğü şeyleri anlama kültürünüz yok. Kafanız tek bakış, insan çeşitliliğine hazır değilsiniz. Komedi izliyorum diyeniz de tatava. Türkiye'de çekilmiş her komediyi izledim diyo, arada bir Dadı'yı izlemiştir en fazla mesela. Duyulmuş dizilerin bazılarını görmüştür.

Abi bu anlaşılmamış galiba alakasız bölümler diye de muazzam güldüm gece gece ehhehe, teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Kim kızdırdı seni dasaaa.Niye yaptın böyle ?
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

arkadaşın kafa ütülemesi sonucu çalgı çengi diye bi film izledim, kadro nerdeyse aynı. dizideki oğuz var, erdal mı gürdal mı bilemediğim tosun var, bikaç yardımcı oyuncu falan da diziden gene.

çalgı çengiyi izledim, tam film gibi değil böyle yarım yamalak birşey yapmışlar, hikaye baya kopuk geldi bana ama komik yani güldürdü 2-3 sahnesi. oğuzun sünnette çaldığı şarkılar müthiş mesela ağladım gece gece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...