Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yunan adalarında patitopia kuruyoruz!

DoruK

Öne çıkan mesajlar

26şubat2005
dasaaaa said:
Gidip bir ada devleti kuralım, soyutlayalım kendimizi

5ocak2008
dasaaa said:

yeterli parayı toplarsak hint okyanusunda uygun bir ada almamızı sağlayabilirim

pati saadet zinciri

alalım olm!! hörzmüz filyar döşar ciro yapıyor adamlar! ucundan tutalım, satın alalım. tüm mühendislik, işçilik bedava bak.
Sosyal ağlarda paylaş

Psikopat mısınız enerji sektörü en gelişen sektör abanırız güneş panellerine ordan gelirimizi satar daha fazla güneş paneli alırız şeklinde artık ihya olmayana kadar gider, sonra bir ara durur ama.

Şaka maka tek merak ettigim cidden böyle bir imkan var mı? Bill gates amca geldi dedi şu adaya 3 milyar dolar verıyorum benim olsun kimse karışmasın benim kendi ülkem olsun diyebiliyor mu? yoksa bildigimiz hindistan adası satın alma durumları mı sadece geçerli?
Sosyal ağlarda paylaş

hepsini el birliği ile yaparız evelallah!

zaten şimdi rüzgardan ve güneşten elektrik, su pompası ve arıtma cihazı ile su halletmek kolay. bi tek atıklar sorun olur. keza bu rüzgar, güneş, su pompası, arıtma cihazlarını satan arkadaşlarım var ama sağlam bi atık arıtma satan yok. sfsfsdfsdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Psikopat mısınız enerji sektörü en gelişen sektör abanırız güneş panellerine ordan gelirimizi satar daha fazla güneş paneli alırız şeklinde artık ihya olmayana kadar gider, sonra bir ara durur ama.

Şaka maka tek merak ettigim cidden böyle bir imkan var mı? Bill gates amca geldi dedi şu adaya 3 milyar dolar verıyorum benim olsun kimse karışmasın benim kendi ülkem olsun diyebiliyor mu? yoksa bildigimiz hindistan adası satın alma durumları mı sadece geçerli?

cıks 99seneliğine falan kiraya veriyorlar ya da satın alıyorsun ama öyle benim ülkem burası diyemiyorsun sdfsdfsdf. üstüne yapacaklarının sınırlaması var ve belli regulationlara bağlı.

ben kardeşimle "olm bi ada alalım.afrikada paso savaş var ne de olsa. o savaştan kaçanları sınırlardan toplayıp adalara götürelim. hem savaştan kurtulmuş olurlar. hem de iş sahibi olurlar" diye saçmalıyordum..

hadi lan! satın alın da afrikadan köle, pardon yardım kampanyası ile insan kurtarma çalışmalarına başlayalım!

tüm yol haritası hazır olm burada! TDANK TDANK TDANK kafasını işaret eder
Sosyal ağlarda paylaş

İstedigimi yapamıyorsam neden alayim ki kendi ülkem olması lazım hadi satın aldık dıyelim şaka maka 'yardım kampanyaları' sayesinde kara geçeriz de önemli olan o ilk sermaye :D sermayeyi cıkartırız her türlü ölmeden.

Bunu böyle 3-5 kişi alamayız belki ama herkes tanıdıgına ona buna söylese rahat rahat yapılabilir ve sonra ada en çok para verenden en az para veren göre bölüştürülür ve bu bölüştürme işini dasaaa yapar yönetim kabiliyetinin ıspatlanmış olması sayesinde bence.Olmadı bende yaparım ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...